Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Zvaničan sajt kaže:

Ukoliko napuštate Facebook okruženje, odnosno otvarate druge internet linkove, internet saobraćaj će biti naplaćen po standardnom cenovniku paketa koji koristite. Takođe, internet saobraćaj za Facebook lite aplikaciju se naplaćuje po standardnom cenovniku paketa koji koristite.

Ukoliko lažu oni, lažem i ja. No meni je FB lite skidao iz obične kvote a ne iz dodatka.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

To je za PREPAID , i samo za FB dodatak... za POSTPAID je drugacije , FB spada u DrustveneMreze dodatak...
 
Ja izgleda pišem na rumunskom. Postpaid sam, imam DM aktivirane, koristio sam neko vreme Lite aplikaciju i odustao od iste baš iz razloga jer mi je trošila megabajte iz regularne a ne DM kvote.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Pa piše i na sajtu ono što sam okačio pa... Mislim nebitno, ko hoće da se igra nek proverava. Ja ću da se držim zvanične app.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ja izgleda pišem na rumunskom. Postpaid sam, imam DM aktivirane, koristio sam neko vreme Lite aplikaciju i odustao od iste baš iz razloga jer mi je trošila megabajte iz regularne a ne DM kvote.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

To sto si postavio Zvanicni sajt kaze je za PREPAID... I tamo imas odvojene uslove kroscenja za FB, Whatsapp odvojeno... zato sam i citirao taj post i napisao da su to uslovi koriscenja za PREPAID...

U delu za POSTPAID uslovi korsicenja su za DM dodatak i uopste ne pise to za FB kao na Prepaid delu... A i isporabao sam bas da vidim dal se trose FB megabajti ili Internet megabajti,,,,
 
Tako je, piše za prepaid jer se na istom te tri usluge nude odvojeno a ovde su objedinjenenu DM. Neverovatno mi je ds različito tretiraju istu stvar na prepaid i postpaid.

Elem nebitno, kažem, probao sam i ja da koristim Lite pre 2-3 meseca i batalio jer mi je trošila internet iz regularne kvote. Dakle ništa rekla kazala, lično iskustvo. Za m.facebook već ne znam, nisam pokušavao.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Jel ima neko ideju zasto odjednom ne primam sms poruke, a mogu da ih saljem?! da zovem call centar!? sta da radim...
Znam da zvuci otrcano ali i dalje korism sms ...
 
Pa to je moguce pre da je pre bilo tako, veorvatno su sada promenili to tako da moze sve da se koristi (Fb, lite, messenger i browser), zato su i omogucili uvid na potrosene megabajte za FB... A verovatno ni oni sami nemaju pojma sta im sve stoji na sajtu :D


@dejan87dex

cini mi se da je vec neko imao problem i pisao o tome ovde... bilo bi ti najbolje da nazoves call centar
 
Poslednja izmena:
Sad više nisam pametan jel može il ne može. Kako god testiraću fb lite, možda uspem da skontam.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Jel ima neko ideju zasto odjednom ne primam sms poruke, a mogu da ih saljem?! da zovem call centar!? sta da radim...
Znam da zvuci otrcano ali i dalje korism sms ...

Probaj drugu sms aplikaciju. Meni nisu stizale poruke preko android messages, na textri za sad nisam primetio probleme.
 
Sad više nisam pametan jel može il ne može. Kako god testiraću fb lite, možda uspem da skontam.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Logicno mi je da Facebook i Facebook lite rade jer su to zvanicne aplikacije. Preko pretraživača, naravno da ne bi trebalo. Samo logika, ništa drugo . To ne znači da sam u pravu
 
Probaj drugu sms aplikaciju. Meni nisu stizale poruke preko android messages, na textri za sad nisam primetio probleme.

Krs , ja mislio da ta Google messages (stock app) je najbolja ... nista nisam cackao , samo prestale da dolaze poruke.

Probacu karticu u lumiju, da vidim cisto da li je zaista do android app ili do telenora.

Hvala
 
zna li neko kako da se odjavim sa ovih promotivnih sms-ova na prepaid-u? pretrazivao sam thread ali ni jedan rezultat mi nije izasao

Zoveš korisnički i kažeš im da prestanu sa time. Koliko znam, jedino tako.

