Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma nije free u tom smislu, niko to nije rekao. ti si u pravu skroz, to na sta ukazujes je apsolutno tacno, ali poenta je da ovde ja, a i svi ostali smo vec svesni toga na sta ti ukazujes i gledamo drugi aspekt ove price. niti je ovde nesto revolucionarno, niti je novo, ali je ideja dobra, vozis biciklu u mestu, odrzavas kondiciju ili mrsavis, a u isto vreme pravis struju. milioni ljudi sirom sveta voze svakodnevno biciklu u mestu, a ne prave nista. na to ukazujem. peace.
 
Da ali zasto si se ti nasao prozvanim ? Moja je reakcija bila koliko ovaj proizvod i dalje kruzi pod istim sloganom: free energy.. i to doslovno promovišu i koliko su ljudi glupi pa padaju na slicne stvari. Ali nisam nikoga prozvao sa foruma. Slazem se da je pozitivno ako za sat vremena napunis telefon. Cool stuff samo je ovdje drugi slucaj sto je ovaj proizvod propaganda. Opet kazem, ako te interesuje, malo istrazi ovaj uredjaj i vidjet ces koje bajke promovisu.

Any how.. sorry ako sam nekoga uvrjedio ali je slicnih kickstarter proizvoda mnogo i nije toliki problem sto su fake vec sto ih gura dosta portala, novinari koji ne zasluzuju to ime. No šlag na torutu je izjava kreatora Idiocracy koji je prije dva-tri dana izjavio: Nisam ocekivao da moj film bude dokumentarac.

Nema dana kada se ne sjetim tog filma.

Sorry ako je bilo:

[youtube]BHJxIwvFIGY[/youtube]

[youtube]ixTddQQ2Hs4[/youtube]

[youtube]ye-xZ719oZo[/youtube]
 
naravno, to što ti pišeš stoji, ja sam samo pričao o korisnosti samog koncepta, ne o tom aspektu na koji ti misliš. meni se koncept jako sviđa i mislim da nije glupa ideja.
 
^ Lik je kralj.. vjerovatno neki vojnik.. dobra zayebancija.

[youtube]PA2ihDhbWDk[/youtube]

[youtube]hNT3ftchV-Q[/youtube]
 
Poslednja izmena:
 
Blankcd4ce596359baba7e1e04c1989aacd37.gif


Na speed 2 je presporo :D
 
Poslednja izmena:
"Noc djenerala Atomija" .....
 
Ja ocekujem njegov ulazak na farmu asap

Najjaci komentar na klip: "kako bi te mucio da zivis u mom kraju.."
 
Poslednja izmena:
Die Antwoord + Rusija + Estonija =



A i ovaj album "Funeral Rave" im je suvo ludilo...
 
Sve je to lepo u Japanu, samo sto je video bio bar tri puta :D
 
pa nisu dzaba stavljali subtitle :D
 
Uh hvala Urielu za ovo otkrovenje <3
 
i Kusturica im dao dozvolu za obradu:

[YOUTUBE]JvMXVHVr72A[/YOUTUBE]
 
Najezio sam se gledajuci ovo. Svo vreme sam strahovao da joj se nesto lose ne dogodi. Kuda plovi ovaj brod ? Neko je ovo snimio da bi dobio lajkove a njen zivot je u opasnosti. Apelujem na nadlezne da to vise ne dozvoljavaju. Hvala. Pozdrav.
 
WTF Miki??a ovi na slalomu šta piče 130kmh??
lol,malo sporije od kamiona pičila,jedva da se vuče :p
 
Samo za Mikija:

Speed skiing is the sport of skiing downhill in a straight line as quickly as possible. It is one of the fastest non-motorized sports on land. The current world record for skiing is 252.45 km/h (nearly 157 mph), held by Simone Origone
 
Lele ~250km :zgran: :Klanjanje .
 
I ja kazem... na 4 tocka na ravnom autobahn-u vozio 240 pa mi nije bilo svejedno... mogu misliti osecaj kada si na skijama i cepas nizbrdo...

Finski reli sa stilom.... koji su to ludaci... pogotovo publika

[YOUTUBE]hWs3skmGpiw[/YOUTUBE]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno