Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meu deus... stavite mute pre gledanja.
 
Progutalo je nekog ovakvog kao sto je ovaj na snimku sto je hteo da se "pokaze" pred nekom ribom...

I samo mala off-topic digresija. Da nije bio zanimljiv ne bi ga niko ni kometarisao. Stvar moze da bude zanimljiva negativno ili pozitivno, a na YT najgluplje stvari upravo i najbolje i prolaze. YT isto tretira i lajkove i dislajkove jer je sve to engagement...
 
Poslednja izmena:
Bas me interesuje koliko bi to ljudi imalo cojones da se "pokazuje" pred ribom vukuci anakondu za rep.
 
Poslednja izmena:
^^ @kopjuter

fNatPZ3.jpg
 
Gaga Stajls

mrk.jpg
 
Tako se radi u Alziru .
Mi smo daleko od bilo kakve slicnosti\, zar ne?
[Youtube]Usowot0eR8s[/Youtube]
 
Jeste, u pravu su sve sto pricaju. Malo sam slabije razumio sta je onaj brkica pricao, malo brka padeze.
 
^^wut?
 
Za one koji nisu razumeli, covek prica o tome kako je Messi ustvari vanbracni sin Maradone.
 
A ja sam shvatio da prica o Iluminatima i novom svetskom poretku, i kako to utice na fudbal. :d
 
Poslednja izmena:
Sta je fora u video klipu posto stvarno ne mogu da sliusam a ni da gledam ovu nesretnicu?
 
Fanatizam, sta drugo?
 
Kako je iritantna ova metla.
Ne znam za "metla", al' iritantna je do bola. To se sada lako prodaje - nađeš neku manje ili više očiglednu budalu i analiziraš je sa tolikom dozom sarkazma da samo budale druge vrste mogu to da svare. A ima ih... Pri čemu je momak očigledno previše glup i neobrazovan da bi ga bilo ko slušao, kamoli analizirao to što priča. Što doprinosi iritaciji.
 
Nista njoj ne fali. Crnja je iritantan svojom neopisivom gluposcu! Toliko je glup da je stvarno nije bio potreban nikakav komentar jer je ona verovatno jedina osoba koja je klip odgledala do kraja ;)
 
Evo poslusajte npr. ovo pa necete imati problema da odgledate ono gore od 10 minuta.

[youtube]0Y4D3Q1aUAE[/youtube]
 
Ovaj gore nisam pogledao . Ali ovo sto si zakacio mora biti namesteno
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno