Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Kakvu bateriju ima telefon, brutalno. Uzecu sebi telefon, vec je izvesno sada. :)
 
Hvala na slikama.
Više detalja, vivid-nije su :)
Razmišljam o root-u zbog reklama, instaliram sinoć Musixmatch, reklame ubijaju.
Što se razlike u kvalitetu izmedju SD i stock kamere tiče, ,da je samo to u pitanju, ne bih.
 
Root je mama za sve sto instaliras,uvek bilo [emoji106]

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
U MIUI 7 je postojala opcija floating window, sada te opcije nema u dev MIUI 8.
Da li je to sada pop-up opcija u okviru svake apk?
 
Pozdrav.

[ultimate Guide] How To Unlock Bootloader, Root And Flash Recovery On Redmi Note 3

Moze li ova metoda za moj telefon?

4919b873bcaf5be01c9c01603914e0b5.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja se sa P9Lite vrnuh na RN3 Pro 3/32gb
[emoji4]
 
Hahaha, dobro dosao nazad Sindo :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kakav crni P9L,kakva je ovo zmajchina....jos me utrefio BOE displej....ju ju
[emoji4] [emoji4]
 
Ne,zena je dobila moj prethodni RN3 MTK sa Tianma displejom
[emoji4] [emoji4]
 
Prodao malopre....msm,odlican je to telefoncic,ali ipak nisam mogao da se naviknem na 5'2" displej....

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Videh u oglasima. 190€? Ja lepo rekoh da će P9Lite da sleti na 150€ za kratko vreme.

Sent From my RedmiNote3Pro
 
Imas PM,da netrujemo ovde :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Posto ima mnogo stranica, ako neko zna da mi pomogne, naime, na telefonu mi stanje baterije stoji uvek 2%. Napunim telefon do kraja (mislim par sati), njemu stoji 2% i tako mi izgura ceo dan i ne menja vrednost, stalno stoji na istu vrednost. Iako pise da je telefon prazan, on nije i radi ceo dan. Da li moze da se restartuje stanje baterije ili sta vec, da mi pokaze normalan procenat, a ne da uvek stoji ovako? Sve radi odlicno, nema bagova, u pitanju je dual sim sa 3gb ram memorije
 
Uh čitao sam negde na xda da postoji taj bug ,valjda 2% i 50% . Da me ubiješ ne znam tačno gde..

Obrni malo tamo teme za rn3pro

Sent from my Redmi Note 3
 
Čitam nešto vezano za SoC , kao..bateriju ne treba nikada puniti ispod/iznad 10-90%.
Kao, istrazivanja su pokazala da je najbolje 40-80% i da bateriju treba isprazniti do kraja i napuniti na 100% na svaka tri meseca.

Ko hoće da proba 4K ,bez root-a.

Snapdragon camara for redmi note 3. no Root needed


Posto ima mnogo stranica, ako neko zna da mi pomogne, naime, na telefonu mi stanje baterije stoji uvek 2%.
Pokušaj reboot dok je fon na punjaču.
 
Poslednja izmena:
Ako si na RR 5.7.3. Flesuj najnoviji Radon V 2.1 karnel. Da ti resi postotke

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da nisi kao lik sa drugog foruma stavio screen shot kao wallpaper[emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li je neko video negde Nillkin staklo, da se uzme danas? Ne mogu da nađem nigde po oglasima.


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Koristim zvanični CM, zadovoljan sam baš, ne treba mi ništa više, medjtim mesto mi kao fali, kada vidim ne radi mi LED za notifikacije. Ne mogu da se setim da li mi je radila na Mokee, RR i na ostalim romovima koje sam probao. :) Ima li rešenja. :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Koristim zvanični CM, zadovoljan sam baš, ne treba mi ništa više, medjtim mesto mi kao fali, kada vidim ne radi mi LED za notifikacije. Ne mogu da se setim da li mi je radila na Mokee, RR i na ostalim romovima koje sam probao. :) Ima li rešenja. :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Probaj najnoviji nightly. Mislim da sam pročitao negde da je ispravljeno (nisam lično testirao).
 
Koristim zvanični CM, zadovoljan sam baš, ne treba mi ništa više, medjtim mesto mi kao fali, kada vidim ne radi mi LED za notifikacije. Ne mogu da se setim da li mi je radila na Mokee, RR i na ostalim romovima koje sam probao. :) Ima li rešenja. :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Gde si našao zvanični CM? Ja nisam uspeo da ga nađem na cyanogenmod-ovom sajtu...

Sent from my JY-G3N using Tapatalk
 
Pa šta ima uopšte i da se piše o tome... Cyanogenmod sajt, download sekcija... Kako može neko da ne nađe. Plus oficijalna tema na xda.
 
Nazad
Vrh Dno