Šta je novo?

Youtube i ostali video linkovi 2013

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cak i oni koji se ne bave ovim sportom kliknuce na Play xD



Osecam da ce neko da kaze da je bilo....

Moram i ovo...
 
Poslednja izmena:
je l samo do mene ili je ova riba sto komentarise pricu uzasno iritantna? Nacin na koji prica me apsolutno uzasava
 
Fejk ko kuca...
 
I Poljaci imaju svog Vitalya
ps. konzumacija alkohola na javnom mestu nije dozvoljena ali jeste u javnom prevozu lol
 
[youtube]zD9YxuCjZN4[/youtube]
 
Poslednja izmena od urednika:
nadam se da ce neko upucati ovu budalu
 
Ne znam za zajebanciju. Ima to kod rusa baš dosta.

Pogledaj yt kanal StopXam (ili kako već ide). Ima dosta budala koji voze po trotoaru i pokušavaju da izbegnu gužvu.

Jedan od primera:

 
Video sam to, bilo je situacija kad su hteli da pucaju na njih...
Ali za ovo stvarno mislim da je zezanje. Snimljeno je iz nekog UAZa, npr ili neceg tako, a ima i delova na kojima se vidi da auto ne bi mogao da prodje. npr izmedju 2 bandere, a ipak je prosao
 
My bad, pise INSPIRED BY Vitalyzd, ali fontom koji koristi Vitaly.

Bez obzira, treba li su da snime prave reakcije djevojaka a ne bas svaku da namjeste. krastavac, lakse je i brze snimiti ovako nesto, nego traziti i cimati se danima. Nije mi jasno kako ljudi ne provaljuju sta je iscenirano i sta su prave, prirodne, spontane reakcije?! Cini mi se da imam 10 godina provalio bih ovo foliranje.

Ne znam za zajebanciju. Ima to kod rusa baš dosta.

Pogledaj yt kanal StopXam (ili kako već ide). Ima dosta budala koji voze po trotoaru i pokušavaju da izbegnu gužvu.

Jedan od primera:

Svaka im cast.
 
Poslednja izmena:
Bez obzira, treba li su da snime prave reakcije djevojaka a ne bas svaku da namjeste. krastavac, lakse je i brze snimiti ovako nesto, nego traziti i cimati se danima. Nije mi jasno kako ljudi ne provaljuju sta je iscenirano i sta su prave, prirodne, spontane reakcije?! Cini mi se da imam 10 godina provalio bih ovo foliranje.

Porazavajuci je skor pluseva i minusa na pluseva i minusa, 25:1. Da ne idemo dalje u offtopic, evo jednog koji nije fejk
 
Nisu deca kriva...
 
:d

[YOUTUBE]NH-Z3WFVxUw[/YOUTUBE]
 
Braca Skoti :)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno