Šta je novo?

Yorkie@6GHz by coolaler

Dekara

Čuven
Učlanjen(a)
05.03.2003
Poruke
1,333
Poena
649
Pocelo je pocelo :), stigli su prvi retail primerci i prvi rezultati su stvarno impresivni.


http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=274845


5970_1M.gif
 
Poslednja izmena:
7.5 Omg!
 
A ja kao mislio da ostanem samo na laptopu :D

Looooooooooooooooooooooooooooooooooooodilo :)
 
Poslednja izmena:
hipro5, tiborrr i zbogorn smatraju da je fake :trust: link
Jel' moguce ili su samo ljubomorni? :D
 
Poslednja izmena:
hipro5, tiborrr i zbogorn smatraju da je fake :trust: link
Jel' moguce ili su samo ljubomorni? :D

Prica o Coolaleru i OPBu kao fejkerima je stara ~1god. Ukratko, moderatorski tim sa XS-a je analizirao rezultate i utvrdio da njih dvojica imaju bolesno dobre perf brojeve i da niko ne moze da im pridje, pa je krenula diskusija i dokazi na tu temu a kako se njih dvojica nisu branili "proglaseni" su fejkerima. Od tada je velika netrpeljivost izmedju recimo OPB-a i hipra ili OPB-a i Zbogija.
 
Prica o Coolaleru i OPBu kao fejkerima je stara ~1god. Ukratko, moderatorski tim sa XS-a je analizirao rezultate i utvrdio da njih dvojica imaju bolesno dobre perf brojeve i da niko ne moze da im pridje, pa je krenula diskusija i dokazi na tu temu a kako se njih dvojica nisu branili "proglaseni" su fejkerima. Od tada je velika netrpeljivost izmedju recimo OPB-a i hipra ili OPB-a i Zbogija.

vidim, spominjali su nesto, ali nisam mogao da izvucem iz konteksta na sta su mislili :)...thx btw...
 
To sam ja sad hteo da pitam znam da je bila neka prica o tome ni oni vise nepostuju izgleda na XS-u :trust:
njihov rez a postuje neko treci i nema ih da se zahvale na cestitkama pa sam se setio price
JEl postuju na nekom normalno forumu (ko ce da se snadje kod njih sa onim njihovim znakovima)?
 
Poslednja izmena:
DVA VOLTA!!! Cime hlade, tecnim helijumom?????!!!!!!! Mislim, da rezultat je fantastican, ali, DVA VOLTA!
 
Pa i Mishko je cini mi se przio neki na 2V, ili mi je pricao da ce prziti, nisam siguran...:d
 
jurnjava je krenula na XS'u :)

Bilo bi mi drago kad bi Azijati pokazali arogantnom grku kako se to radi.
 
neka samo nek se vitlaju a kad doje nas oc team onda ce da placu :D
 
da ima svrhe terali bi i vise, probali od 1.85-2.05, najbolje je 1.9-1.95 tu setujes sta vec volis i rokas, preko ne dobijas nista sa voltazom, videcemo ovi novi mozda kod njih ima logike ici sa jacim votazama.
 
Nazad
Vrh Dno