Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 8 / 8T / 8 Pro - GCAM u prvom postu

Pozdrav drugari,
Primetio sam da nakon instaliranja aplikacije na 8 pro, (viber, instagram) telefon sam dodeli sistem default notification sound, a ja nakon toga u podešavanju ne mogu da nadjem viberovu originalnu melodiju za notifikacije. Da li ovo mogu nekako da promenim, da ne menja za novoinstalirane aplikacije?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Jel ima neki konsenzus koja se varijanta gcam pokazala najbolje na ovom telefonu?
Nema. Za Android 9 ne znam, ali kažu da je dobra 6.1 v.4.6, ja koristim trcameru. Verzija 5 je izašla malopre, a i verzija 4 je bila dobra. Mnogo mi je bolja od stock kamere. Oštrije slike, bolje boje, mnoooogo bolje slika objekte u pokretu (dete dok se igra), mnooogo bolja ultrawide kamera...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Koliko sam skontao xml nije obavezan...probao sam sto bi se reklo po def, samo instalirao.
Pa nije, ali bolje je sa njima. To je otprilike ova priča: ima ljudi koji su voljni da čačkaju po podešavanjima, šteluju kojekakve parametre, intezitet boja, zasićenost, eksploziju i ostalo, pa upoređuju rezultate. Iako su počeli sebe da zovu developerima, to sa strane liči na dečiju igru. Ali prosto nema drugi način da se dođe do boljih rezultata. Sad "izbacuju" nove verzije svojih xml-ova, pa ti probaš i koji ti odgovara njega koristiš!

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Pravo da ti kazem, malo me mrzi :) ...vec sam sam se smorio od tog vecitog kombinovanja. Voleo bih nesto out of box da radi...
Mislim imam FF aparat koji cesto nosam sa sobom, a fon cisto da probam da izvucem vise od stock-a, jer znam da moze, ali da me ne kosta previse vremena.
 
Mora root...evo probao sam nece?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Za trCam? Nece ni verzija 4 ni 5.



Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nemam ni jednu gcam..nece.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nemam ni jednu gcam..nece.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Znam da je trcamera4 imala problem sa indijskom verzijom RN8PRO, a trcamera5 bi trebalo da radi na svim verzijama. Je li neće ds se instalira ili ne radi kad se instalira?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Instaliravse i 4 i 5. Kad se pokrene trazi one dozvole koje sam odobrio..i onda crash.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Instaliravse i 4 i 5. Kad se pokrene trazi one dozvole koje sam odobrio..i onda crash.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Probaj da obrišeš podatke. Jesi li uzeo wyroczen-ove aplikacije?

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Drugaru se pregreva 8 Pro tokom punjenja, u čemu je problem?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
I meni je znalo da zeza...obrisi tu sto si instalirao, idi u file manager i obrisi trcamera folder...probaj opet da skines i probas, meni je uspelo iz 2. puta...ako ne, probaj GCam_RN8P_Wyroczen_7.3.020_2.0.apk, meni u sustini slicno rade... :)
 
Nazad
Vrh Dno