Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ne da su preterali, nemam reči.
 
Ja ga uzeh danas za 260e, neotvarana kutija, racun, garancija... Bruka!
 
Posle kog vremena Telenor proda broj drugom korisniku? Juce mi se pojavio prijatelj na viberu, medjutim od 2014. se nismo culi, br. je bio stalno iskljucen, a glupo mi je da nesto napisem, jer je malo specificna situacija :D. Pokusala sam da izbrisem br. iz imenika i dodam samo kao viber kontakt, ali nema nikakvog imena, tako da ne znam ko je sada.
 
Verovatno posle 6 meseci ali pitanje je koliko prodje dok ga neko izabere. Mozda odmah, a moze da prodje i dosta vremena.

Kazi zdravo, sta te kosta :)
 
Posle 6 meseci moze da proda.

Edit: Septimus brzi za 5 sekundi :p
 
Znao sam da ces da pozuris da odgovoris cim je koleginica u pitanju ;)
 
Možda je glupo pitanje, ali može li postpejd broj kod Telenora da se promeni u pripejd ako ne želim da ga prenesem u drugu mrežu?

Sent from my ONE A2003 using Tapatalk
 
Verovatno posle 6 meseci ali pitanje je koliko prodje dok ga neko izabere. Mozda odmah, a moze da prodje i dosta vremena.

Kazi zdravo, sta te kosta :)

Ne smem :D, jer ne pricamo, i zato me jos vise kopka :D. Po meni je to neozbiljna politika poslovanja, sta znam, ali verujem da ko god da je sada na tom broju da se danas ludo zabavlja od silnih poziva.
 
Ne smem :D, jer ne pricamo, i zato me jos vise kopka :D. Po meni je to neozbiljna politika poslovanja, sta znam, ali verujem da ko god da je sada na tom broju da se danas ludo zabavlja od silnih poziva.
To je normalno da daju brojeve nego resenje za tvoje probleme je: konacno obrisi taj broj iz imenika ;)

P.S. Sad ce ti Djilkosh dati jos saveta, strpi se :)
 
Kratko sam ja u Telenoru, tako da prepustam posao moderatoru :D
 
I mene zvali par puta, nisam se javio(bio u gužvi)...

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Takodje, i 2G i 3G Internet mi rade bez problema, koristim APN net. Labudovo brdo
 
A u kom periodu je uopste i bio problem sa netom,ja nista primetio nisam od 9.30h od kad sam na netu,sta vise 4g mi cepa super.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Meni nije radio, mislio sam da mi je fon prolupao.
6fe71df55e0666d004f00271f88e5759.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta znam, broj koji sam dobio je bio ugašen pa opet stavljen u promet, pa su me zvali jedanput iz telenora i tražili neku Veru. Tako da imaju moj mail pa ako je nešto hitno neka mi se tim putem obrate a ne da zivkaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno