Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note (4G)

Poz Zorance kako stoje stvari sto se tice play prodavnice da li sve normalno funkcionise?
 
Naravno..Bez ikakvih problema..Ako te smori miui izgled uvek imas lauchere pa biraj..Google launcher moj favorit i kao da imas stock android..
 
Da li neko ima br od pouzdane osobe koja prodaje note 4g telefone , xiaomi telefone?
Da li se telef greje previse?
 
Poslednja izmena:
Ne greje se nista preterano nogo bilo koji drugi..Imas pm..
 
@balkanac @radosh Pitali ste me za kameru. Evo vam jedna slika, napravljena juče popodne pri oblačnom vremenu, bez blica. Nadam se da ćete uspeti da je otvorite pa zumirajte sliku, da vidite detalje (gore po terasama i sl).IMG_20150326_150337.jpg
 
Napravio bih i jednu sa prednjom kamerom ali onda moram da slikam samog sebe da bi ste bili sigurni da je to prednja kamera. Ali, onda ću da otkrijem identitet a neću da me posle lako prepoznate na ulici ako nešto ne bude kao što sam napisao :) :)
 
Hahaha. :) Ma prednja kamera i nije tako bitna, vazno da se vidi preko skypa, kvalitet selfija mi je apsolutno nebitan, ne koristim ga. A ova slika sto si postavio se cini vrlo dobra, dosta detalja.. Meni je ok.
 
Na bocnoj fasadi zgrade ispod dimnjaka se jasno vidi da pise Burek, tablice takodje raspoznaje se oznaka VA. Meni ovo deluje i vise nego ok. Sto rece radosh prednja i nije toliko bitna, ne patim za selfi slikama.
 
Poslednja izmena:
Na bocnoj fasadi zgrade ispod dimnjaka se jasno vidi da pise Burek, tablice takodje raspoznaje se oznaka VA. Meni ovo deluje i vise nego ok. Sto rece radosh prednja i nije toliko bitna, ne patim za selfi slikama.

Koji si ti ludak, u sta ti gledas, majke ti! :)
Eto, vidis kakve su slike. Pritom, moram da napomenem da sam drzao telefon jednom rukom i nisam stabilizovao sliku potpuno. Otud to blago zamucenje.
Na kraju, jedno pitanje: kako sad ispade da niko ne pati za selfie fotkama a cim nam se ukaze prilika, svi samo skljoc-skljoc pa na FB! :)
 
Jesi reko vidite detalje po terasama, meni zapalo za oko taj natpis. :) Ok je slika, da nam gradovi nisu svi tako sivkasti verovatno bi nam i slike ispadale lepse, bolje. A to za fb stvarno ne znam i ne koristim ga, voravali ili ne. Vise skype i tako to.
 
Da li mogu aplikacije da se prebacuju sa interne memo na eksternu?
 
To ti vec mora reci neko ko ima sd karticu,ja je ne koristim..
 
Ok.

Ako smem da pitam za cenu ko je koliko platio tel , bar oni koji su kupili od gospodje gospodjice , odgovor moze na pp. Vidim da su cene sarolike od 165,175,180,190 200e, a trenutno ga nema niko na stanju. Da ne bude da pretplatim telefon zbog ovog i onog ili zbog uvodjenja 4g mreze koju je za sada samo telenor pustio u rad po nekim gradovima!
 
Ja sam platio 165,mislim da je i zema..Da ne bude reklama ipak je najkorektnija sa cenom od ovih nazovi preprodavaca po Begisu..
 
To je ok cena , prihvatljiva ,najbolja. Da i sa ostalim telef i xiaomi modelima je cena kod nje najkorektnija. Je li telef dosao u vakum pakovanju sa folijom ili ne?
 
Vakum pakovanje,barem kod mene slucaj..Dobio imei broj kada sam narucivao i prvo proverio preko mi sajta da se radi o originalnom telefonu..
 
Da li bih mogao da dobijem broj na pm.
 
Dakle telefona trenutno nema a ako ga bude bilo bice izbacen oglas.
 
Ljudi je li neko nekad imao problem sa imei brojem tj brisanjem istog, kako se sad to resava? Osoba koja ima takav problem prodaje note 4g i kaze da je servis rutovao telefon i izbrisao imei br a da nisu uradili beckup i sad cvrc tel ne radi tj nema signal mrezu! Da li vredi rizikovati kupovati takav telefon pod uslovom da problem moze da se resi?
 
Video sam na xiaomi forumu alat koji to resava ali ne mogu da se setim gde tacno..Ima tu leka samo treba znati..Sad cu pokusati malo da izguglam pa javljam ako nadjem..
 
Ono sto sam ja video je samo za note 3g..Ipak ti to zaobici..Postoji mogucnost da obican flash roma resi problem ali mi to sumnjivo da servis tokom obicnog roota sj..e imei broj..Ja sam na mom vise puta ubacivao razne romove i nikada ni najmanji problem nisam imao a oni tokom obicnog roota naprave problem..
 
Nasao sam i ja tutorial za za vracanje imei a ali kasno, tel je prodat.
 
Može li neko da mi pošalje broj te žene na PP, ja sam kupio telefon u Mađarskoj ali sad i drugar hože da ga pazari pa mu treba neko ko je pouzdan prodavac.

Hvala
 
Uzalud trud sviraci , nema telefona ne proizvodi se vise redmi note 4g!
 
Cao kolege,
gledam da uzmem verziju redmija sa OCTA core procesorom, da li znate u kojoj ga radnji ima legalno?
vidim winwin i emmi, negde pise 4G verzija a pise da ima Octa core, negde 4G pise a pise quad core, ne znaju ni oni sta prodaju.

Molim za pomoc.
hvala :)
 
Video sam u jednom od zadnjih kataloga Handy-ja da ga imaju uz pakete ali ne znam koju verziju nude.
Octa core ti je single SIM, quad core ti je dual SIM sa 4G. Razlika je u procesoru i brzini. Octa core ti je Mediatek, quad core Snapdragon (po mnogima bolji procesor). Octa core pravi bolji skor na Antutu testu, ako ti je bitno. Pogledaj prethodne postove, mislim da sam dovoljno opisao prednosti i mane obe verzije. A imas i na YT gomilu klipova pa gledaj
 
Iskreno mi ne treba druga sim kartica, pre bih isao na OCTA core varijantu zbog brzine, kapiram da rezultati na atuntu nisu bzvz, posebno sto je razlika 10k u skoru.

Razvrtecu sutra telefone, ako neko zna gde ga ima neka javi :)
 
Sve si pogresno povezao, Bukinjo! Octa core je dual SIM, pravi preko 31.000-32.000 na Antutu testu i ima Mediatek procesor.
Quad core je single SIM, pravi oko 22.000-23.000 na Antutu testu ali ima 4G i Snapdragon procesor
 
uf pardon, idalje se uhodavam, previse informacija,
pitanje,
da li oba 3g i 4g, imaju istu verziju androida i MIUI 6, posto negde citam da za octa core nema updatea...
:)
 
Nazad
Vrh Dno