Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Video sam to, ali kako sam razumeo, i posle toga je bilo problema.. Mada, sad nisam siguran da sam ja dobro shvatio. :)
 
Kod mene na redmi 3je radilo ok. Sada sam na cm pa sljaka bez toga
 
Samo dodelis privilegije za autostart u security aplikaciji, u podesavanjima baterije cekiras za svaku od tih aplikacija da ne gasi background procese i za svaki slucaj u podesavanjima za notifikacije proveri da li su ukljucene. Nema potrebe za zakljucavanjem aplikacija u memoriji, meni odlicno rade i bez toga...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni na poslednjoj verziji radi sve ok i bez zaključavanja. Vidim da su viber i ostali sami dodali autostart i sve je u redu.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Super. Dakle, preporuka za kupovinu stoji? :) Mislim da u ovom cenovnom rangu (220€) ne moze nista bolje..
 
Jedno brzinsko pitanje za drugare,moze li se otkljucati bl sa epic roma 6.6.23. mtk verzija?
 
Koliko ja znam otključavanje samo preko china dev roma

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Na redmi note 3 pro sam otkljucao na global stable bez ikakvih problema

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jesu li sredili na miui 8 podesavanje za weather...da moze da se izabere vreme osvezavanja?

Sent from my Redmi Note 3 PRO
 
Vidim da se ljudi konstantno žale po stranim forumima na to da wifi ostaje uključen tokom deep sleep-a i pored toga što se podesi da se gasi u stand by-u.

04a88e6ac644b71df5531bb1f2f82403.jpg


Lično mislim da je ovo samo bug u MIUI-u tj. battery stats-u jer se meni wifi gasi kad telefon ode u deep sleep. Treba mu po sekundu da se nakači nakon što se otključa(probudi).

Ali ako nekome grafik pokazuje tačno nek podeli, bas me interesuje.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Stigli su mi Aixuan maska i Nillkin kaljeno staklo od Kineza. Stigli su posle 17 dana od narucivanja bez ikakvih dodatnih troskova. Prezadovoljan sam sa Kinezima. :D Maska je odlicna, samo se jos bojim da postavim staklo jer to nisam nikad do sada radio pa da ne zeznem nesto :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Vidim da se ljudi konstantno žale po stranim forumima na to da wifi ostaje uključen tokom deep sleep-a i pored toga što se podesi da se gasi u stand by-u.

04a88e6ac644b71df5531bb1f2f82403.jpg


Lično mislim da je ovo samo bug u MIUI-u tj. battery stats-u jer se meni wifi gasi kad telefon ode u deep sleep. Treba mu po sekundu da se nakači nakon što se otključa(probudi).

Ali ako nekome grafik pokazuje tačno nek podeli, bas me interesuje.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Probaj ovo posto vidim da imas viber, mislim da to drzi wifi konstantno upaljen na grafiku
uploadfromtaptalk1471854008213.png

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Znam za to, aktivirano mi je. Ma meni se wifi gasi u deep sleep-u samo grafikon ne pokazuje lepo.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa zbog toga što ti je aktivirano. Kad bi stavio kao na screenshot-u onda bi ti ne bi bio ni u grafiku. Još i ona Google wifi searching opcija I to treba isključiti...

M2 Note
 
Odradio sam unlock preko MI unlock app,sve je proslo,pisalo 100% i da je otkljucan bl i da rebutujem telefon... E sad dal je stvarno otkkjucan,kako to moze da se proveri?
 
Pa zbog toga što ti je aktivirano. Kad bi stavio kao na screenshot-u onda bi ti ne bi bio ni u grafiku. Još i ona Google wifi searching opcija I to treba isključiti...

M2 Note
Hvala za ovo, iskljucio sam to od gugla, verovatno poprilicno utice na trajanje baterije. Ima li smisla iskljucivati wifi i drugu sim karticu kada ih ne koristim? Pretpostavljam da bi i to pravilo solidnu razliku kod trajanja baterije?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Hvala,probacu veceras kad dodjem s posla,mada mislim da nije odradio kako treba iako je pisalo 100%...
 
Hvala za ovo, iskljucio sam to od gugla, verovatno poprilicno utice na trajanje baterije. Ima li smisla iskljucivati wifi i drugu sim karticu kada ih ne koristim? Pretpostavljam da bi i to pravilo solidnu razliku kod trajanja baterije?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Drugu sim karticu ne moras iskljucivati, posto nema neki uticaj na bateriju, a i cemu onda dual sim telefon :)

Sto se tice wifi-a iskljuci kada ne koristis, nema razloga da radi skeniranje u prazno kada nisi kod kuce ili negde na wifi-u.
 
Veceras sam uključio Sports Tracker i u toku šetnje primetio da pravi log samo kada uključim displej, odnosno ne beleži mi rutu kada je ekran isključen.

Šta da uključim, odnosno isključim, da sredim ovo?
 
Poslednja izmena:
Isključi restrikciju ,u battery&performance, za tu aplikaciju i uključi je u autostartu.

Sent from my RedmiNote3Pro
 
Moraš da je zaključaš u recents app trey
 
Podesio, hvala ljudi.
 
Ljudi jel zna neko koja je ovo aplikacija 10093?Uključen mi je gps konstantno iako mi je u podešavanjima isključen(plus sam onemogućio dozvole svim aplikacijama za gps)
49d3a56f522b9b218db9ff53d4d03475.jpg
af356435ed9b954b13ec981a5c6b8009.jpg
03a754042dc8087e53b91c4be85c3384.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam i dalje na 7.5.3.0 a od nove verzije ni traga ni glasa.. Inace, stavio sam juce Nillkin staklo. Kako fino i profi cuci na mom Redmiju :D A tek maska sto mi se svidja, hvala Kidencetu i Dacketu za preporuke :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Evo kazu do 25 avgusta bi trebalo svi da dobiju...ima da se skine official stable rom.
 
Nazad
Vrh Dno