Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

O cemu se to radi za neupucene vidim da imam 4G internet ,a nisam nista uplacivao u poslednje vreme?
Da li samo dve aplikacije moguda koristim?
A o čemu se radi tačno? [emoji16] Prepaid postpaid? Aplikacije iz digitalnih servisa?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
A o čemu se radi tačno? [emoji16] Prepaid postpaid? Aplikacije iz digitalnih servisa?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

pripejd, ranije sam dodao aplikacije Viber i Facebook u moj Telenor aplikaciju i aktivirao.. kredit mi je pre nekoliko meseci istekao nisam nista dopunjavao i danas sam primetio da mi se pojavala 4G oznaka a ranije je bila samo H i povremeno 3G se palila, danas sam primetio 4G i iskljucio Wi-Fi i radi i viber i facebook, a nisam nista uplacivao internet ni kredt...Da li je to neka promocija?
 
Poslednja izmena:
Pa 4g su ti verovatno oni aktivirali, verovatno su svima, pošto je tata prepaid imao je pre samo 3g i sada takodje ima 4g. A ovo za dodatke što ti još uvek rade ne znam.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pise mi u aplikaciji moj Telenor da imam 10 gb za viber i 10 gb za facebook.

4G sam aktivirao pre nekoliko meseci.

Mozda je neka greska...zasto bi se danas 4G pojavio i radio?
 
Onda su kasno skapirali aktivaciju 4g, ako si ti pre par meseci to uradio. Uživaj dok imaš, ako je greška ponistice, ako nije super [emoji16]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Vec sam ja tamo njih kontaktirao u vezi sa tim i trazili su broj telefonia i rekao sam im da nebih da im dam u slucaju da je greska....kako nebi mogli da mi iskljuce.
 
4G je dostupan svima, mozda nije bila bazna oko tebe, ili ti telefon nije podrzavao LTE800, a Telenor je mahom imao LTE800-only bazne. A prilicno je poradio na tome da budu 4G+.

Ne brini se, nije greska aktivacija, osim ako je kasno aktivirana :)
 
Obnovih ovih dana ugovornu obavezu za mene i ženu, na oba broja sa 50% popusta. Meni je stara UO isticala pre dva dana, ženin broj je bio bez obaveze zadnjih 4-5 meseci. Sve je prošlo dosta lako, kontaktirao podršku preko Facebooka, za dva dana nazvali iz korisničkog centra i odmah ponudili 50% popusta na 24 meseca, jedino se moralo preći na nove pakete. Bez ikakvog natezanja i pretnji prelaskom kod drugog operatera. Mogu se menjati tarifni paket bar po rečima opertera, mada u aneksu ugovora ništa ne piše ni za ni protiv toga.
 
Poslednja izmena:
Obnovih ovih dana ugovornu obavezu za mene i ženu, na oba broja sa 50% popusta. Meni je stara UO isticala pre dva dana, ženin broj je bio bez obaveze zadnjih 4-5 meseci. Sve je prošlo dosta lako, kontaktirao podršku preko Facebooka, za dva dana nazvali iz korisničkog centra i odmah ponudili 50% popusta na 24 meseca, jedino se moralo preći na nove pakete. Bez ikakvog natezanja i pretnji prelaskom kod drugog operatera. Mogu se menjati tarifni paket bar po rečima opertera, mada u aneksu ugovora ništa ne piše ni za ni protiv toga.

Bzv sto za novi ugovor mora da se menja tarifa. Inace promena tarife je moguca na vece, odnosno manje ali ne na manje od one za koju je potpisan ugovor.
 
Pretpostavio sam da je tako za promenu paketa. Total 2 je na oba broja, tako da manji od toga sa neograničenim razgovorom ni ne postoji.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Meni su pre neki dan poslali poruku na pripaid broj koji je sekundaran u dual sim telefonu i nude mi popust od 50% da pređem sa pripaid na postpaid.Sutradan su me zvali i isto ponudili ali sam i odbio jer već imam ugovor kod mts-a.
 
pripejd, ranije sam dodao aplikacije Viber i Facebook u moj Telenor aplikaciju i aktivirao.. kredit mi je pre nekoliko meseci istekao nisam nista dopunjavao i danas sam primetio da mi se pojavala 4G oznaka a ranije je bila samo H i povremeno 3G se palila, danas sam primetio 4G i iskljucio Wi-Fi i radi i viber i facebook, a nisam nista uplacivao internet ni kredt...Da li je to neka promocija?
Kod mene je obrnuto. Bila je 4g kartica, onda pređem na pripejd i sad više nema 4g. Kad uključim mobilne podatke na toj kartici pokazuje H. Pomislih da nije nešto do fona. Ne radi ni moj Telenor aplikacija. Ne mogu da je aktiviram a stajala su uredno 2 slota popunjena sa wa i fb. Neko reče na drugoj temi da rade pozivi na wa pa htedoh da isprobam ali ne radi mi ništa. 2.2.19 istekao kredit.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Nece na prepaidu da se prikaci na 4G kada je istekao kredit.
 
Kod mene je obrnuto. Bila je 4g kartica, onda pređem na pripejd i sad više nema 4g. Kad uključim mobilne podatke na toj kartici pokazuje H. Pomislih da nije nešto do fona. Ne radi ni moj Telenor aplikacija. Ne mogu da je aktiviram a stajala su uredno 2 slota popunjena sa wa i fb. Neko reče na drugoj temi da rade pozivi na wa pa htedoh da isprobam ali ne radi mi ništa. 2.2.19 istekao kredit.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

https://www.telenor.rs/sr/privatni/ponuda/tarifni-paketi/pripejd/aktiviraj-4g
 
I sta to znaci..svakih 30 dana cu dobiti besplatno po 10 GB za facebook i viber ?
 
Aha sad sam poggledao na moj Telenor pise da traje kredit do 6.6.2019 znaci za dva sata ce mi iskljuciti?
 
Poslednja izmena:
Sad sam video radi instagram i Whats app, a nisu aktivirane...definitivno su se nesto zeznuli....
 
Bzv sto za novi ugovor mora da se menja tarifa. Inace promena tarife je moguca na vece, odnosno manje ali ne na manje od one za koju je potpisan ugovor.

Netacno. Promena tarife zavisi od onoga sto pise u ugovoru. Meni npr u aneksu nisu nista dodali vec 4 godine u vezi sa menjanjem tarifa tako da u tom delu vazi originalni ugovor. U mom pise da moze i na gore i na dole tako da mogu da menjam jednom mesecno gore ili dole.
 
Ugovor bez uredjaj moze da menja paket jednom mesecno i to od prenesi 100 do najveceg total paketa.
 
Ugovor sa ugovornom obavezom može da se menja samo na skuplju tarifu od one u ugovoru a na nižu ne može
 
Moze i na nizu,ali se tad placa razlika izmedju ta dva paketa puta meseci koliko je ostalo do kraja UO...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Ugovor sa ugovornom obavezom može da se menja samo na skuplju tarifu od one u ugovoru a na nižu ne može

Aman rekoh vec da zavisi od toga sta pise u ugovoru. Pre 3-4 godine u svim je pisalo da moze i gore i dole. Ko je samo aneksirao te ugovore, produzavao obavezu, vazi mu i dalje to. Ne znam sto je to toliko tesko shvatiti.
 
Aman rekoh vec da zavisi od toga sta pise u ugovoru. Pre 3-4 godine u svim je pisalo da moze i gore i dole. Ko je samo aneksirao te ugovore, produzavao obavezu, vazi mu i dalje to. Ne znam sto je to toliko tesko shvatiti.
Dzaba pricas, ocigledno tvoji postovi idu u drugu dimenziju :D
 
Ako je neko uze telefon na rate moze isto na nize ka recimo sa totala 4 na total 2.
 
U čemu je fora, nemam mogućnost izbora besplatnih servisa u Moj Telenor aplikaciji?

Hteo bih da npr. deaktiviram NBA ali taj deo je nestao iz aplikacije. Isto je i preko browsera.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Ovo dobih od njih juče:

aa2237fa286dafe7ff79d636b28000dc.jpg


Lepo su ovo smislili, nema šta. Uzeo Xs Max prošle godine preko njihove banke, otplatio ga nakon 5 meseci a ostao na matorom prenesi paketu od 1199 RSD mesečno na kome rabim Deezer i HBO Go u zdravlju i veselju koji pojedinačno koštaju više od trenutnog paketa i kako vidim prilično su očajni da me očerupaju sa novim paketima uz "ekskluzivni" popust.
 
Nazad
Vrh Dno