Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Pa onda uzivas ;) ne diras nista ;)

Sent from my RN3 Pro
 
To kp/Vera valja priču.
Ona daje evropski ROM koji nema kineski software i ima EU punjač, bez adaptera..i jednogodišnju garanciju ostvarivu u BGu.
Nisam hteo da nekoga reklamiram ali samo da potvrdim to što su napisao, da od tog prodavca naručujem. Sad bar znam o čemu je reč.
BTW niko me ne uputi kako da rutujem fon... Link ako može...



Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Pa citaj malo temu, svi samo dodjete ovde i hocete sve na tacni...Ponavljaju se neke stvari po 1000 puta...

Sent from my RN3 Pro
 
Trebalo bi sve da radi bio sam i na dev.global i radilo je.

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti

E ne znam,probao sam sa snimam u svim modovima,najboljim i najgorim i nece,cim pritisnem ono za snimanje izbaci iz aplikacije. E sad ne znam moze li bit da je do MIUI8,ne znam jeli ko probao na njemu.

Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk
 
Nisam hteo da nekoga reklamiram ali samo da potvrdim to što su napisao, da od tog prodavca naručujem. Sad bar znam o čemu je reč.
BTW niko me ne uputi kako da rutujem fon... Link ako može...



Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

[ultimate Guide] How To Unlock Bootloader, Root And Flash Recovery On Redmi Note 3

Znao sam da je ona u pitanju.
Ne vidim šta dobijaš ,osim što ćeš izgubiti 20€.

E ne znam,probao sam sa snimam u svim modovima,najboljim i najgorim i nece,cim pritisnem ono za snimanje izbaci iz aplikacije. E sad ne znam moze li bit da je do MIUI8,ne znam jeli ko probao na njemu.

Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk

Ček, ti si primenio ono uputstvo koje sam ja okačio ovde i ne radi ti na dev MIUI 8 ?
 
Poslednja izmena:
Pa ja sam probao na miui8 i radi.obrisi pa flash ponovo

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
Poslednja izmena:
@Aphex twin
Hvala za link, to sam tražio.
Nju sam našao na kp, neke koje sam kontaktirao nemaju u ponudi to što tražim. A da naručujem sa Alija ili slično to ima da se razvuče vremenski. Ako imate neki predlog gde je povoljnije da se pazari, pošaljite pm. Još paket nije poslat pa mogu da otkažem.

Edit
Tutorial je za note 3 (mediatek proc). Da li isti tut važi i za note 3 pro (snap dragon)?
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Gde ti cuva slike? Na sd ili internoj? Probaj da promenis tu opciju...cini mi se da je tu problem...

Sent from my RN3 Pro
 
Uninstall sa root uninstaler ili sto kaze #Kidence ako nece na sd da sacuva stavi na internu krastavac..desava se i to

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
Poslednja izmena:
Gde ti cuva slike? Na sd ili internoj? Probaj da promenis tu opciju...cini mi se da je tu problem...

Sent from my RN3 Pro
Odmah sam mu u podesavanjima postavio da ih cuva na SD.
A imao sam i problem da udjem u podesavanja kad prebacim na snimanje,pa sam prvo morao da udjem u ono za tipove kamera kako da snima,pa kad izadjem iz toga onda je mogao da udje u podesavanja.

Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk
 
Odmah sam mu u podesavanjima postavio da ih cuva na SD.
A imao sam i problem da udjem u podesavanja kad prebacim na snimanje,pa sam prvo morao da udjem u ono za tipove kamera kako da snima,pa kad izadjem iz toga onda je mogao da udje u podesavanja.

Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk
U bre bre...root unistaler,brisi je pa ponovo...nema druge

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
@Aphex twin
Hvala za link, to sam tražio.
Nju sam našao na kp, neke koje sam kontaktirao nemaju u ponudi to što tražim. A da naručujem sa Alija ili slično to ima da se razvuče vremenski. Ako imate neki predlog gde je povoljnije da se pazari, pošaljite pm. Još paket nije poslat pa mogu da otkažem.

