Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Danas otisao do telenora,ponistili mi stari ugovor (isticao 25.12) i odmah uzeo novi na 2 godine.Bez penala,bez otkupa ugovora.

Dele oni šakom i kapom :)
 
Danas uzeo A5 jer nisu imali J7pro.
Ja sam imao problem posto zeni uzimam ovo a ona fazon sta god da joj uzmes prekoraci tako da sam joj uzeo Play 40 tu ima da prica koliko hoce i ima neta.
Malo su kvarno njoj su racuni dolazili do 3500 a kao popust daju od 4000 pa na dalje.
Covek ispred mene koji je koristio i pravio racune oko 7 soma dobio je IPHone5s na poklon za obnovu ugovora.
Inace posto imam tri broja u VIP ja zeleo i nju da prebacim vamo jer je htela taj J7 ali *****i iz VIPa ne daju da imas vise od tri broja. To samo kod nas ima i kao moram da avansno platim 66 soma da bih prebacio njen broj. Zahvalio se i odustao od njih i obecao im da cu ova dva broja koja mi isticu sada u januaru ponistiti kod njih.

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Ovi u poslovnicama su stvarno dileje...danas odem da trazim promenu paketa, bez produzetka ugovora vec samo promenu uz postojeci popust 50 posto kao sto sam dobio u aneksu ugovora...ne mogu konji shvate sta ja zelim i kao to ne moze i tacka od 2. oktobra...ja im crtam recima da je to poseban aneks i da moze i dzaba...

onda zovem servis i oni isto nisu sigurni i isti kao ne moze...napisite reklamaciju kazu i objasnite sta trazite jer vam je neko "visi" pisao taj ugovor, u fazonu neka oni sad i resavaju...

Budu li slucajno odbili raskidam ugovor jer direktno krse stavku aneksa, i trazim prenos broja ali ovaj put cu da ih oderem kad budu kumili da zadrzim broj...upravo sa tim uslovima su me i zadrzali da potpisem ponovo prosli...
 

Prilozi

  • telenor 2.jpg
    telenor 2.jpg
    371.3 KB · Pregleda: 270
Skloni sliku, vidi ti se broj telefona tj ne tvoj ali taj sa kime pričaš :)

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Hvala na prijateljskom savetu. Problem je sto ne postoji opcija da se izmeni poruka sto mi je veoma cudno. Zamolio bih urednike da obrisu sliku iz posta #20213. Hvala unapred!
 
Nije čudno, postoji odredjeni vremenski interval za edit.

Može i ono sa domaćim životinjama da se obriše uz sliku.
 
Pre 2 god sam uzeo neki telefon preko telenora koji je inace zakljucan na njihovu mrezu. Istekla je uo pa me interesuje da li je telenor u obavezi da mi da kod za otkljucavanje telefona ili nije i kako da ostvarim to pravo ako postoji?

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
U obavezi je ako trazis da ti daju kod posle isteka UO.
Trazi u poslovnici.
 
Jel moze ovaj ruter huawei sto se dobija uz telenor home da se koristi umesto onog cisco sto imam od sbb-a? Posto mislim da je bolji.
 
A zašto ne bi mogao ako podesi parametre
 
Pa jel ima taj telenorov coax prikljucak?
 
5400fdda977b92b5d7d7722148f0b516.jpg
 
Hvala na savetima i predlozima.
Danas otisao do telenora,ponistili mi stari ugovor (isticao 25.12) i odmah uzeo novi na 2 godine.
Bez penala,bez otkupa ugovora.Naplatice mi samo procentualno 7 dana oktobra kroz sledeci racun.
Uzeo Huawei P10lite uz tarifu Play+ 20.Aktivirao i superset tako da sam zadovoljan s obzorom sta me snaslo.

Sta se dobija sad uz superset? Mislim mogu samo 50 posto vise neta da daju obzirom da su minuti neograniceni.
 
Mislio sam na play+ posto čovek ima play+20.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Sta se dobija sad uz superset? Mislim mogu samo 50 posto vise neta da daju obzirom da su minuti neograniceni.

U pravu si da posto su neograniceni minuti i sms dobijes "samo" 50% neta sto mu dodje dodatnih 750 mb ali iskreno meni mnogo vise znaci deo koji dobijem od sbb-a.HD paket i na taj nacin umesto da platim 3899 dinara ja placam 3199.Sto bi precizni Alfa odmah preracunao 24*700-16800.Taman da se malo ubiju cene telefona.
 
Zadnji fon koji sam uzeo nije bio zakljucana a za prethodni sam slao mail telenoru jer ovu u poslovnicama nisu obavesteni (kao po obicaju). U mail saljes ume i prezime vlasnika,broj telefona,jmbg,model telefona i imei i oni ti salju kod za jedno 7-10 dana...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
5-7 dana je trebalo da mi stignu kodovi na email adresu u dva slučaja kod Telenora. Oba puta sam zahtev podnosio u poslovnici.
 
Ako se otkljucavanje trazi preko mejla ima poseban na koji se salje,cini mi se [email protected] tako nekako.
Mislim da taj mejl vazi i danas.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Jeste, taj je mail.
 
Ja kad sam ih pitao u poslovnici,gledali me belo,kazu obrati se cc. Mada sam ja video ovde mail,pa sam im poslao,nisam zvao cc...Mozda se od tad nesto promenilo...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Promenjen paket na Play+20 uz zadržavanje 50% popusta.

No nisu propustili da naprave ****** pa su mi sad oba slota za digitalne servise prazna a naplaćene Društvene mreže kao dodatak. Pa sam im prosledio sad da to reše. Ali bar je paket promenjen. Totalno ne verujem da se ovako u Telenoru radi, ovo je tako očekivano za mts...

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
@Darko1290 kod mene se desilo isto (prelaz na Play+20, ali nemam 50%). Promenu sam radio u poslovnici, ali mene su upozorili da će digitalni servisi biti resetovani, i da moram sam da ih aktiviram ponovo (to mi i jeste logično, posebno što sam ih imao tri, a sada dva).
Pojavilo se dodatno zaduženje od 195 din, i to je verovatno Društvene mreže. Nisam reagovao, čekam račun, da vidim da li će ispraviti sami.
 
Poslednja izmena:
Pri onom prebacivanju na novi paket pa vraćanju na stari ostalo mi je zaduženje za HBOGo od 745 dinara.
Morao sam da podnesem reklamaciju da bi poništili. Dobro je što je prihvaćena za manje od 24h, iako je rok do 8 dana:

2efumgw.jpg

@kibicer, bolje odmah podnesi reklamaciju, teško da će oni sami to da ponište.
 
Poslednja izmena:
@stopke Ne, preko [email protected]

@kibicer to je njihov problem. Niko me nije upozorio ni na šta. Čak i nije problem da ih resetuju i da ja moram da ih naknadno aktiviram i ne mogu onda to nešto što nije aktivirano da mi naplate. Nemoj da čekaš, sasvim sigurno će ti naplatiti, reklamiraj to odmah.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno