Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Meni je danas istekao preko Argentine i samo sam aktivirao turski vpn, platio preko turske i prošlo sve bez problema, skinuo mi 350din za Family. Banca Intesa Visa.
 
Odbio mi visu preko Argentine juče ali potrefilo se da mi danas baš ističe pretplata preko Argentine. Kad je pisalo da nisam vise Premium, uključio sam vpn, izabrao family plan preko Turske, ukucao karticu koju sam koristio i preko Argentine i sve prošlo bez problema.
 
Možete preko Revoluta uzeti Mastercard virtualnu karticu! Sad nude Mastercard, prije su nudili Visu....
 
@brajko85 ,znaci da otkažem premium i kad mi istekne 18og,sutra uključim VPN I prebacim na Tursku.Hoce li to uticati na ostale u familiji?
 
U čemu je fora da mi ne izbacuje Premium opciju preko Turske? Uključim VPN i prebacim se na Tursku ali nemam opciju da se pretplatim? Šta radim pogrešno?
 
@simmke Kad aktiviraš preko turske automatski ima i na ostalim iz familije, sve radi normalno.

@Stonecold Probaj sa neki drugim vpn-om. Meni prvo nije htelo sa nekim tamo levim i onda sam probao preko expressvpn i tu je odradilo sve, pojavila mi se opcija.
 
Koji VPN je najbolje korisiti? Ceo dan se bakcem sa surfsharkom ali jednostavno nece. Svaki put kada se konektujem na tursku i udjem na yt pise mi da sam u britaniji. Probao i na pc, laptopu i telefonu i svuda isto
 
Expressvpn radi sigurno ali ja sad imam drugi problem. Ovu grešku mi non stop prijavljuje kada probam da platim: Your transaction can't be completed. To continue this transaction, secure your account. Learn more about securing accounts [OR-REH-04]
 
Ja sad probao i pise mi da je profil za placanje ternutno suspendovan.Znaci,moram sve ispocetka sa novim mejlom.A ovaj profil preko Argentine mi istice 18.02.
 
Evo opet mene.Aktivirao sam preko drugog mejla bez problema sa ovom karticom.A kako da dodam 5 clanova sad na ovaj novi profil a bili su preko Arg?
 
Sve ispočetka, kao i ranije.
 
Ja sad probao i pise mi da je profil za placanje ternutno suspendovan.Znaci,moram sve ispocetka sa novim mejlom.A ovaj profil preko Argentine mi istice 18.02.
Mozda je samo suspendovan dok ne istekne aktuelna pretplata? Mozda ne moras novi nalog.
 
Koji VPN je najbolje korisiti? Ceo dan se bakcem sa surfsharkom ali jednostavno nece. Svaki put kada se konektujem na tursku i udjem na yt pise mi da sam u britaniji. Probao i na pc, laptopu i telefonu i svuda isto
Ne može na telefonu probao sam Cyberghost, Windscribe isto. Moraš na kompu na nekom browseru.
Idem sad to odraditi.
Sad je prilika da se ne igram više sa main Gmail nalogom neko nekim bzv za Xbox Gamepass i Netflix. Da ne popijem suspenziju naloga, bitan mi je ovaj mail.
 
Ja sam prije neki dan otkazao AR family, pretplata aktivna do 15.2.
Evo sad ukljucio VPN i prebacio se na Tursku bez problema sa istom karticom
 
A koja je fora kad mi pozvani ne mogu prihvatiti pozivnicu kad im izbacuje grešku da nismo u istoj državi?
 
Ili da isključiš VPN, da vam zemlja bude svima Srbija i onda će raditi. Tako je meni makar na Arg bilo kada sam pravio i pozivao ljude.
 
Ne prepoznaje zemlju ni sa Cyberghost ni sa Windscribe.
Neke još ideje? Sem da kupujem novi VPN
Dal napraviti na Gmail payment method Na TUR?
 
Imam ja privatni turk vpn preko wireguard. Javite se da dam conf file.
 
Možda je neko već pisao, da ne čitam unazad, može se napraviti virtuelna master card ko ima aplikaciju banke Intesa i sa njom prolazi plaćanje za Argentinu bez problema, odredite trajanje kartice 6 meseci i max iznos na njoj koji želite i to je to, sve radi.
 
Ali kako u Intesa app ako nemaš već Mastercard?
Imam 2 kartice kod njih obe su Visa. Ispod ove Visa nudi mi pravljenje virtual card. Napravio sam jednu probao i neće da je prihvati za novi payment method.
Možda je neko već pisao, da ne čitam unazad, može se napraviti virtuelna master card ko ima aplikaciju banke Intesa i sa njom prolazi plaćanje za Argentinu bez problema, odredite trajanje kartice 6 meseci i max iznos na njoj koji želite i to je to, sve radi.
 
Imam njihov Intesa Hit račun a samim tim i Mastercard kreditnu i Visa debitnu. Virtuelne kartice mogu da budu samo od onih koje već poseduješ.
 
A šta mislite o Filipinima? 4.09€ za family, 2.72€ individual. Nema teorije da se cimam sad za MC niti da jurcam Tursku preko VPN (na TB je nema).
 
Imam njihov Intesa Hit račun a samim tim i Mastercard kreditnu i Visa debitnu. Virtuelne kartice mogu da budu samo od onih koje već poseduješ.
krastavac ja sam van kredita i te priče, alergičan sam kad čujem reč kredit i da dajem kamatu tamo nekim grebatorima.
Uzeću na Srbiju za sad podeliti troškove na nas 6 po 20 evra godina i ćao
 
Nazad
Vrh Dno