Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da li moze da se preko t-nor site da se skine racun u izvornoj formi kao i papirni koji stize na kucnu adresu?
 
Trebalo bi da moze preko odeljka moj telenor da se skine/posalje na mejl u pdf formatu kao eracun

Huawei P10
 
Ukratko, uzeo sam mifi prepaid u telenoru, za wifi... Bez ikakve obaveze, u kesu, bez promocija...sad hteo promenim operatera i zakljucan modem u mrezi... Trazim kod kaze poslave na mail, evo mesec dana proslo i nista...sta raditi, vade se na proizvodjaca huaweia, da od njega zavisi.... Sta me bre briga ja sam kupio kod njih a ne od huaweia i posto su znali da je prepaid i bez ugovora i slicno morali au vec imaju kod cak i d abude otkljucan.... Da li da se zalim, ili reklamiram sam uredjaj jer je on tehnicki neispravan za rad sa sim karticama, sta ciniti sa ovom bagrom od operatera?
Ja sam otkljucao svoj preko ove teme https://r.tapatalk.com/shareLink?ur...share_tid=395637&share_fid=10983&share_type=t ali vidim da sad sajt nije u funkciji. Probaj da izguglas malo. Ti ruteri se relativno lako otkljucavaju putem imei broja uredjaja

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Imam dva broja na postpaidu na kojima su mi odobreni 50% popusta pre 2 godine i 18.3 mi istice ugovor... hteo bi da nastavim po istim uslovima pa me zanima gde im poslati taj zahtev, gde najbrze odgovore mail, live chat, twitter?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam na fb chat pitao, u roku od sat vremena su me pozvali...
Pitaš da te neko kontaktira oko produženja ugovora, ostaviš 3 zadnja jmbg broja i broj telefona.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li moze da se preko t-nor site da se skine racun u izvornoj formi kao i papirni koji stize na kucnu adresu?
Jedino možeš da ga dobiješ na imejl u PDF-u. Ali e-račun i papirni račun su "ili-ili" sistem. Registruj se na Moj Telenor, prijavi za e-račun i gotovo.
98b70ae17796df41d5b2d23ce5ab5bfc.jpg
 
Poslednja izmena:
Nece to da.moze[emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I ni blizu onoga što hoće da izbegne[emoji1787][emoji1787][emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jedino možeš da ga dobiješ na imejl u PDF-u. Ali e-račun i papirni račun su "ili-ili" sistem. Registruj se na Moj Telenor, prijavi za e-račun i gotovo.
98b70ae17796df41d5b2d23ce5ab5bfc.jpg

Nisam misliio da se prijavim na e-racun, vec da imam mogucnost da u svakom trenutku mogu da dodjem do kopije originalnog racuna kao sto to moze kod mts, edb-a, infostan-a.....
 
Ne moze, ovako te teraju da im ustedis po dinar mesecno :)
 
Nekada su imali odličnu podršku, a onda od pre nekoliko godina, naročito otkad su počele priče o odlasku, vrli brzo su je skroz degradirali. Sada može da bude samo još lošije.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Vala baš. Mislim ovo je strašan primer kako se ne poštuje korisnik. Ne možeš tek tako da menjaš uslove kupovine koje si sam kao firma obećao kod narudžbine tj rezervacije. Stvarno ružna situacija i verujem da čovek ništa nije slagao. Možda imaju dobru mrežu i garant će biti još stabilnija jer će ih ove godine garant napustiti malo veći broj korisnika (moja neka procena) ali im je podrška svarno katastrofa.
 
Moze skraceno sta je lik pricao?:)

Telenor je napustilo oko 150.000 POSTPAID korisnika, koliko se secam prosle ili pretprosle godine (malo sam izasao iz fore..), pa im opet nije pao profit.
Nece ni sada, nazalost :( Moja procena je da nece vise od 2%, a to nije bitan %. Njima jeste minus samo ako Telenor Kucni Net korisnici vise odu, sa lokacija gde imaju i vise nego dovoljno resursa, jer im je to cista zarada.
Korisnici KN na lokacijama gde je zaguseno im se vise isplati da sami odu, ili prihvate da nemaju usporen net posle (ako ne uvedu vise obracunskih perioda kao VIP, sto je odlican nacin da se rasterete stanice, u smislu da nemaju svi full transfer u isto doba meseca).
Obicne korisnike je ocito da zadrzavaju, jer 50% i dalje vazi, nisam ispratio da li je neko dobio sada 50% i da zadrzi stare (bolje) pakete jedino.

Imajte na umu da IF ne razmislja po principu "da profit firme bude veci", nego da ROI bude veci! Sto znaci da profit (realni, ne gluposti koje se prikazu u izvestajima :p) moze biti i manji, ali uz mnogo manje troskove, i uopste uz manje novca koji moraju da daju da bi dosli do tog profita.
Primera, ako na 100m ulozenog ove godine, dobiju 10m, to njima moze biti bolje nego da uz 200m ulozenog dobiju 16m. To zavisi gde su trenutno, a prve godine obicno se gleda da investicija sto vise vrati (sa sto manje dodatnih troskova), a ne da sto vise profita dobije.
 
Ukratko, kukao je na Tnor sto su ga zeznuli za S10 jer je uradio pre order i kad je trebao da ga uzme, navodno im sistem nije radio i nisu mogli na starom paketu da mu daju, nego su ga terali na skuplji a sa manje GB, te je on zvao CC i smarao ih...
Na kraju uskoro mu istice UO kod Tnora i nakon 10 god ce preci najverovatnije u drugu mrezu(mts)
Pa uporedjivao je koliko i sta dobije u Tnoru i Mtsu sa telefonom itd.
To je sustina.
 
U 50maraka da je ovaj klip napravio da bi ga Telenor video i ponudio mu S10 free...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja neverujem da je taj fazon, znam jos par ljudi koji su cekali novi S10 i imaju isti problem

Sent from my moto g(7) plus using Tapatalk
 
Ja neverujem da je taj fazon, znam jos par ljudi koji su cekali novi S10 i imaju isti problem

Sent from my moto g(7) plus using Tapatalk
+1

Znam neke firme koje su naručili, a imaju 50+ brojeva. Neki prelaze u Vip, neki u MTS.
 
Nazad
Vrh Dno