Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2015

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drago mi je da je barem vecina ukapirala :D
 
Poslednja izmena:
Ma uleteo samo na crnju ,nisam ni skapirao da je "fora" zakaciti sto stariji klip :) ?
 
Ko je ukljucio vremeplov?
 
Weasel troluje....

yooyo,nemoj se ljutis,ali moram (izvor: Bench-Hall of Fame):

[YOUTUBE]tISmUcxTNTA[/YOUTUBE]
 
Kingston hajpeg :D...
 
Једини човек који има звезду на булевару славних, а да није из света филма :)
 
Pa vise je nekako u kompletu na oba vide-a jedan za drugim.
 
Uh, protiv ovakvih je tesko ratovati. Zapad, gde brojim nas postali teski individualci sa druge strane ovakva identifikacija sa grupom. Nema nam spasa.
 
Poslednja izmena:
Pa vise je nekako u kompletu na oba vide-a jedan za drugim.

Drugi sam razumeo kao komentar na prvi. A prvi s obzirom da je sveze uploadovan i da je godisnjica dogadjaja bila pre koji dan ne vidim kao nesto "izvuceno sa starih diskova" vec vise kao video istorijskog i edukativnog tipa.
Pogotovu sto je nemali broj posetilaca foruma rodjen tih godina :) mozda im bude zanimljivo.
 
Jako im je zanimljivo ;) Bolje da gledaju klip ispod na repeatu :)
 
[YOUTUBE]M26ug8MGYlY[/YOUTUBE]
 
Drugi sam razumeo kao komentar na prvi. A prvi s obzirom da je sveze uploadovan i da je godisnjica dogadjaja bila pre koji dan ne vidim kao nesto "izvuceno sa starih diskova" vec vise kao video istorijskog i edukativnog tipa.
Pogotovu sto je nemali broj posetilaca foruma rodjen tih godina :) mozda im bude zanimljivo.

Da ali moras imati u vidu da neke posetioce i podseca na to vreme i bude im dosta tesko kad shvate da su tamo bili za dz i da im od tada naovamo nije nista bolje.
Za ove novije, naravoucenije te price je, "nemoj se cimate, nema nam spasa".
 
russian-missile-to-isis-terrorists-saudi-usa.jpg
 
Drugi sam razumeo kao komentar na prvi. A prvi s obzirom da je sveze uploadovan i da je godisnjica dogadjaja bila pre koji dan ne vidim kao nesto "izvuceno sa starih diskova" vec vise kao video istorijskog i edukativnog tipa.
Pogotovu sto je nemali broj posetilaca foruma rodjen tih godina :) mozda im bude zanimljivo.

Hvala na klipu, meni je bilo zanimljivo da pogledam.
 
[youtube]r0CbyO4YjY4[/youtube]

Ako je bilo sorry :)
 
Se meni čini ,ili puno dece padne na glavu pri rođenju??
 
 
Da li je mogao biti pogresniji naziv klipa?! Sa ovoliko vode na putu i sa putnikom iza sebe genije vozi nekih 100 na sat?
 
Deluje mi i malo brze od 100, nisam siguran da li je izgubio kontrolu samo zbog previse vode - kao da je samo malo pipnuo prednju kocnicu i da je prednji tocak otisao tada.
 
Sreca pa nisu proklizali do nekog auta..
 
Poslednja izmena:
Proklizao mu zadnji tocak rekao bih, momenat prije pada se cuju visoki obrtaji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno