Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Čekam mjesec+ dana :D
Radon kernel na verziji 3.2 (za CM, za NG je 3.2.2) radi odlično... Ubačena opcija podizanja amperaže za punjače sa 2.2 i 2.4 A (stock 2.0 A).

TT
 
Imao sam pre 2 dana update na global 8.1.1 i nisam ga updatovao, nisam stigao. Sad kad idem u updater uopste mi ne nalazi update
 
Da nisi mozda iskljucio MIUI optimization u developer options?
 
Ja koristim tu kombinaciju već nekoliko dana.Sve radi glatko,sot 9h+,samo jedan reset,camera se krešuje kad se menja između prednje i zadnje i flashlight toggle neće da mi radi iz nekog razloga.

Sent from my GT-N5110 using Tapatalk
 
Čini mi se da je za nijansu bolji 5.8.0,čini mi se malo fluidniji a i baterija mi traje 20% duže.

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Proverite na Android N bilo koji rom sa radon kernelom, konkretno RR, tesla i cm14.1, da li trzaju igrice, takodje otvorite neki pdf fajl pa brobajte - kod mene trzanje, atlas program sa skeniranim mapama, kod mene je sve to bilo trzanje, zapinjanje sta li vec, totalno neprihvatljivo... Na RR MM 5.7.4 svi ti programi rade kao podmazani i sve radi odlicno...

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Nfs No limits mi je lagovao i na mm i sad na N,a za pdf koristim adobe i fajlove od 50ak stranica otvara i skroluje lagano

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Namjestio sam 5.7.4 i više ne diram... Na N (još) nema tema jel tako? OndaK ništa :d
Ipak da pitam da li zvanično mora prvo da se flešuje Fw CM 14 pa tek RR ili ne?

TT
 
Pa da l moguće da nema tema na novom romu? Da sam znao ne bih ga ni instalirao. Mrzim stock Android.
 
Naleteo sam u xda temi da jos nekima se to desava, to trzanje. Secam se da sam probao u dev. options - force gpu rendering i tad je sve bilo smooth sto bi se reklo, ali to nije resenje. Naravno da sam probao sa menjanjem cpu governer i scheduler-a, itd, ali nista od toga nije pomoglo, kao da ga nesto koci i gusi procesor. A to je sve na vise nugat romova probano...

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Poslednja izmena:
Jerk-uje i meni :D
Lag u igricama, uspori onako smor.
To je bilo na N+r3.1.1
Sad sam na rr MM+r3.2 i sve radi dobro.
 
Eto, nisam jedini, definitivno moraju da srede nesto u nugatu ili mozda postoji neka skrivena opcija, tipa performance iliti nesto slicno, a da ne znamo?

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Da li još neko ima problem sa kernelom? Posle nekog vremena korišćenja sam podešava boje ekrana.
edit: rešen problem, bio je uključen LiveDisplay.
Da li može da se isključi opcija da se preko fp pali kamera?
 
Poslednja izmena:
Ko zeli LTE only, 3G only i razne network modove kao na slici, a da ima instaliran xposed...Taj mod se zove NetworkMode Enabler, vrlo korisno.Screenshot_20161213-211223.pngScreenshot_20161213-211239.png

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Pomoć društvo, kako da podesim da primam obaveštenja od flashscora kad kad mi pokaže da je pao gol

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Tako sto obelezis utakmicu koja te intersuje klikom na zvezdicu ispred...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pomoć društvo, kako da podesim da primam obaveštenja od flashscora kad kad mi pokaže da je pao gol

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
Jednostavno, obelezis utakmicu sa zvezdicom pored sa leve straneScreenshot_20161213-213201.png...kao na ovom ss za Bourn - Leic
A stavi i battery optimization > dont optimize za flashscore ako ti slucajno ne radi
bae1374ae036a3af67259f5a030b0969.jpg

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Poslednja izmena:
Ma jok neće tako tako vec stoji

Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Hahaha,kraljevi ste.. Covek koristi MIUI, pa ima problem.. ;) Mora lock u memoriji i ugasi optimizaciju za tu app u stavci baterija .

Sent from my Redmi 4 prime
 
Sto bi bila prevara, ehh sta je to za kineze da naprave (kalup), ocas posla za bilo koji mob....
 
ne znam što im je problem bio do sad prošlo je više meseci od kad je izašao telefon a izbacili samo jednu vrstu case-a, a i za taj sam čitao komentare od kupaca da otvor za zvučnik nije baš centriran
 
Jednostavno, obelezis utakmicu sa zvezdicom pored sa leve stranePogledajte prilog 217062...kao na ovom ss za Bourn - Leic
A stavi i battery optimization > dont optimize za flashscore ako ti slucajno ne radi
bae1374ae036a3af67259f5a030b0969.jpg

Sent from my Redmi Note 3 Pro
2a8eccba5939fcc85b10a692c7dfa150.jpg



Samo ovo imam za bateriju drugačije je kod mene ja sam još laik za ove stvari
Ako može malo detaljnije,hvala


Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
 
Ides na manage apps battery usage, e sad i ja ne znam dalje, posto vec dugo ne koristim miui rom. Tu je kidence da ti pomogne... a vala bi trebalo i neko drugi, kidence je zasluzio 100 gajbi piva od svih nas i da se malo odmori [emoji14]

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Poslednja izmena:
Battery, pa Manage apps battery usage, Choose apps, nadjes Flashscore i podesis na No restriction.
Kada to odradis, pokrenes Flashscore, pa nakon toga tapnes na prvo kapacitivno dugme da otvori Recent apps i tu nadjes Flashscore, povuces prstom na dole tu app i tapnes na katanac da je zakljucas.
 
Poslednja izmena:
Battery, pa Manage apps battery usage, Choose apps, nadjes Flashscore i podesis na No restriction.
Kada to odradis, pokrenes Flashscore, pa nakon toga tapnes na prvo kapacitivno dugme da otvori Recent apps i tu nadjes Flashscore, povuces prstom na dole tu app i tapnes na katanac da je zakljucas.
Preduhitrio si me, a ja rekoh malo da se odmoris od odgovaranja ljudima na pitanja, tj. bilo bi dobro da odgovaras na samo ona teza pitanja, a za ova prostija da prepustis vec nekom drugom useru (kako ovo zvuci kad se procita na naski haha). Ps pogledaj editovan post iznad [emoji3]

Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Vrh Dno