Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

da si skrolovao 5 postova iznad, nasao bi odgovor ;)
 
Meni radi. Nće baš svaki klip da otvori iz prve, ali to je pre do Youtube aplikacije na Androidu.
 
Da li neko ima MIX ponudu posto je meni nestala na sva 3 telefona?
 
Ukinuli MIX .... nažalost. Meni je rečeno "za sada", navodno spremaju nešto lepše ..... nadam se da ne lažu.
 
Ako se ne varam treba opet aktivirati klik opciju........svakog meseca
Tako da imajte to u vidu
 
HTC Wildfire u telenoru po rekao bi lepim cenama ;)
 
ipak od 1. u mesecu
 
Jel to da se mora ponovo aktivirati vazi i za prepaid i za postpaid korisnike ili samo za prepaid, posto sam bio ubedjen da se postpaid korisnicima po defaultu produzuje sledeceg meseca sve dok/ako se ne odjavite!?
 
Tako sam i mislio al' rekoh bolje da pitam pre nego sto me sustigne neko neprijatno iznenadjenje.;)
 
Pa kad proveravaš stanje piše "iskoristite ga do xx.xx.xxxx"
 
Staru dobru "pričaj i kuckaj" ponudu... evo sad sam aktivirao 300min + 300sms za 100dindzi :)

Nije bilo meni do pre 2 dana sad imam 450+450 za 150 kinti, jos malo i odjavicu postpaid ako ovako nastave :d
 
Telenor vec godinu i vise ima stalno neke prepaid ponude i promocije i bonuse. Dok su kod vipa nezanimljive ili nekorisne bar meni... Mts nema nista mesecima pa lupi neku promociju. U glavnom bude 500+ dopuni pa neki bonus.

Ja imam na telenor br. miks ponudu za 50 din, 150min+150sms... Niska cena jer ne koristim karticu.
 
jel to kad dobijet 450+450 ili 150+150..ti minuti su samo za mrezu ili u nacionalnom saobracaju?
 
Minuti u mreži. Poruke nacionalne.
 
kod mene 600 min u mrezi i 600sms nacionalih,za 200 din,
 
Onda znači verovatno i da ima 300 + 300 za 100, što bi meni bilo puna kapa, jer 450 ne mogu da potrošim, samo bacim 50 dinara više ....
 
Zavisi od potrosnje. Recimo ja sam koristio miks bilo mi je extra za 200 din 400 poruka ka svim mrezama jer saljem dosta por, a kako su to ukinuli onda sam se prebacio na paket poruke i tu sam na svaka 3 dana uplacivao po 200 din. Onda mi je drugar pre neki dan javio da je u toj novoj promociji dobio za 100 din 300 min, 300 poruka, ali ja sam recimo dobio ponudu za 550 din dobijem 1650 min i 1650 por, a ne treba mi toliko nizasta, gde to da istrosim za nedelju dana! Sasvim bi mi bilo dovoljno to za 100 din, ali ja to ne mogu da koristim. Bzvz.
 
E, upravo o tome pričam ..... bolje da su dali ponudu da birma, kao miks što sam mogao da bbiram ... i ja sam prebacio na "poruke" :) :) :)

Proverio sam kod moje žene, njoj nude za 50 dinara 150 + 150 :) :) ) Eto koliko troši .....
 
meni nude za 700 din , 2100 min i 2100 poruka :(
i uvek imam samo tako neke ekstremno skupe mikseve...sta da radim sa 2000 poruka za 7 dana :(
a sto je najcrnje ne znam kako mi to izracunase kad ne trosim stvarno puno..jako malo razgovaram a mozda kucnem 20ak poruka dnevno...
 
Kada sam pozvao njihov korisnicki servis rekose da je ta ponuda napravljena u skladu sa uplatama kredita, tako da ako zelim da koristim te druge ponude (tipa 100 din 300 por i 300 min) moram da smanjim potrosnju tj uplate, i onda kada se za mesec dana(!) bude pravio presek stanja onda ce se videti da je meni u stvari nepotrebna ta ponuda za 550 din, pa cu onda dobiti nizu! A kada sam pitao koliko traje ova promocija, kaze do daljnjeg.
 
jel od ponedeljka da ocekujemo Desire HD u telenoru? jel ima neko info povodom toga...
 
^ tako se prica na sve strane. A cika koji u kamionima donosi desireHD ka srbiji i telenoru sigurno nema BENCH account da nam javi ;(

al definitivno ce biti u ponudi, ima cak i preview kako ce se otprilike uz koji paket kretati cena (kao neki cenovnik desireHD-a) :)
 
Vrh Dno