Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2014

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.


Obavezno ukljuciti CC/Sub.
 
Isti taj NFL je nekom logikom dosta zanimljiviji od fudbala. Jednostavno ti si odrasta uz fudbal i to ti je omiljeni sport isto tako i oni uz NFL.
Nemoj da me shvatis pogresno meni je fudbal omiljeni i najzanimljivji sport ali realno gledaj to je 90min trckaranja okolo gde se molis da padne gol.
U NFL su se osvaja teren i dobijaju poeni touchdownom koji nije lako postici.
Kada bi dao nekome ko nije gledao ni jedno ni drugo, bez razmisljanja bi smatrao NFLom zanimljivijim sportom. Finale Lige Sampione ti je veci dogadjaj od super bowla tako da ne vidim neki problem jer usa ima vise od 50 stejtova i distrikta.
Zivim u Cikagu koji sa okolnim predgradjima ima 10 miliona stanovnika, i on je 3 po naseljenosti, dok Srbija ima 7, pa ti vidi koliko je u stvari ovo ogromna drzavetina i da taj Super bowl nije uopste preterivanje.

Sto se tice popusta, black friday je odlicna stvar. Mozda tebi koji si procitao da se ljudi tuku nije jasno, ali popusti su ogromni, u Srbiji tako velike popuste nikad nisam video, zato ti nije jasno zasto se ljudi biju oko toga.
Moze da se ustedi mesecna plata. Mnogi ljudi stede pare za black friday umesto sto kupuju cele godine i zato i kampuju.
Pravo pitanje treba postaviti zasto ljudi kampuju da kupe novi iPhone bez popusta prvi dan a ne zasto kampuju da ustede i do 2000$ na black friday.
Sam si i video da je i u Srbiji bilo ludilo kad je stigao iPhone, sto znaci da su ovoliki popusti u Srbiji, sigurno bi bilo mrtvih, a zamisli u drzavi gde ima 350 milion a stanovnika.

Sa jedne strane gledalno, ova planeta sa sve ljudima propala potpuno.
Sa druge strane bolje da se tuku oko popusta, nego da imamo svetski rat od kog je proslo samo 70 godina, tako da sa te strane uopste ne zivimo u losem dobu.

Kriv je sistem i u Americi isto koliko i u Srbiji. Ne bas toliko ali dovoljno je kriv da se ljudi tuku zbog popusta.
 
Poslednja izmena:
Не знам како може гладијаторски ретардирани "спорт" бити "занимљив" и коме?! Одвалити некога са стране, изути га тотално или покосити са тону стероида док се ждере кобаја на трибинама би требало да буде занимљиво?! Што се тиче попуста ја не капирам каква сомина требаш бити да чекаш испред продавнице а онлајн попусти у исто време? Питаш се да ли ико ради ту уопште:). Људи се не бију око тога не зато што може да се уштеди него да би напунили и ту последњу картицу која је неиспуњена. Ова планета је прсла сама по себи и живимо у најгорем добу икада. Ако је мерило доброг још један јеб... Тв од 185 инча онда се посе... на то доба.
 
Bila je negde statistika HFL meča. Ceo događaj traje oko 4h. Za to vreme ima 11min efektivne igre, sat vremena reprize akcija, ...
 
Isto tako Amerikancima nije jasno zasto ti gledas 22 igraca kako trce za loptom, i 90 minuta se nista ne desi, ni jedan jedini gol.
 
Meni je NFL mnogo zanimljiviji od fudbala, odnosno fudbal mi je težak smor, ne gledam ga uopšte.
Mada su Ameri majstori da od malo igre naprave 4 sata događaja, kod njih sve postoji zbog marketinga. Kao i NBA, i tamo svako malo time out od dva minuta
 
Najveca mana, barem meni, jeste to sto se u NFL-u non stop prekida igra, svako malo prekid, pauze nekakve, reklame... Inace je dosta interesantan sport. Bejzbol je nesto sto ne mogu da shvatim nikako, dok mi se fudbal naprosto zgadio pogotovo kada vidim ove nesretnike sto igraju na nasim prostorima.
 
Не знам како може гладијаторски ретардирани "спорт" бити "занимљив" и коме?! Одвалити некога са стране, изути га тотално или покосити са тону стероида док се ждере кобаја на трибинама би требало да буде занимљиво?! Што се тиче попуста ја не капирам каква сомина требаш бити да чекаш испред продавнице а онлајн попусти у исто време? Питаш се да ли ико ради ту уопште:). Људи се не бију око тога не зато што може да се уштеди него да би напунили и ту последњу картицу која је неиспуњена. Ова планета је прсла сама по себи и живимо у најгорем добу икада. Ако је мерило доброг још један јеб... Тв од 185 инча онда се посе... на то доба.
+1000

Ovoj planeti treba jedan reset. U kom obliku će biti videćemo, ako ne mi onda naša deca ili unuci
 
Poslednja izmena:
Bila je negde statistika HFL meča. Ceo događaj traje oko 4h. Za to vreme ima 11min efektivne igre, sat vremena reprize akcija, ...
To je najveći problem tog sporta, akcija od par sekundi, pa minut dva nameštanja.

Baseball je takođe smor naše perspektive, ali treba imati u vidu da dosta sportova/igara nije zanimljivo gledati, nego je daleko bolje igrati.

Npr hokej je mnogo dinamičan, ukupno 1h traje, on može da se gleda, plus "razumemo" ga, jer je to manje više fudbal na ledu.
 
Ne razumem ljude koji se toliko uzbuđuju oko toga koji je sport bolji. Za mene je fudbal najinteresantniji jer sam iz evropske zemlje a u Evropi je to daleko najvažniji sport, ali isto tako volim i boks, snuker, auto i moto trke....
Jutros je u boks-meču Tajson Fjuri pobedio Čisoru i dobio šansu da izazove Vladimira Klička. Odmah je izjavio "Wladimir Klitschko, I'm coming for you baby. No retreat, no surrender."
Imao je i Tajson Fjuri smešnih trenutaka u karijeri:

[video]https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/DA883D29F11089057635577245696_148b5c95885.3.2.mp4? versionId=LUzWCHRNSsM1EbYF8zWNXIrZD_uu31G9[/video]
 
Malo decije radosti posle sportova...

 
Zašto ni jedan link ne mogu da otvorim...
 
[youtube]LHBf9fQacr8[/Youtube]
 
Не знам како може гладијаторски ретардирани "спорт" бити "занимљив" и коме?! Одвалити некога са стране, изути га тотално или покосити са тону стероида док се ждере кобаја на трибинама би требало да буде занимљиво?!

Sta ono bese National sport of Canada, pored lakrosa?
 
:d

[YOUTUBE]zxUB9PgBZYE[/YOUTUBE]
 
car

[YOUTUBE]oyzFeAkooww[/YOUTUBE]
 
fast food :d
 
Jos kad bi skampi bili gotovi za pola sekunde...
 
[Youtube]Q3oItpVa9fs[/Youtube]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno