Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 9 / 9 Pro / 9S

@Mugy meni to nije bitno ne koristim fabricki rom ima vec 4 meseca.Samo sam hteo da obavestim ljude koji ga koriste da je update pred vratima haha
Ja sam na redmi note 8 pro dobio odavno miui 12 i odmah da vam kazem da u praksi necete dobiti nista vau [emoji3]

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Nzm ovi novi AOD stilovi izgledaju zanimljivo, mozda se vratim na fabricki rom da vidim kako to izgleda samo
 
Proslo otkljucavanje bootloader-a iz 98. pokusaja.
Koji je ROM dobar da se instalira,ako neko imaa iskustva?
Hvala.
 
Nzm za druge custom romove ja sam licno na RR 8.6.1 build od 01.10.2020 kasniji build-ovi su manje stabilni ovaj je ok nemam nekih zamerki.Premisljam se da probam neki android 11 rom ali nemam vremena trenutno.
 
Ja sa mojim primerkom telefona nemam apsolutno nikakvih problema.Baterija nikad ispod 2 dana.Prethodni telefon mi je bio LG G5 (jača verzija) i ovaj telefon je bar 3 puta bolji!Kupljen u Xiaomi-jevoj prodavnici.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Nisam jos ovo napisao, na custom rom nisam presao sto je stock rom bio los, nego zato sto mi se ne svidja MIUI interfejs, baterija mi je bila ok i gurala je i do 15 sot-a na stock rom-u, nikakve bagove nisam imao.
 
izaso i xiaomi.eu 12, budem probao

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
izaso i xiaomi.eu 12, budem probao

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Ajde molim te javi utiske kad probas taj custom EU. Nesto se mislim dal da fleshujem, mada negde čitam da oni tek imaju bugova i ako imaju i dosta nekih stvarcica dodatnih.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
instalirao jutros oko 8 sati. evo cjeli dan sve super, fluidan, baterija mi se cini dobra .. javim

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Evo i ja flesnuo EU custom sa xiaomi.eu i mogu da kazem da je extra patchovan. Ima i call recorder i milion nekih sitnica koje znace. Screenshot_2020-11-10-22-14-54-325_com.android.settings.jpg

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Da li je neko imao problem sa Redmi Note 9 pro da me može da se stavi da se bira sa koje SIM kartice se šalje SMS poruka. Jednostavno ne mogu da nađem gde se to podešava.
 
Proradili, kada se drži prilikom slanja, pojavi se izbor SIM. Prvo nije htelo, sada radi...
 
Opet neki update dobila keva
2b4491ff875e2fc4e826f99d1fc672e3.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
dobro je,evo jucer cijeli dan nijedan problem. cini mi se da nema ni laga nekok, baterija mi je izdurala 7 sati ono od 70 posto do 0 , vecinom 4g.. tako da ostavljam :)

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Koja je tu fora oko update? Zar ne dobijaju sva tržišta istovremeno? Ili bar po regijama ili kako vec to ide?
Meni nema nikakvog update još.
 
Koja je tu fora oko update? Zar ne dobijaju sva tržišta istovremeno? Ili bar po regijama ili kako vec to ide?
Meni nema nikakvog update još.
Ne.Xiaomi je napravio haos sa ovim modelom.Dobilo je nekoliko ljudi Beta verziju za Global (Mi) Rom.Kazu iz Xiaomija da ce za Evropski (Eu) Rom biti do kraja meseca.Razocaran sam potpuno ovim brendom.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Instalirao sinoc MIUI 12 posle 3 meseca provedenih na RR custom rom-u. Za sada sam zadovoljan, nemam nekih zamerki.
8fca862fa839f0e33f066d3fc5907119.jpg
0c1e7a68dc3ce988d7cc60ac2b4b17a6.jpg
 
Brzo ces ti nazad na RR jer posle njega svi su smesni.. I ja sam tako isprobavao razne romove ali uvek se vracao na RR posle kraceg vremena..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
meni je od custom romova najbolji dojam ostavio aosip, tj fluidnost i baterija

evo vidim sada ih ima novih pun kufer, ko ce to mjenjar stalno :) jel ko isprobo neku 11 ku? vidim danas haboc izaso, legion os ima dobre komentare

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Stigao update. I sa. I samo poruka "Getting info".... I tako vec satima.kad god krenem da radim update.
 
Uradi update u fastboot modu ako ima fajl update za fastboot da se skine
 
Dobar dan svima. Kupio sam pre par meseci redmi note 9 pro. Postoji problem u razgovoru nakon dan da ne cujem drugu stranu a mene cuju i onda kad restartujem uredjaj opet radi sve normalno. Citao sam po internetu nisam nasao resenje. Kazu da kada se povezu slusalice dogodi se taj bag da receiver zabaguje,to sam proverio i to je problem kod mene barem,slusalice rade i zvuk na njima. Nisam stavljao slusalice dva dana i sad radi normalno. Ali cim ih budem povezao docice do baga. Proverio sam softverski sve radi i mikrofon i sve sto treba. Kako da resim taj problem jel imao neko slicna iskustva? Ili ce to miui 12 da ispravi?
 
Takodje kada napunim bateriju na 100% pise 52 sata preostalo, kada skinem s punjaca th kad prestane da se puni pise 42 sata preostalo. I ne radi brzo telefon kao da se usporio, a kada se restartuje sve radi. Jel imao neko slicne probleme?
 
Ovaj model je nazalost prepun bagova.Samo je pitanje kada ce koji da se pojavi.Ja sam izgleda pogodio primerak koji evo vec 4 meseca lepo radi.Mada od skora se desava da se bluruju boje na ekranu.Isto posle restarta sve bude ok.Cekam Miui 12,pa cu videti sta se desava.Ako ne bude kako treba,ode ovo na prodaju.Nekako su ovu seriju dosta traljavo odradili.A pojavom modela Poco X3 Nfc i potpuno obesmislili.A kad se pojavi i 5G serija,ne vidim poentu postojanja ove serije,po ovoj ceni.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Upravo mi je stigao update za EU verziju telefona napokon:). Verzija MIUI 12 sistema je 12.0.1.0.QJZEUXM.
 
Evo sad proverih.Stigo i meni Miui 12.Eu rom.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Juce sam dobio update,ali nisam mogao da skinem.Danas,prilikom provere,nema update.:)
 
Evo preko Mts WIFI skinuo bez problema.Upravo se apdejtuje.Zeza VPN sa SBB-om.Ili menjaj VPN,ili preko mobilnog interneta.Pojavice se.Ili skini ceo paket,pa apdejt.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno