Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 4

Lakse mi re preko recovery ali ako je ovo najbolje resenje, tako cu. Samo jos jedan info. Znam da je bilo price da je moguce da se zakljuca bootloader kad se tako flesuje. Na sta da obradtim paznju da se ne zeznem.
Kad pokrenes miflash u donjem desnom uglu imas tri opcije flash all, flash xxxx, i lock and flash all.
Tebi treba samo ono prvo da bude oznaceno flash all i neces zakljucati bootloader.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ja sam bio fleshno preko twrp, samo sam posle toga fleshno i lazyflasher, pa je normalno boot-ovao stock Miui

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Negde mi je promaklo, šta se koristi za promenu teme na ovim aosp romovima? Substratum ili nešto drugo?
I gde su najbolje teme?
 
Kakva je situacija sad sa otkljucavanjem bootloadera, moze li da se otključa sa zadnjeg global stable-a?

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk
 
Negde mi je promaklo, šta se koristi za promenu teme na ovim aosp romovima? Substratum ili nešto drugo?
I gde su najbolje teme?
Ja sam koristio substratum, sa google play sam skidao theme

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Jel probao neko los 14.1 for microG? I koji fajl treba da skinem za RN4?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne gubite vreme,još to ne radi kako treba...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li si probao pa imas takvo misljenje?

Sent from my Redmi Note 4x
Da..imao problem sa internetom..(pratio uputstva sa sajta)tipa..puca wifi konekcija..sinhronizacija ne radi..možda je do mene.možda nisam uradio dobro podešavanja..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
zna li neko gde telefon cuva snimljene fajlove razgovora?
 
Jel se desilo nekome da play store nece da skida na prenosu podataka? Na wifi radi normalno.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa uključi da može da skida preko mobilnog neta.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
997ccabe364236915d1c7404bfce8329.jpg
 
Poslednja izmena:
Sve je uključeno,sve dozvole date..našao neke članke na netu..javim sta sam napravio

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Uključeno kao na slici gore?
Jel izlazi neka poruka?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li si ti u Settings sekciji same Play Store aplikacije (Dakle ne u Settings>App>pa nađeš Play Store app; što je na screenshot-u par postova iznad) promenio podešavanje za "Auto-update apps"? Pošto naravno da je po default-u "WiFi only".
 
Da li si ti u Settings sekciji same Play Store aplikacije (Dakle ne u Settings>App>pa nađeš Play Store app; što je na screenshot-u par postova iznad) promenio podešavanje za "Auto-update apps"? Pošto naravno da je po default-u "WiFi only".
Tu sam podesio da ne apdejtuje auto...mislis da je zbog toga problem?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Degradirace vam NAND cip od silnog flesovanja... Lakse malo :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Tu sam podesio da ne apdejtuje auto...mislis da je zbog toga problem?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ne misli on na auto apdejt već da isključis update WiFi only, mada to nikakve veze nema, kada ti hoćeš ručno nešto da instaliras.
I meni je to isključeno jer ne volim da se samo apdejtuje ništa.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno