Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Pa to su MIUI ikonice, nisu okviri... :D Tako ih MiUI napravi...Ko hoce stock Adroid ikonice, a nece drugi Launcher u Themes skine Android N temu i dobije ovako nesto...
d17f625a7b7f102b6fcfb9234de923da.jpg

12820ca03cb5342b12c21a9b28335756.jpg


Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
Poslednja izmena:
Fuj, MIUI je lepsi :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
O ukusima ne treba raspravljati... :D Svako ima svoj stil... Evo moje ikonice npr.
8e672dc8dd26807a58d090260fc4f1b1.jpg


Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
Upravu si, sad bas nesto gledam teme koje su ljudi pravili za miui i ne mogu da verujem koliko dobrih tema ima. Za par sekundi mogu da potpuno izmenim izgled telefona
 
@durantula
Mozda tu nije zadnja verzija GK, skini sa Marketa zadnju, tj.update-uj na zadnju...

@Marezz

Samo da znas vecina tema laguje, ali ima fora da se promene samo ikonice...a da ostane def.tema :D Moja tema je spoj 4-5 tema :D Iz svake uzeo ono najbolje :D


Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
Uf, onda nista ne diram :D Dobro mi i ovako za sad. Meni GK daje samo par smajlica, nemam veliki izbor kao kod nekih drugih tastatura, jel tako i kod tebe?
I da, durantula, slobodno iskljuci improve google keyboard, ne moraju oni bas sve da znaju :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Vi koristite tu verziju sto dolazi uz Global rom, moja je sa GP, mislim da nisu iste...
954b293a601fc6d9f82acd9077591dc9.jpg

fb8a4b2c1c6e296d6a35c0e31c1f6aaf.jpg

17bcaa2f9a8d03269016baee0f43e29a.jpg

I jos mnogo drugih :D

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
@durantula
Mozda tu nije zadnja verzija GK, skini sa Marketa zadnju, tj.update-uj na zadnju...

@Marezz

Samo da znas vecina tema laguje, ali ima fora da se promene samo ikonice...a da ostane def.tema :D Moja tema je spoj 4-5 tema :D Iz svake uzeo ono najbolje :D


Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra

To burazeru, updatovao sam i imam sad :) A imam i ja dosta smajlija, kao kidence.
 
Poslednja izmena:
Now enjoy and :D

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
@Kidence, sad pogledah verziju kod ove moje, ista je kao sa GP..

EDIT: moja greska, nisam gledao na pravom mestu, nasao smajlice, sve ok xD
 
Poslednja izmena:
Da li je bolje da se koriste ovi profili posto ni jedan nisam odabrao za sada?


096822fcea07bb36dd1493a3f94edd53.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pa sta ja znam, mozes da probas. Kod mene je to iskljuceno.
 
Stigao novi update

TlvpZInh.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Da prijavim samo jedan bag. Ugasen je ekran i ja stavim prst na senzor, telefon se otkljuca, ali se odmah ugasi ekran i tako nekoliko puta, sve dok prvo ne upalim ekran pa onda otkljucam preko fingerprinta. Onda radi normalno. Desavalo se i kad sam ga uzeo par puta, pa sam radio factory reset i evo posle 3,4 dana opet se desava. Nije neki problem, ali iritira me strasno kad mi se ugasi ekran, hocu bre da radi sve pod konac :)
 
Poslednja izmena:
@durantula

Savrsen telefon ne postoji, svaki ima svoje bubice. Mislim....koji ste vi carevi :) Kupite telefon i trazite mu mane, a pri tom telefon kosta 3x manje nego neki "top" telefon koji ima i vece mane nego RN3.Ne trazite telefonu lose strane, vec uzivajte u njegovim dobrim stvarima koje pruza. :D

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
Ima, i to prost... Reboot :D

Sent from Xiaomi Redmi Note 3 Ultra
 
I meni se desilo jednom da zabaguje fingerprint senzor...nista strasno...radi ko podmazan.Na burazerovom galaxy s6 fingerprint je neupotrebljiv ubode ga svaki deseti put :)
 
To se i meni desavalo ali promenim prst pa proradi. Podesim na oba kaziprsta.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Imao sam od samsunga S2 pa do S5 i iphone od 2 do 5s. Poslednji pre ovog redmi note pro je bio S5. Mogu da kazem iz licnog iskustva da sam prezadovoljan telefonom narocito sa cenom jer ni jedan pre toga nisam platio ispod 400+ €. Kupovao sam tel cim izadju...steta sto nema i skuplji model sa amoled displejem i boljom kamerom. Cak mi ni ovaj miui ne smeta. A baterija je pojam za sve do sada sto sam imao.

Sent from my Redmi Note 3 PRO
 
Prijatelj ima RN3 MTK 2gb/16gb.
Ima problem sa notifikacijama na viberu za sada - poruke dobije tek kada udje u samu aplikaciju.
Kako se to resava?

Hvala unapred :)

Sent from my S7 Edge Gold Platinum
 
Prijatelj ima RN3 MTK 2gb/16gb.
Ima problem sa notifikacijama na viberu za sada - poruke dobije tek kada udje u samu aplikaciju.
Kako se to resava?

Hvala unapred :)

Sent from my S7 Edge Gold Platinum
Pretraži thread, odgovarano x puta...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Taman sam ga nahvalio i posle zadnjeg update-a ne radi na sms received. Menjao temu on/off za received i nece.

Sent from my Redmi Note 3 PRO
 
Sta ste stavili ovde na locale...nema srb?
ac6fed7a4534ebc39b304afb0a934c61.jpg


Sent from my Redmi Note 3 PRO
 
Poceo da mi susti punjac... o_O Jel se nekome desava isto? Bojim se da mi se ne s*ebe nesto..
 
Dexxy, ja sam stavio Španiju, u suštini nije bitno, samo ako postaviš Kinu ili Indiju preuzme telefon neke lokalizovane app store-ove, za ove druge lokalizacije nisam nikakve promene primetio.

@Marezz, meni je tako prozujao punjač za Optimus 2X pre par godina, evo i dalje radi i puni normalno pa sam prestao više i da obraćam pažnju, ali ako si uzeo preko Vere ili imaš garanciju možeš da probaš da ga zameniš.
 
Nazad
Vrh Dno