Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Pozdrav svima sa ovog profila posle 10 godina! (u praksi, posle par meseci, no izgubih i lozinku i mejl sa koga sam se logovao :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: )
Ergo, videh po gradu izlepljene bilborde sa najavom nekog novog provajdera (internet-kablovska-mobilni) pod brendom "Apollo".
Da li bi to mogao da bude "Telenor"? Ima najviše smisla, jer:
1) Ove godine, PPF-u ističu prava na korišćenje brenda "Telenor",
2) Iz dobro poznatih i kontroverznih vesti, znamo da se uveliko spramaju da uđu na tržište kablovske televizije i fiber-optičkog interneta.

Ima li neko insajderske informacije?
 
Bas mi je to palo na pamet neki dan jer po nekim vestima od kad je prodat telenor, mart 2021 je pominjan kao kraj dozvole za koriscenje brenda telenor. E sad da li je apollo u stvari rebrendirani telenor, vreme ce pokazati...
 
Eh, smrad opet umišlja veličinu.
Nego, pre kontam da će se zvati "Laa", što im je novi brend u Bugarskoj.
 
A u Mađarskoj je neki drugi naziv, neko je postavljao ovde već :D Tako da će kod ns nešto deseto biti
 
U Mađarskoj je još uvek "Telenor", bio je "Pannon" dosta ranije.
 
Ne to, nego ovo što hoće da se ubace na tržište Interneta i TV, imaju neki drugi naziv. Neka Hyper Grupa... Hipernet se zove
 
Jesi li uspeo nešto oko ovoga? Užasno nervira to što nemam kontrolu nad "neograničenim" internetom
Stigao jutros odgovor. Ukratko, ne može da se isključi. Duža verzija, u prilogu. Imam utisak da me zaje8avaju 🤔

Potrošnju mogu da pratim tako što ću da otvorim listing i da skrolujem kroz istu, da za svaku konekciju imam po jednu ili tri stavke (prva jutarnja konekcija uglavnom ima 3 stavke započete u istom trenutku) i da otvaram jednu po jednu i da sabiram brojeve, nemajući ideju šta je od toga HBO/Deezer, a šta protok iz paketa. I da sve saberem, znaću koliko sam potrošio.

A ja sam pitao da li mogu da mi ukinu neograničeni paket, kako bih video PREOSTALI protok.

Screenshot_20210326_000254.jpg
 
Majka je dugogodisnji pripejd korisnik. Danas je dobila poziv i ponudu za neki postpaid paket od 999 din koji ukljucuje neogranicene minute i poruke ka svima, 2gb net i 10gb za omiljenu aplikaciju. Gledam na njihovom sajtu i nije mi logicna cena. Izgleda da je to total 2 paket gde je cena bila 2049 a sa popustom 1599. Odakle sada ova ponuda od 999 sto je dobila?
 
Prepejd korisnici dobijaju ponude sa 50& popusta na punu cenu.
 
Uspešan prenos broja iz Vipa, u ponedelajk podnet zahtev, jutros u Telenor mreži, na prepaidu. Za sad nemam nikakve ponude, ni za onaj bonus dodatak za 300 RSD.

Kad obično stiže ponuda za 50% popusta, nakon koliko dana?
 
Stigao jutros odgovor. Ukratko, ne može da se isključi. Duža verzija, u prilogu. Imam utisak da me zaje8avaju 🤔

Potrošnju mogu da pratim tako što ću da otvorim listing i da skrolujem kroz istu, da za svaku konekciju imam po jednu ili tri stavke (prva jutarnja konekcija uglavnom ima 3 stavke započete u istom trenutku) i da otvaram jednu po jednu i da sabiram brojeve, nemajući ideju šta je od toga HBO/Deezer, a šta protok iz paketa. I da sve saberem, znaću koliko sam potrošio.

A ja sam pitao da li mogu da mi ukinu neograničeni paket, kako bih video PREOSTALI protok.

