Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da citiram Sean Connery-a iz The Great Train Robbery: "Because I wanted the money." :)
 
Heh, neki tek ove decenije to shvatili :p
Sada je kasno, trebalo je da ne prihvataju ljudi jos prosle decenije poskupljenja.
 
Nikad nije kasno alfa.
Telenor je od mene mesečno imao izmedju 3000-3500 dinara.
Uskoro će da ima 200 dinara za 3-4 meseca, možda ni toliko.

p.s. neću se iznenaditi ako sutra neki na ovoj temi počnu da nam objašnjavaju kako Telenor ipak ima najbolju mrežu i ostale gluposti i mora da bude najskuplji.
 
p.s. neću se iznenaditi ako sutra neki na ovoj temi počnu da nam objašnjavaju kako Telenor ipak ima najbolju mrežu i ostale gluposti i mora da bude najskuplji.
Da bude skuplji ili najskuplji je jedno, ali da ni kod jednog operatera nema nista da prosecna porodica moze da koristi bez da daje pola mesecnih prihoda je nesto drugo.

Da nisu ljudi prihvatali Telenor cene onda, ne bi mogli da predvode poskupljenja :(
 
Sutra oko 9h,pada sajt Telenora [emoji23][emoji23]

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Neko reče, najmanji total, viša cena 2100, manja 1700-1800.
Videćemo sutra šta če biti.

Pa kada ste već izneli sve informacije o telefonima i cenama što da ljudi čekaju.
Total 2 puna - 2049 din, Total 4 - 2549 din, Total 8 - 2949 din, Total 15 - 3349din... Itd...
Prenesi 100 - 849 din, prenesi 250 - 1449 din, prenesi 300 - 1749 din... Itd
Ovo su pune cene paketa. Sa ugovorom na 24 meseca sigurno će ići neki popust. Ako znamo da je total 2 bio do pre 3 meseca 1199 sa ugovorom, pa za Novu godinu podigli na 1399 sada će verovatno ići na 1649 sa obavezom na 24 meseci.
 
Znaci u proseku 150 din povecanje za one koji imaju -50% promociju... jedino je nelogicno smanjivanje kolicine interneta
 
Povećanje za one koje imaju 50% neće ni biti jedino ako samovoljno ne pređeš na novi paket uz uslov da ti ostane popust koji ti je dodeljen.
 
Ma znam nego mislim kad isteknu ugovori...
 
Izgleda sam ja jedini *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* pa plaćam redovnu cenu paketa, lagano su me odbili za popust i odbili i zahtev za prelazak na drugu mrežu iz samo njima poznatog razloga.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ne mogu da te odbiju ako nemas neizmirene obaveze ili neke dugove. Naravno i da ti je istekla ugovorna obaveza.
 
Nisam imao nikakve dugove, platio sam račun pa dan nakon toga podneo zahtev, dobio i karticu druge mreže čekao samo da me priključe i ništa bez ikakvog objašnjenja. Tek nakon mog mejla zašto sam odbijen dobio sam odgovor posle deset dana da je zbog netačnih podataka što je laž.
Više nisam mogao da čekam na taj njihov odgovor pa sam u međuvremenu produžio ugovor.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Da li si svojevoljno potpisao taj ugovor? Nemaš na šta da se zalis. Trebao si ratelu pisati i to je to.
 
Nisam imao nikakve dugove, platio sam račun pa dan nakon toga podneo zahtev, dobio i karticu druge mreže čekao samo da me priključe i ništa bez ikakvog objašnjenja. Tek nakon mog mejla zašto sam odbijen dobio sam odgovor posle deset dana da je zbog netačnih podataka što je laž.
Više nisam mogao da čekam na taj njihov odgovor pa sam u međuvremenu produžio ugovor.
Zbog toga se dizu cene i prolazi im.

CIk da vidite kako je proslo kada su hteli 0.1% da smanje plate u Svajcarskoj, ali njima sigurno taj 0.1% vise znaci nego nama 500% :)
 
Ma znam da sam pogrešio, sad se kajem što nisam pisao ratelu i evo ni sam ne znam što sam na kraju produžio ugovor.
Ali dobro, opekao sam se sad i više im neće proći.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Misliš “više im neće,posle 2 godine plaćanja ugovora, proći” ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na godinu sam potpisao ali isti klinac. Pa dobro, šta je tu je, ko mi kriv što sam glup. :)

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Pa ne verujem da može, trebalo bi da za postojeće ugovore ovo novo ne važi...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ne, placas razliku izmedju cene s popustom i pune cene za onoliko meseci koliko je proslo od potpisivanja. Ako nisi uzeo telefon.
 
Poslednja izmena:
A broj mu ostaje čak i ako raskine ugovor?

Ili ste hteli da kažete da kad raskine ugovor, može da ostane kod njih i izabere neku tarifu bez ugovora, a onda podnese zahtev za prenos broja?
 
Poslednja izmena:
Uzmeš i tražiš raskid ugovorne obaveze i platiće samo onoliko koliko ga je koristio po punoj ceni. Čim ti dođe potvrda o raskidu ugovorne obaveze sutra dan može da ode u Vip i podnese zahtev za prenos broja. Kad tražiš raskid ugovorne obaveze kažeš da ti ga ne prebacuju na prepaid ili gase broj pošto želiš da ga prebaciš u drugu mrežu. Probaće da te obrade i reći kako moraš da platiš sve do kraja ali moraće da ti ponude 2 opcije jedna je ta gde plaćaš preostale mesece do kraja UGOVORNE OBAVEZE a druga gde plaćaš korišćenje po punoj ceni paketa samo za onoliko koliko si ga koristio.
 
Nazad
Vrh Dno