Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2016

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Klinac u klipu je rekao sta je "Ono sto se zapali pa ide gore" :)
 
 
[youtube]zZaSnGwD2qM[/youtube]
 
U to vreme imati kolor kameru je bilo bas egzotika :)

 
И овај је прилично интересантан. Поготово не занима наратор који је изгледа аутентични сведок (шири ми је мало невероватно). Мораћу да се удубим у материју кад нађен времена.




Наратор..."Nepoznati gospodin je naš poznati književnik, filozof i intelektualac i beogradjanin kakvih više nema, Sveta Lukić"
Емисија емитована 1984. Свака му част за памћење, ја се не сећам шта сам јуче јео.
 
Poslednja izmena:
20hms8x.jpg


ali.... isti pesticid i za nju :d

pokido lik
 
Jel ovo esperanto? :p
 
umirem,bukvalno,umirem,ne secam se kad sam se ovoliko ismejao...

evo u kompletu da uzivamo kao ljudi:

 
Poslednja izmena:
umirem,bukvalno,umirem,ne secam se kad sam se ovoliko ismejao...

evo u kompletu da uzivamo kao ljudi:

Urnebesno.. niste nikad culi bosanca kako prica? Ovako prica svaki majstor kog dovedete u gajbu da popravi nesto. Ako je samo njegov govor smesan, onda jos jednom kazem 'urnebesno', tako prica 50% Srbije. A ako je nesto dublje tipa 'eto ko nam vodi drzavu', to opet nema nikakve veze sa govorom niti je to merodavno jel on dobar u svom poslu.. Na sta se vi cepate od smeha.
 
@umart Ovo ti je burazeru Krajisnik SA SELA, i potpisujem da svi zaista slicno pricaju, jednostavno je takav dijalekt + sto je ovaj prilicno nepismen ali ako dobro obavlja svoju funkciju kao direktor onda dobro, pa nece lektorisati majku mu :d
Ne znam, ali ja ovog mnogo bolje razumijem od npr. one mega popularne zvijezde u Srbiji, Big Brother Radasina i njegova dva padeza :d
 
a sa istima imamo problem ali apsolutno isti kao sa direktorom - sto se eksponiraju.a odlicno znam odakle je burazer. :)
 
@umart Ovo ti je burazeru Krajisnik SA SELA, i potpisujem da svi zaista slicno pricaju, jednostavno je takav dijalekt + sto je ovaj prilicno nepismen ali ako dobro obavlja svoju funkciju kao direktor onda dobro, pa nece lektorisati majku mu :d
Ne znam, ali ja ovog mnogo bolje razumijem od npr. one mega popularne zvijezde u Srbiji, Big Brother Radasina i njegova dva padeza :d

Eto dokle smo dosli, da je neko dobar jer je reper nepismena stoka bez imalo skole. Reality drzava u svom punom sjaju.
 
@umart Ovo ti je burazeru Krajisnik SA SELA, i potpisujem da svi zaista slicno pricaju, jednostavno je takav dijalekt + sto je ovaj prilicno nepismen ali ako dobro obavlja svoju funkciju kao direktor onda dobro, pa nece lektorisati majku mu :d
Ne znam, ali ja ovog mnogo bolje razumijem od npr. one mega popularne zvijezde u Srbiji, Big Brother Radasina i njegova dva padeza :d

Koliko ja znam po zakonu direktor mora biti lice sa fakultetom, a ne osnovnom skolom..
 
To ako je zakon doneo neko ko ima fakultet, ali posto nije takav slucaj onda moze i ovako :D
 
Koliko ja znam po zakonu direktor mora biti lice sa fakultetom, a ne osnovnom skolom..

to vazi za slepacka drzavna preduzeca ... evo svi sa fakultetskim diplomama direktori tamo .... a vidimo rezultate ... kapiram da kravi sa njive das da vodi drzavno preduzece po principu nasumicnog odabira odluka u vidu prilaska oznacenoj bali sena (ala tipa hobotnica sto je pogadjala rezultate) da bi dala bolje rezultate nego 90% direktora javnih preduzeca.

Za privatno preduzece .... mozes sam sebe da nazoves direktorom i to je to.
 
Ja koji god oglas da sam video za direktorsku funkciju traze uglavnom izmedju 3-5 god., negde i vise, radnog iskustva na slicnim ili istim pozicijama..sad zasto se ovo dozvoljava to je druga prica
 
Ne razumem zasto nekoga treba smatrati intelektualno inferiornim zbog njegovog akcenta?
Ja svoj recnik smatram bogatijim od vaseg jer uvek mogu da govorim kao vi a vi nikada ne bi mogli nas fazon gi-gu-ga.
Ja licno se ponosim svojim akcentom i govorom a to sto su Stojkovici i ostali likovi koje opet pise neki Beogradjanin predstavili ostatak Srbije kao zaostale, sve je to zbog zabave naroda.
Beogradjani imaju dosta problema sa akcentima jer smatraju da su ti ljudi dosli sa strane i zauzeli neka njihova mesta, sto opet ne statram tacnim.

Klip o kome se diskutuje nisam ni pogledao jer ga ne smatram ni zanimljivim ni smesnim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno