Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Evo magisk module za braću dok ne postave ROM-ove sa fix-om.
 

Prilozi

  • Fix-Display-Delay-mido.zip
    6 KB · Pregleda: 20
Ovo je, nadam se, dobar korak ka official LOS 16 [emoji106]

Evo piše na Telegram grupi, dvojica indijaca od sreće zamalo završila katastrofalnim ishodom.
 
Poslednja izmena:
Ovaj zadnji mokee je krsh..pola sata izgubljenog vremena

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako ste ubacili magisk modul, pratite drain u deep sleep-u.
 
Jel ovaj displey fix za bilo koji rom? Ja ga ubacih na crdroid oreo al ne vredi, i dalje delay.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Hvala Zile.A zasto nije najbolje rijesenje?Ja danas kako sam preko te skripte i termuxa stavio nikakvih problema nemam baterija kao sto je i bila..?
 
Zato što po nekoj logici kada se isključi low power mode, telefon je stalno u drugom modu, pa ne gasi display thread. To može da utiče na SoT. Nije predviđeno da se gasi. Testirajte, možda ipak ne troši puno. Zato je paljenje ekrana ubrzano.

Kad uđje u LPM, teško se budi (toga sada više nema)

Pišite kako radi i da li ima drain. :)

Kakva katastrofa je u pitanju?

Ma ludi likovi. Jedan pustio štopericu sat vremena da vidi da li je delay sređen u deep sleep režimu. A pazi, on uđe u deep sleep posle par sekundi. Sve je to još snimio.
 
Poslednja izmena:
Meni sa ovim fixom sinoc od 11 pa do sad u deep sleep otislo 3% baterije
 
Dobar je Zile..bolji nego msm xtended..fluidniji.
Primecujem vecu iskoriscenost rama..tipa 1.8 od 3
Svi ostali romovi 1.4 od 3 ...verovatno je bolje 1.8 ne razumem se..fon radi odlicno..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Sin mi ima note 4 mediatek cpu... baterija prikazuje 0%, ne puni. Jel moguće da je otišla baterija, mada sam mu rekao da proba sa drugim punjačem, nije mi javio... Koliki je problem promeniti bateriju, i koju koristi, gde da kupim, ko to menja itd... hvala na pomoći

edit: sad mi javio da puni... jel m,oguće da je zabagovao zbog hladnoće jer je dugo bio napolju??
 
Poslednja izmena:
Ljudi,jedno pitanje. Stock tom je u pitanju miui10, ne mogu da nadjem screen cast opciju? Ni na jednoj aplikaciji nemam cast. Imam screen mirror ali to nije ista stvar.
 
Ako ima WiDi (miracast), trebalo bi da radi i cast iz aplikacija koje podržavaju to.
Sin mi ima note 4 mediatek cpu... baterija prikazuje 0%, ne puni. Jel moguće da je otišla baterija, mada sam mu rekao da proba sa drugim punjačem, nije mi javio... Koliki je problem promeniti bateriju, i koju koristi, gde da kupim, ko to menja itd... hvala na pomoći

edit: sad mi javio da puni... jel m,oguće da je zabagovao zbog hladnoće jer je dugo bio napolju??
Može biti da je do hladnoće. Isto brže opadaju procenti.
Sporije se puni fon..jos neko?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Nisam primetio.
 
Jel' može neko da okači podešavanja za SerJo kameru, nađoh neki stari Zile995-ov post čiji je attachment "izvetrio"... Hvala unapred!
 
Kako da se vratim na miui,posto ce telefon preci kod supruge a ona je navikla a i voli miui rom?Trenutno sam na Syberia 9.0 romu,skinuo sam xiaomi.eu rom i flesnuo kroz twrp ali kad krene da se butuje izbaci neku gresku. Probao sam i stabilnu verziju miui 10 ali isto nece. Kad je izasao miui 10 normalno sam ga bio flesnu ali sam se brzo vratio na custom rom. Twrp je 3.2.1.0,probao sam i sa lazyflasher da instaliram ali opet nece...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Da za mido. Pojavi se mi logo i posle ispise cini mi se nesto vezano za gbord ili google ako sam dobro zapamtio i restrtuje se ponovo u twrp.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Nista,onda cemo preko mi flasha sve ispocetka...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Treba mi tip oko lineage os. Da li moze da se omoguci povlacenje status trake sa polovine ekrana?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja korostim Nova launcher, preko njega moze da se omoguci taj gesture da se sa pola ekrana spusti statusna traka.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Vrh Dno