Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Kako mislis registrovan? Podneo sam zahtev u Yettel poslovnici za prenos broja. Broj je prenesen u prepaid i posle dva dana se pojavila promocija. Iz aplikacije odaberes paket bilo koji sa 50% popusta, upises podatke i cekas ugovor na kucnu adresu (isto kao A1 sto radi kad zavrsavas online)
 
Kako mislis registrovan? Podneo sam zahtev u Yettel poslovnici za prenos broja. Broj je prenesen u prepaid i posle dva dana se pojavila promocija. Iz aplikacije odaberes paket bilo koji sa 50% popusta, upises podatke i cekas ugovor na kucnu adresu (isto kao A1 sto radi kad zavrsavas online)
Registrovan imenom, prezimenom i JMBG-om, sto nije slucaj kad kupis prepaid karticu na kiosku.
 
Svaki broj koji se prenosi kao pripejd u Jetel, aktivira se kao pripejd ALI UVEK kao neregistrovani pripejd.
Nebitno što su tokom zahteva prenosa broja uzeli sve informacije korisnika ( adresa, JMBG, lična karta ).
To im je neko glupo pravilo a po korisnika može biti vrlo zeznuto jer svi očekujemo da se po automatizmu odradi i registracija broja koji se kod njih prenosi i koji treba da bude pripejd.
Zeznuto može biti kasnije ako korisnik traži zamenski sim a kod sebe nema taj trenutni ( neregistrovani ) sim, pa onda mora da dokazuje da je vlasnik navodeći nekoliko zadnjih pozvanih brojeva.

MTS i A1 odmah registruju novu pripejd sim karticu koja se tokom podnošenja zahteva za prenos broja dodeljuje korisniku.
 
Hehe baš u petak neće da radi aplikacija. Kakvi su ološi postali kao mreža.
 

Prilozi

  • IMG_0506.png
    IMG_0506.png
    473.8 KB · Pregleda: 124
Proradilo je samo od sebe
 
Dobio 1GB-24h, a isto sam dobio i prošli petak dal je realno, inače dešavalo mi se na dva različita pripejd broja jedno vreme grebemo u isto vreme i dobijemo istu nagradu, ne znam na koji princip ovaj sistem radi i zašto
 
Dobio 1GB-24h, a isto sam dobio i prošli petak dal je realno, inače dešavalo mi se na dva različita pripejd broja jedno vreme grebemo u isto vreme i dobijemo istu nagradu, ne znam na koji princip ovaj sistem radi i zašto
Ja sam dobio 3GB na 24h, bolje je da promene da bude 3GB na 3 dana.
Da li je samo meni aplikacija Moj Yettel nedostupan?
 
^ upravo ažurirana i na iphone radi normalno
 
Trenutno nije moguće povezati broj sa Yettel nalogom. Kada pokušam dobijam 'Ooops, došlo je do greške' 😁
 
^ jedino da obrišeš i ponovo instaliraš app, ako ne pomogne pozoveš njih direktno.
 
^ onda pozovi call centar 063/9000 pa vidi da to oni pomognu.
 
Danas mi je iskocila poruka na aplikaciji kako mi uskoro istice ugovorna obaveza i link ka popustima na pretplatu. Medjutim ispostavilo se da se radi o istim popustima kao na zvanicnoj stranici. Zadovoljan sam Yettel-ovom uslugom i zaista ih ne bih napustao, medjutim razlika u ceni izmedju njih i drugih operatera (prilikom prenosa broja) je znacajna, tako da nemam druge opcije. A1 za sada najbolji izbor.
 
Dali neko zna koliko dugo se ceka za prelazak sa postpaid na pripaid , U poslovnicu kazu cekaj naj vise 15 dana date neko pozove

Od juce placam punu cenu paketa kazu uso si u 25-ti mesec kako to krastavac
 

Prilozi

  • Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    42.2 KB · Pregleda: 57
  • Screenshot_13.png
    Screenshot_13.png
    20.3 KB · Pregleda: 105
Dali neko zna koliko dugo se ceka za prelazak sa postpaid na pripaid , U poslovnicu kazu cekaj naj vise 15 dana date neko pozove

Od juce placam punu cenu paketa kazu uso si u 25-ti mesec kako to krastavac
U mtsu je oko 5 minuta. Mozda koji duze ako je guzva. Ne verujem da je Yettel Toliko bas retrogradan
 
Aktiviran mi Total40, odabrah Deezer app kao jednu od tri i u samoj aplikaciji posle aktivacije stoji Yettel premium. Medjutim svako malo ide 30sec reklama 😮 ima neko resenje?
 
Dobih ponudu da predjem sa total 40 tarife na total data+ po ceni od 2224din. To mi se pojavilo u aplikaciji. Pre neka 3 meseca sam prešao u yettel mrežu pa mi ovo deluje zanimljivo. Dobijao još neko ovakvu ponudu?
 
Dobih ponudu da predjem sa total 40 tarife na total data+ po ceni od 2224din. To mi se pojavilo u aplikaciji. Pre neka 3 meseca sam prešao u yettel mrežu pa mi ovo deluje zanimljivo. Dobijao još neko ovakvu ponudu?
Nemoguce toliki popust ,taj paket je 8000 din
 
Da budem iskren i meni je to neverovatno bas zbog cene tog paketa. Nešto me strah da prihvatim pa da kasnije bude, e ipak nije tako 😁
 

Prilozi

  • Screenshot_20230915_184125.jpg
    Screenshot_20230915_184125.jpg
    67.5 KB · Pregleda: 101
  • Screenshot_20230915_184130.jpg
    Screenshot_20230915_184130.jpg
    60.9 KB · Pregleda: 104
Evo kod mene. Bolji si.
Ja sam ipak stariji korisnik, 18 god samo u 063 mreži sa ovim brojem
Screenshot_20230915-184826_Yettel.png
Stiže 5g, ovo će da bude tamanica za početak
 
Aktiviran mi Total40, odabrah Deezer app kao jednu od tri i u samoj aplikaciji posle aktivacije stoji Yettel premium. Medjutim svako malo ide 30sec reklama 😮 ima neko resenje?

Negde se zaglupelo.
Pokušaj da očistiš keš Deezer aplikacije, pa ako neće, unistall/install I opet unesi Yettel kod u Deezer.
 
pa pozovi call centar pa proveri. oni bi trebalo da imaju uvid u to sta je na broju ponudjeno. total data + za 1800 din je ekstra ponuda, ja total data (bez +) placam oko 1800. samo je pitanje da li ces iskoristiti taj paket ili ces samo placati vise a koristiti sve slicno kao i do sada
 
Nemoguce toliki popust ,taj paket je 8000 din
Aktiviran mi Total40, odabrah Deezer app kao jednu od tri i u samoj aplikaciji posle aktivacije stoji Yettel premium. Medjutim svako malo ide 30sec reklama 😮 ima neko resenje?
Isto sam na total 40 i imam tu ponudu u aplikaciji od 2224din, stoji mi vec par meseci, cak su me i zvali iz cc da predjem na taj paket, ali sam odbio, sto bih placao vise kad ni ovaj internet ne mogu da potrosim..
 
Nazad
Vrh Dno