Edit
Tutorial je za note 3 (mediatek proc). Da li isti tut važi i za note 3 pro (snap dragon)?
Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

[Changelog - Global] Mi Devices Bootloader Unlocking Tutorial & English Unlocking Tool Download
Što reče Kidence, on je to puno puta objašnjavao ovde u temi.
Nadji vreme, izlistaj , pomoći će ti puno.

Moj ti je savet da ne bacaš 20€ na praznu priču.
Opet, javi se Kidence-u :), on ima dobre preporuke.

@AphesTwin
Radio sam po ovom upustvu





@Dacke
Probacu i to,treba li mozda kakav wipe odraditi posle flesovanja,ja nisamxto radio.


Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk
Da, to sam mislio.
Ako uspeš, okači uporedne fotke FullHD vs 4K,ako uspeš.
 
Nikakav wipe...sve regularno koliko ja znam...fotke sutra preko dana

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
Evo odradih opet sve ispocetka,u podesavanjima stavim da idu na SD i nece,postavim na internu i onda snima,k oja je caka da necr na SD ne znam [emoji85]
I opet isti problem sa ulaskom u podesavanja[emoji30]

Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk
 
Pa slusaj sta ti pricam ;) Ima to svoje zasto(objasnjeno vec) ali niko ne cita sta ja pisem ovde... pa mozda i prestanem jer nema ko da cita.

Sent from my RN3 Pro
 
Ja sam iskusio problem sa memorijom da nece na sd da sacuva na miui8...ovo drugo mi nije poznato...trenutno sam na miui 7 xiaomi.eu romu i nikakav problem nemam...nzm sta da ti kazem i kako da ti pomognem,cesljaj neke forume miui,xda

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
@Dacke
Ako uzmogdneš, bilo bi xtra. Verujem da i ostale interesuje razlika, što bi uticalo na da razmotrim root
 
@Kidence Kolega ne igraj se,ko će posle da nam pomaže? [emoji5]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa slusaj sta ti pricam ;) Ima to svoje zasto(objasnjeno vec) ali niko ne cita sta ja pisem ovde... pa mozda i prestanem jer nema ko da cita.

Sent from my RN3 Pro
A cita vecina,nego sam je vec bio obrisao kad ti ono napisa,pa sam onda probao i SD i Internu. [emoji106]

Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk
 
Ja trenutno ne koristim MIUI, ne mogu da proverim.Ti imas org.rom, a Dacke ima Xiaomi.eu... Rekao bi da su na Xiaomi.eu fix-ovane dozvole za SD karticu, dok kod tebe nisu i da tu lezi problem... Ako nije do toga, (ali veca je sansa)...onda ti je spora kartica, pa se desava FC jer ne moze da upise dovoljno brzo na nju i puca...

Sent from my RN3 Pro
 
Eo naljutili se Kidenceta,ccccc....sad cao zdravo pomoc [emoji12]

Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti
 
Ja trenutno ne koristim MIUI, ne mogu da proverim.Ti imas org.rom, a Dacke ima Xiaomi.eu... Rekao bi da su na Xiaomi.eu fix-ovane dozvole za SD karticu, dok kod tebe nisu i da tu lezi problem... Ako nije do toga, (ali veca je sansa)...onda ti je spora kartica, pa se desava FC jer ne moze da upise dovoljno brzo na nju i puca...

Sent from my RN3 Pro

Ma vjerovatno je do ROM-a,cisto sumnjam da je do kartice,mada moze bit svasta,cekacu i ja neki fix za to,da ne moram svaki put prebacati na SD kad nesto slikam ili snimim [emoji6]

Sent from my Redmi Note 3 Pro SD using Tapatalk
 
I ranije su imali probleme sa attach-iranjem fotografije sa SD ,kada šalju preko gmail-a.
Ne sećam se da li su i kako rešili problem.
U pravu si, to je do ROM-a.
Mada, proveri postove unazad, pisalo se i o tome.
 
Baterija vrhunska miui 7 global stable ja prezadovoljan.
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-08-10-21-37-54_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2016-08-10-21-37-54_com.miui.securitycenter.png
    58.1 KB · Pregleda: 139
  • Screenshot_2016-08-10-21-38-23_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2016-08-10-21-38-23_com.miui.securitycenter.png
    72.1 KB · Pregleda: 145
Nazad
Vrh Dno