Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ako se sad aktivira HBO a tek pred kraj meseca odradi prelazak na Play + L, da li će mi nesto naplatiti za HBO?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Jel mogu sa starim paketom Play + Duo da koristim HBO servis besplatno? Pise za Play + L, XL ali da proverim.
I za instagram isto, tamo je navedeno samo Play + sevisi, tako da kapiram da tamo mozda i mogu.
 
I ja imam duo, ali izgleda da nece da moze. Ovaj L je skuplji... ali moze se prvi mesec probati besplatno, ili dzabe. Kod nas vrlo popularno [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne možeš, tj. možeš ovo probno. Ja isto imam Play + duo i rekli su mi u Telenor-u da ne može. Planiram krajem meseca da pređem na Play + L a sada sam aktivirao ovo probno.

Ja imam sledeći problem na tabletu, pojavljuje mi se ovo za konekciju i ne mogu uopšte da se krećem kroz aplikaciju dok mi na fonu radi normalno. A ako na fonu nađem seriju recimo i kliknem da je pusti na tabletu, onda radi ali i dalje piše ovo za konekciju u donjem levom uglu.
9cf31679efc6bfee2480729f3bd264d7.jpg


Sent from my SM-T365 using Tapatalk
 
U vezi ovog HBO GO, ako se sad aktivna mesec dana je free, kao i za pakete od play + L, a u slučaju ako imam 50% na pretplatu paketa play + L, da li je i tada free servis?
I da li se može koristiti app na drugom uređaj koji ima karticu drugog operatera?
 
Da
Da


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Када покушам да активирам ову HBO GO услугу преко Мој Теленор апликације, избаци ми неку BSCS грешку. Зна ли неко о чему се ради?
 
Када покушам да активирам ову HBO GO услугу преко Мој Теленор апликације, избаци ми неку BSCS грешку. Зна ли неко о чему се ради?

Probaj za kompom na moj telenor. Tamo aktiviras. Tu je i kod...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj za kompom na moj telenor. Tamo aktiviras. Tu je i kod...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ок, покушаћу, хвала
Едит. Јок, неће ни преко компа, исту грешку избацује
 
Poslednja izmena:
Hoces reci postoji ali je muka da se aktivira onaj probni?
 
Moraš na post :)
 
poz,

moze li se sa postpaida preci na prepaid na neko vreme (3-4 meseca) pa onda opet vratiti na postpaid ?

hvala.
 
Jes.
Izgleda da na prepaidu ne moze hbo:(
 
Single, samo za probu. Ne treba mi za stalno, HBO Go imam preko posla u Koreji, bez limitacije po pitanju zemlje :) Ovo je cisto probe radi.
 
Steta, tekst sa sajta je zvucao da moze i na prepaidu da se aktivira promocija.
 
Nije steta ajdeee [emoji3] uzivaj


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako već nema predloga za sam sadržaj maila, da li bi mogao neko na koji mail se obratiti telenoru za potencijalni popust uz produžetak ugovora?
 
Vrh Dno