Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Aktivirao sam HBO GO digitalni servis na Telenoru. Interesuje me da li ce kada bude premijera GoT biti i na HBO GO ili samo na HBO kablovskim kanalima?
 
Biće i na HBO Go ,bez brige .

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Trenutno imam HBO HD tri kanala ali to je za drugu temu. Kada ih ne budem imao koristicu HBO GO pa zato i pitam da li ide u isto vreme premijera ili je odlozeno? Pitam jer nikada nisam koristio HBO GO.
 
Nista ti ne ide live na HBO go. Ne mozes pogledati pre nego bude na TV-u. Posle premijere,mozes kad hoces da gledas.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala i to mi znaci kada budem ostao bez tv kanala da mogu da pogledam a da ne moram da "pozajmljujem" sa interneta. :D A koliko obicno prodje od premijere dok se ne pojavi na HBO GO?
 
Ja pratim Modern family koja je na TV četvrtak u 18 i 30. U 19 h je vec možeš gledati. Bila prosle nedelje premijera Nemoguće misije ,cim je završena,bilo je na HBO go.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci odem na HBO i raspored i otprilike vremenski znam kada je odlozeno.
 
Da


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hvala i to mi znaci kada budem ostao bez tv kanala da mogu da pogledam a da ne moram da "pozajmljujem" sa interneta. :D A koliko obicno prodje od premijere dok se ne pojavi na HBO GO?
Realno, ako imas HBO Go, koji ionako nema reklama ni kod nas valjda, nije stranso da "pozajmis" sa interenta. HBO se sigurno nece ni ljutiti, njima manje trosis bandwidth :)
 
Jel' funkcioniše još uvek pregovaranje o popustu 50% preko Twittera ili poziv ili poslovnica...? Za mesec dana mi ističe UO pa bih da vidim šta može da se uradi.

Tapatalk
 
Ok je, sa Twittera su uputili nekog da me pozove i regulisano je bez problema

Tapatalk
 
Nikako ne ide brže preko maila. Preko tw bukvalno u pola sata sve može da bude gotovo.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Pa da ali ne čitaš šta pišem. Ti im pustiš poruku na tviteru, oni proslede kome treba i ovi zovu odmah. Poslednji put sam ekstremno brzo rešio sve.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ja sam ih kontaktirala jutros oko 9h, i malopre me zvali, poslali sms, ja potvrdila i to je to. Trazila sam da mi ostane stari paket Play+ 30, a da zadrzim 50%, rekli su mi da ne moze, pa su mi ponudili Total 4, mene je nerviralo sto su razdvojili aplikacije na premium i osnovne. Inace mi je ovo cetvrti ugovor kod njih, a treci sa 50%.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drug mi radi u korisnickom i samo ih zovu da ih pljuju i mazu, novi paketi su napravili haos, najgore od svega sto kontakt centar nije nista kriv a svi na njima lece frustracije.
Dosta je nezadovoljnih novim postpaid paketima i to je bilo ocekivano skroz.
 
Pa ne znam kome drugo ljudi da se obrate nego njima iz podrške a njihovo je da to proslede odgovarajućoj službi. Da Telenor hoće da plati ljude da se samo time bave ne bi trpeli oni... A da su paketi okruglo pa na ćoše to svakako stoji. Promenio sam paket jer sam morao po isteku UO i sve što sam dobio je 500MB više neta I vrv malkice veći račun, dakle - ništa. Ok bar imam 50%...
E da, ponuđen mi je e-račun I ja sam im dao mail koji je registrovan u tu svrhu, da li to znači da više neću dobijati račun u koverti kao do sada?

Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I ja sam im dala mail, pa kad sam skontala sta sam uradila, otkazala sam e racun u aplikaciji. [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uz ove nove pakete daju i neki popust za e-račun.
Sam račun izgleda isto i ima istu važnost, nebitno kako stiže.
 
Au koji *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i rade u ovom Telenoru. Za zadovoljstvom ih napustam posle 3 meseca. Samo au me podsetili zasto sam ih ostavio i pre 6g dok su jos bili Norvežani.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ili da zadrzim za sebe[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa i ostali drzali, vi im poverovali - i sada i vi cutite i tako u krug ;)
 
Vrh Dno