Moj otaj je nazvao korisnicki servis i dobio *****ski odgovor da mora otici u poslovnicu i traziti da se blokira broj 9000. Oni bi morali odmah po zahtevu to iskljuciti, ima li neko iskustva sa tim?
 
Azurirajte app, nema vise baga sa widgetom


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ako se u FB app ugasi "Links open externally" mislim da nece trositi mb iz "Internet saobracaja" vec iz "Facebook internet"
 
^
Rekao bih da to nije tacno jer sam jednom potrosio sav saobracaj iz paketa i nisam nijedan link mogao da otvorim, a otvori mi onaj kao facebook browser


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Meni je radilo pre mozda godinu dana. Od tad sam menjao paket i nije mi se desilo da ostanem bez mb...
 
Verujem da si stvarno mogao, meni se to desilo pre mozda 3 meseca i nema sanse da se ijedan eksterni link otvori, kamo srece da nas neko razuveri :)


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
mala info za korisnike 50% popusta na pretplatu..: i novi paketi, tj ovi neograniceni, mogu da idu sa 50%, ali od full cene.. pa cisto da znate :)
 
Dakle može i telefon i 50% popusta? Ili možeš da dobiješ 50% popusta na punu cenu, pod uslovom da ne uzmeš telefon? Ne bi Telenor bio Telenor kad ne bi nudio nešto ispod žita...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Je l' tih 50% popusta samo za stare korisnike koji treba da produze ugovor ili je moguce i za korisnike koji se prebacuju iz drugih mreza?
 
Korisnici koji se prebacuju iz drugih mreža moraju da prođu "verenički" staž u trajanju od 6 meseci. I naravno, popust od 50% ide na punu cenu pretplate, bez telefona.
 
A da li je bolje da kada se prebaci broj uzeti paket bez ugovorne obaveze pa onda nakon sest meseci traziti popust i potpisati ugovor na 24 meseca ?
 
Da li je moguće menjanje paketa ako sam uzeo paket uz popust bez telefona? Sada imam play+ 30 I je l moguće da pređem na play+ 20?

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
mislim da nije moguce na manji, ali da je moguce na veci paket..? nekako tako je bilo od starta kada se potpisuje ugovor, da može da se menja na veće ali ne na manje.. jedino što propisuju ovi ugovorom konkretno, a da stoji na sajtu jeste da se ne može uzeti telefon sve do kraja ugovorne obaveze..

uncle_eddie: da, bez telefona, a 50% na veću cenu.. neka kombinatorika g16, ali opet svakako bolja 33% popusta ako se ne uzima telefon...

novi 50% koliko sam videla ne podržavaju menjanje paketa (gubi se popust prilikom menjanja paketa), a stari su to podržavali, pa ću videti prilikom produženja, kakva će biti opcija.., za sada mi odgovara neograniceno minuta, 1.5gb i hbogo i deezer za dz :D sto se mene tice, za 900din, to je ok, mada uvek može bolje :)
 
Mogu i ja da potvrdim da 50% popusta ne vazi za korisnike koji prenose broj iz drugih mreza. Probao sam dva puta da dobijem te uslove i nisam uspeo.
 
Nevezano za prethodnu priču, koliko će biti Capture nakon isteka promo perioda, tj nakon 31.12. za one koji nisu na Play paketima?
 
Ljudi, ne iznosite poluproverene informacije zbog drugih koji dođu da se informišu. Pišite ako ste 100% sigurni, samo tako ste pomogli nekome.

Elem, 50% i novi paketi naravno idu zajedno i idu od prvog dana(sem tog prvog kad je malo problema bilo) i da, računa se 50% na punu cenu. Dakle Play+20 košta 897.5din.

Takođe ukoliko ste potpisali aneks koji ima popust na pretplatu u istom vam jasno piše da možete da menjate pakete bez ograničenja. Ukoliko ste uzeli telefon ili imate onu 25%+telefon kombinaciju možete samo na paket sa većom pretplatom od postojeće.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Vrh Dno