Pogledajte prilog 301869
Hvala za info. Nisam ni očekivao nešto drugačije. Baš bih voleo da mi neko od njih na primeru pokaže računanje preostalog protoka na osnovu listinga, gde postoji par stotina konekcija 🤬
 
A u Mađarskoj je neki drugi naziv, neko je postavljao ovde već :D Tako da će kod ns nešto deseto biti

Ne to, nego ovo što hoće da se ubace na tržište Interneta i TV, imaju neki drugi naziv. Neka Hyper Grupa... Hipernet se zove

Hipernet im je samo naziv za kućni net / net za poneti:
 
Pre pola sata stiže SMS sledeće sadržine:

Pripremili smo novu ponudu, bez promene ugovorne obaveze!
Detaljne informacije dobićete prilikom poziva iz Telenor kontakt centra
u narednih nekoliko dana.

Obaveštavaš da ćeš da me obavestiš? Jeftin marketing, koji na žalost pali kod većine korisnika.
Algoritam za usluge im je iz 90-ih: trošio si mnogo - uzmi veći paket. 🤪
 
Uspešan prenos broja iz Vipa, u ponedelajk podnet zahtev, jutros u Telenor mreži, na prepaidu. Za sad nemam nikakve ponude, ni za onaj bonus dodatak za 300 RSD.

Kad obično stiže ponuda za 50% popusta, nakon koliko dana?
Instaliraj aplikaciju, treba da je dobiješ u njoj. Ako je nema par dana, kontaktiraj Telenor preko društvenih mreža i traži popust, za Total 2 očekuj najnižu cenu 975 din
 
Jel dobio danas ko na Plavom petku popust za donesi.com,ako jeste,a ne treba mu,moze li kod na PP,da se ne baci kupon? ;)
 
Ja sam dobio na 2 broja 15% popusta na Delta Generali osiguranje pa ako neko hoce da se osigura😂😂😂
 
I ja na mom broju. Nisam do sada video da je neko to dobijao izgleda da su ubacili nešto novo...
 
Uspešan prenos broja iz Vipa, u ponedelajk podnet zahtev, jutros u Telenor mreži, na prepaidu. Za sad nemam nikakve ponude, ni za onaj bonus dodatak za 300 RSD.

Kad obično stiže ponuda za 50% popusta, nakon koliko dana?
Mora da potpises u poslovnici sa lk zahtev za obradu podataka o licnosti i posle par dana dobices full pristup svim promocijama.Imao sam 2 puta isti slucaj pa znam o cenu se radi.
 
Imam ugovor za Total 4 paket bez telefona koji traje jos 8 meseci.
Plaćam ga valda sa 50% popusta 1274.5 din.

Hteo bih da raskinem ugovor, da li moram da placam neke penale zbog tog popusta ili ne?
 
Naravno.
Ili sve pretplate do kraja obaveze ili razliku od 50% za mesece koriscenja.
Biras.
 
I tako podnesoh za prebacivanje broja u Telenor na prepaid.

Da li moze neko da mi kaze, ko koristi Go Data+, da li se, ako se npr. aktiviraju HBO Go i Deezer, dobija besplatno na koriscenje HBO Go kao servis i Deezer kao servis ili samo 10GB bonusa za internet za ove aplikacije?
Konkretno mislim na to da li placam mjesecno odrzavanje koje je za HBO Go 749 a za Deezer 499 ako zelim da ih koristim ili ih racunaju da ih dobijas besplatno na koriscenje u okviru te pretplate (ne samo onih 30 dana probno)?

Hvala!
 
@pSiHo

Na tom paketu imaćeš dva slotaslobodna za aplikacije. Ako izabereš hbogo i deezer, nećeš plaćati pretplatu za njih i dobićeš po 10Gb interneta i za Deezer i za hbogo.
 
Nisam siguran šta si pitao, ali funkcioniše tako što imaš uračunato (besplatno, džabe, free) u okviru tvog paketa full pretplatu na te servise, a tih 2x10gb je samo bonus.
 
Nisam siguran šta si pitao, ali funkcioniše tako što imaš uračunato (besplatno, džabe, free) u okviru tvog paketa full pretplatu na te servise, a tih 2x10gb je samo bonus.
To sam pitao. Znao sam da cu zvucati zbunjuce kad sam ponovo procitao svoj post :)

Odlicno. Znaci pretplata na te servise je free. To mi je bitno... Onda je ovaj Go Data+ kao i neki total paketi zapravo odlicna ponuda!
 
Vrh Dno