Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Malo ćeš teže naći silionsku futrolu i staklo za njega, jer je duži 2mm :)
Radi i na lte800, ostalo je isto.
 
Sve pise u temi, zar je toliko tesko procitati malo temu...
Kupujes telefon, a ne znas osnovno o njemu?!


Sent from my RN3 Pro
 
Ma poručiću na aliexpresu za to mi nije frka nego nisam iamp pojma pre neo što sam poručio da je razlika i hardverska pa reko da se nisam zeznuo možda... Dobro je sad mi lakše:d

@Kidence čito al ne videh nigde da ima razlike, a možda mi i promaklo
 
Poslednja izmena:
Razmišljam da uzmem ovaj fontele.
Deluje kao best buy za sada..ili da sačekam Redmi Note 5?
 
@3Fun

Post #4488

Sent from my RN3 Pro
 
Posto mnogo korisnika prelazi na novi Android Nougat 7.* evo nacina ko ne zna kako se startuje cuvena igra Flappy Droid (Birds):
https://www.xda-developers.com/android-nougat-still-has-flappy-droid-and-the-dessert-case-daydream/
Ne moze se vise iz Settings > About > Android version vec pogledajte gore link.
Potreban je Nova Launcher pa se mora dodati widget Activities na ekran kao shortcut, zatim skrolujete do System UI i kliknete na njega, nadjete Marshmallow Land i kliknete na njega.
Voila, imate ikonicu sa zaraznom igricom iz MM-a. :)
 
Dali moram imati otkljucan bootloader da bih rutovao tel i kako da ga otkljucam ako moram?
 
Da javim da Radon v3.0.1 radi kao sat,slobodno flešujte [emoji5] Čak mi se čini da i baterija malo duže traje s njim.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja ga koristim od kad je izasao,odlican kernel.
Mene je na cm najvise nerviralo sto skida po 2% baterije a to je reseno custom kernelima pa sam se na preporuku kidencea odlucio za radon.
Mozete slobodno flesovati i rr 5.8.0, ja ga koristim par dana i nisam primetio neke bagove, baterija isto traje kao na mm :)
 
Pa to je ta dobitna kombinacija [emoji5] Sad čekam da još malo ispeglaju N RR pa da probamo i njega [emoji5]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
@ChobbyNS

Jel ima nesto zbog cega vredi preci, sem "licnog zadovoljstva" sto telefon pokrece Android N ?! ;)

Sent from my RN3 Pro
 
Ma poručiću na aliexpresu za to mi nije frka ...
goodluck.gif
 
Ima na Aliju dve futrole za kate model, flip i obična silikonska, ima i tempered glass.
@Kidence
Nema ništa posebno, iste su opcije kao na mm verziji, jedino to što je 7.1 a radi stabilno i bez bagova.

Sent from my Redmi Note 3
 
Na taj sam i mislio, njega sam poručio u crnoj boji.
Ima isti takav samo flip case, ali njega nisam hteo jer 100 puta na dan gledam u telefon pa bih ga razvalio brzo.

Sent from my Redmi Note 3
 
Da li je neko ubacio RR v5.7.4.-20161113 rom? Konkretno me interesuje rad fp. Kad probam da ga otključam upali se ekran i traži pin. Pravilno sam podesio fp (3x jedan prst).
 
Da li je neko ubacio RR v5.7.4.-20161113 rom? Konkretno me interesuje rad fp. Kad probam da ga otključam upali se ekran i traži pin. Pravilno sam podesio fp (3x jedan prst).

Ja ga koristim trenutno i nemam problema. Radi savršeno. Mada, mislim da je i mene u jednom trenutku tako zezao pa sam pobrisao sve otiske i ponovo ih ubacio.
 
Da javim, meni je proradila vremenska prognoza.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li je neko ubacio RR v5.7.4.-20161113 rom? Konkretno me interesuje rad fp. Kad probam da ga otključam upali se ekran i traži pin. Pravilno sam podesio fp (3x jedan prst).
Jel koristiš neki widget za screen lock ili nova launcher?

Sent from my Redmi Note 3
 
Kako zakljucavas telefon? Na dugme ili preko neke precice na ekranu ili neki gestures? Mislim da je u tome caka, ako me secanje sluzi...

Sent from my RN3 Pro
 
898ca39237cfae054410dbcdda72f62e.jpg
Postavi ovako i ima da ti radi fp bez kucanja pina.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da li postoji neki program, nešto da može fp da se koristi kao kod Huawei telefona? Mislim na skrolovanje.
 
Probao sam 2 IRC aplikacije do sada, AndIRC i HoloIRC. Obe aplikacije mi ruse sistem, jel moze neko da testira ako ima vremena?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
ResurrectionRemix-N-v5.8.0-20161126-kenzo
Jako fluidan - brz ovaj android N, svidja mi se, samo ima par sitnih bagova koje ce ispraviti u narednim update-ima... I nema toliko puno opcija kao na RR MM, ali ce vremenom ubacivati sigurno. Svetlo na dugmicima uvek upaljeno na 5s. Doduse, terao sam skoro uvek i sa RR MM preko 10 sati.
3ef6d37f7b7723cf5846ba77324dc6ea.jpg
b24a135ac75761a69fe22b3b13798c08.jpg
10b3a0d07632edea01ea4f8eb8abc00f.jpg
44d183ccf93beda490ad7e41d52d1d7a.jpg
36c298f2fc0c9640786b4faeef7b4927.jpg


Sent from my Redmi Note 3 Pro
 
Vrh Dno