Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da li jos neko ima zaduzenja sa PDV-om bez pretplate? Meni je sad 100 din, prosli mesec je bilo 600 din. Jel znate sta bi to moglo da bude? Koristim samo net kad sam kuci. Da nije zbog bus plus koda za proveru kad ce doci prevoz? Kad pozovem sifru stajalista i posle odem da proverim racun meni se brojka na zaduzenje sa PDV-om bez pretplate ne menja. Jel znate sta bi moglo da bude? Od igrica nemam nista, ne igram.
 
Ja koliko vidim a vidim dobro pise za DL max a za UL 5.76 sto je ogranicenje za UL kod 3G.
Inace i u poslovnici su mi to rekli da nazalost 4G ne podrzava internet pakete, a i kuma koja radi u CC Telenora takodje mi je to potvrdila.
Prodao sam telefon sa 4G i ne mogu da to isprobam, za tri dana mi stize OP 3 koji ima 4G pa cu testirati svakako.
Inace sam dobio onu 3in1 karticu od Telenora.
Ako je tako kako tvrdite da ima 4G na net paketima to je super, onda su me u poslovnici a i kuma lagali ili naprosto ne znaju sta prodaju i ne znaju svoj posao sto je strasno.
Ja cu proveriti za 3 dana pa cu bas ako ima 4G reci kumi da zna, ako je neko bude pitao da da tacnu info, prosto mi cudno da im to nisu rekli jer bas dvoje zaposlenih na razlicitim mestima da ne zna tacnu informaciju....
Mozda su ukljucili 4G a ranije bile 3G brzine, pa samo nisu upoznati da je pusteno.
Opet kazem sama "reklama" je za 3G brzine.
 
Da li jos neko ima zaduzenja sa PDV-om bez pretplate? Meni je sad 100 din, prosli mesec je bilo 600 din. Jel znate sta bi to moglo da bude? Koristim samo net kad sam kuci. Da nije zbog bus plus koda za proveru kad ce doci prevoz? Kad pozovem sifru stajalista i posle odem da proverim racun meni se brojka na zaduzenje sa PDV-om bez pretplate ne menja. Jel znate sta bi moglo da bude? Od igrica nemam nista, ne igram.
Da nisi kliknuo na neku reklamu pa ti naplatili za neke nepostojece servise
 
Telenor ForUm – novi kanal komunikacije
http://www.benchmark.rs/vesti/telenor_forum_novi_kanal_komunikacije-66186

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
Novi kanal komunikacije gde ne odgovaraju na najbitnija pitanja vec samo uvek isto - ostavi broj da te pozovemo... S*re mi se vise kakvi su postali - posluju kao pijacari. Ili lepo da budu javno sve informacije o popustima na ugovore i sl., a ne sve preko telefona pogadjanje i ubedjivanje kako su oni najbolja mreza, kako imaju najjace pakete, najjeftinije telefone i sl. :)
Drago mi je samo sto je na forumu vise ljudi koji su realni, a manje onih poput Pece (izvini Peca ali tako je), Minica i ostalih koji su bili tu mesec dana pre otvaranja zvanicnog foruma i koje su pokusali da upotrebe da pokrenu forum u pravcu nekih pomalo tehnickih diskusija i zezancije. Savet za Telenor - kada poslujete ko na pijaci bolje ne otvarajte nesto gde ce ljudi biti slobodni da iskazu svoje misljenje, kada vec javno ne smete da odgovarate na probleme kojih ste vi dole svesni, a one gore zabole :)
 
Dakle isto kao da si ih priupitao na fejsbuku.
Svi provajderi imaju isti fazon, osim možda mts. Svuda mpgu da se ponude nestandardne opcije ako nanjuše da ćeš da preletiš kod konkurencije.



Sent From Plastique
 
Videh sada pitanje za cenu iphona i videh da nema odgovora ,jako cudno u najmanju ruku


Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Videh sada pitanje za cenu iphona i videh da nema odgovora ,jako cudno u najmanju ruku


Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

Pa otvorise forum da pisu sami sebi hvalospeve. Ne ide to tako :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam pre lepo rekao, i opet delim isto misljenje - taj forum ce ili da bude fake forum, gde ce postove postovati radnici Telenora pod drugim account-ovima i sami odgovarati na iste, a post-ovi korisnika ce ici kroz verifikaciju od strane admina ili ce da bude ugasen rekordnom brzinom :)
 
Nitro, razmisljaj trzisno.
Ako neko vec ima kupca koji za proizvod daje 200.000, zasto bih ga on zbog nekog spustio na 20.000.
 
Nitro, razmisljaj trzisno.
Ako neko vec ima kupca koji za proizvod daje 200.000, zasto bih ga on zbog nekog spustio na 20.000.

Kad od konkurencije ima državni telekom sa par hiljada viška radnika i još jednog konkurenta lako je da nam prodaju nešto za 200.000 a ne za 20.000.
Samo još jedan podatak: razgovori između mobilnih u EU su jeftiniji nego kad moja baba iz Niša sa fiksnog okrene moju kevu na fiksni u Beograd.

Dolazak i cene vectonemobile biće odličan pokazatelj dali smo banana država ili imamo tržišnu utakmicu.
 
Poslednja izmena:
Više puta su ljudi ovde pisali da na cene direktno utiče i Ratel.
 
Odgovorili su mi na twitteru: ukinut je roaming widget. Ko koristi roming dodatke:
Za MB plus, stanje preostalih MB se može proveriti ussd kodom (kao i do sada)
Ko koristi MIN Plus, stanje preostalih minuta ne može da proveri NIKAKO.
 
Time je taj dodatak postao praktično besmislen.
 
Taj roming brojac nikada i nije vukao podatke iz sistema vec je samo iscitavao call log iz telefona i sabirao. Pa je opet bio koristan makar jer nisi morao sam da brojis.
 
Da nisi kliknuo na neku reklamu pa ti naplatili za neke nepostojece servise

Nisam. Na net preko moba idem na ovaj forum, neke druge, youtube, fb i tako to. Jedino ako mi nije do busplusa da uzima za proveru dolaska prevoza na odredjeno stajaliste. Mada, kad to pozovem meni se racun zaduzenja posle toga ne uvecava. Prosli mesec sam 600 din doplatio, oni su iskljucili neki provajder. Kazu da je bio on kriv za doplatu. I sad mi je isto pojavilo to zaduzenje samo za 100 din sto nije strasno. Ali se pitam sta je to?
 
Poslednja izmena:
Upravo tako, meni na telenoru u skoro 50% slučajeva ne da povratnu informaciju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam, lepo radilo ali u poslednja dva meseca baš zeza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma nikad nije lepo radilo..meni je znalo da stigne po 3 4 poruke sutradan o informaciji kada dolazi..ali ne znam sto koristite to kada ima zvanicna bus plus aplikacija gde vidite na mapi gde vam je bus kada ukucate broj stanice.
 
Nema za iOS, na Androidu sam cepao samo preko aplikacije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam dugo proveravao, ali MojTelenor android aplikacija vise ne pravi drain sa masivnim wakelockovima. Tačnije, ne pravi ih uopšte.
 
Nazad
Vrh Dno