Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Kakve restrikcije tacno? Sta te muci?

Sent from my Redmi Note 4X
 
Pa hoću i za njega da namestim ovo..

b751410bb07dd144bff13a0220d12259.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa nema potrebe za nju takvo podesavanje. Ako ti puca app(gasi se)..to je zato sto zadnja verzija nesto zeza , ja sam se bas zbog toga vratio na zadnju GK.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Poslednja izmena:
Da , primetio sam da puca više nego inače.
OK smor

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
To je tema za Miui 8, nebitan je telefon, tj. moze za sve telefone sa miui romom...

Sent from my Xiaomi RN4x
 
Како спава ЛОС....[emoji4]
55fe012b081a23481cf3b3c870f8db84.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Je l' imao neko problem sa mi flash tool-om da mu ne prepoznaje telefon u fastbootu? Adb radi sve korektno, drajveri takodje, ali kad se priveze tel za komp radi unlock-a nista se ne dešava...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
закачи га без притискања било чега...само иискључен телефон набоди на усб, пре тога покрени апликацију

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Problem u računaru, verovatno drajveri. Probao na drugom prošlo iz prve... Sad binding error 30h sati... Divota zaista...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kupio sam nedavno Redmi Note 4X i veoma mi se sviđa. Čini mi se da sam ga jeftino pazario (290KM) u odnosu na mogućnosti koje pruža. Poskidao sam aplikacije koje koristim, kreirao izgled displeja, ali se mučim oko ubacivanja srpskog jezika u telefon. Našao sam par uputstava na netu, međutim djeluju mi komplikovano (nešto oko fastboot stanja...)
Da li postoji neki jednostavniji način?
 
Koliko ja znam nema srpskog jezika na miui, jedino valjda na onom xiaomi.eu romu a za njega ti treba rut i twrp.
 
I na mi-globe.com romu ima srpski jezik jer on je radjen na osnovi xiaomi.eu roma.Screenshot_2017-07-16-00-00-11-251_com.android.settings.png

Sent from my Xiaomi RN4x
 
Што имплицира да се не може додати само језик већ се мора заменити цео ром....

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Tu odaberi Redmi Note 4x ako imas RN4 Snapdragon Mido ili RN4X Mido(jer ako se odabere Redmi Note 4 to je za MTK verziju tj. Nikel), a potom narandzasto Show expert Settings, pa biraj sta volis a sta ne. Gapps je ukljucen u rom tako da se ne mora flesovati...

Sent from my Xiaomi RN4x
 
Poslednja izmena:
Otključan bootloader , sada se čeka los :)

Zanimljivo da otključavanje bootloader ne briše sve sa moba :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nikada nije ni brisalo kod Xiaomi-ja.

Sent from my Redmi Note 4X
 
Zaboravio .. kao ludak čekam da mi bekapuje wa 1h :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Aj taj official da bude sutra taman
 
Ima li neko problem sa proximity senzorom? Kada uključim Proximity Sensor Reset aplikaciju, uredno detektuje prst na i blizu senzora ali u razgovoru često (ne uvek) pali ekran i svašta se dešava (uvo/obraz aktiviraju štošta). RR od 18.06 je na telefonu (rn4 global SD625). Na Miui nisam ni probao, odmah sam prešao na RR.
 
Pa ne pronalazim noviji od ovog koga imam. Ima li negde neki noviji?
8b359201f24bf5e997fac048609cbc73.jpg
33ac6286563f71e2b7745b34dc58f4cb.jpg
 
http://mi-globe.com/index.php/rom-builder/
Изабери уређај и "скувај" шта ти треба

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
Je li ovo oficijalni Rom?
Je li dobro ovo što sam čekirao (izabrao) za Rom?
Dodao sam ono Dolby Atmos, onda clear cashe (ono zadnje dolje) i par aplikacija, wallpapers I addblock.
Hvala svima.



P.S. na toj istoj stranici sam kliknuo link Custom Recovery (vidi se link na u slici) kaWrp raznim i skinuo 2 komada. Neki zvani TWrp + boot Gemini i TWrp mido. Koji od njih 2 da koristim?

Hvala još jednom.
6a049badc08741b43fc9c9d90cce7ccc.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
P.S. da, imam RN 4 sa Snapdragon. Izabrao sam ovaj ROM za 4x kao što je neko rekao, zbog Snapdragona, je li tako dobro?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa ne pronalazim noviji od ovog koga imam. Ima li negde neki noviji?
Bio je noviji na AFH. Obrisao ga je izgleda. To sto koristis je poslednji official.

Jedino da probas one unofficial build-ove na AFH, kazu da su bolji build-ovi.
 
Nazad
Vrh Dno