Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 3

Само теби не могу да пошаљем ПП!? Јеси блокирао нешто? Да ти није пун inbox?
 
Pošalji mu preko TT poruku, to ne može da bude puno. To je kao TT chat.
 
Da li je neko upoređivao bateriju na redmi 3 i redmi note 3/redmi note 3 pro?
Koliko je bolja na redmi 3?
 
Послао
Da li je neko upoređivao bateriju na redmi 3 i redmi note 3/redmi note 3 pro?
Koliko je bolja na redmi 3?
Редми 3 има ненад.ебиву батерију тј потрошњу. 9-10 сати SOT-а што ја до сада нисам видео на (Андроид) телефону. Погледам код клинке која га користи за фејс и игрице, батерија на 48$, SOT 6 и по сати!?

Pošalji mu preko TT poruku, to ne može da bude puno. To je kao TT chat.

Тако сам послао још синоћ али ни ја не знам како се то гледа. Ајде пошаљи ми неку тест поруку на тај чет.
 
Poslednja izmena:
Pa zato pitam koliko je lošija na note u odnosu na običan, znam da je sigurno na običnom bolja baterija.
 
RN3 prosek oko 5.5h SOT, usage 24h obicno...
 
Jedno pitanje, nikako da provalim. Jel note 3 sa mediatekom nema mogućnost stavljanja micro SD kartice u drugi sim slot?
 
Nema, MTK moze sa dva sim-a...
 
Jak malisa, mada ne deluje tako... Ja sam pomislio po zvuku kada ga gaze tockom od auta...da mu nema spasa...bas me iznenadio... :D
 
pozdrav..evo vec duze vreme pratim ovu temu,pa rekoh da se i ja prikljucim.RMN 3 pro je na putu,posle silnih komplikacija.uzeo sam i case pre mes.dana(verovatno jedini ludak koji prvo uzme case pa posle mec.mob)....pa da postavim par slika mozda nekom pomogne oko odabira...a kad stigne mob ne znam sta cu ..jel flesh,rom,ota,i ostali pojmovi su za mene spansko selo.
 
Ма јел могуће да углављују 2 сима + меморијску картицу у Редми 3!?



Можда може и за РН3 про?
 
Poslednja izmena:
Ona aluminijumska maska će telefonu umnogome umanjiti prijem signala...
 
Mislio sam da je sve od aluminijuma.
 
Desp......za koliko dana ti je stizao paket sa spe mall otprilike? Igleda kao da je sve alu...a nije. lepo je odradjeno
 
Poslednja izmena:
Oko 10-12 uglavnom
 
Poslednja izmena:
Danas porucena PRO verzija od 32GB na Ali-ju .
Dugo sam vagao šta da uzmem i ovo mi se čini kao najbolji (trenutni) odnos ulozeno/dobijeno, u okviru mojih potreba i budzeta za telefon.
 
Pozdrav ljudi!

Uzeo sam Redmi Note 3 32Gb MTK pre par dana.
Odlican je telefon.

Samo me zanima kako da ga apdejtujem na noviju verziju softvera.
Moj je sad 7.0.19.0.0
Kad pokusam da ga apdejtujem kaze mi da nema novije verzije softvera.
Ali koliko sam ja video na en.miui.com, ima :)
Jel moze to rucno i kako?
Hvala


Screenshot_2016-03-29-12-07-40.png
 
Probaj rucno, mada meni smetaju ti kinezi i njihovi servisi koje imas u tim oficijalnim rom-ovima...ja bih mu upucao pre neki custom i miran si...

Rucno update radis, tako sto skines rom sa sajta, prekopiraj ga na mob(preimenuj u update.zip,mada mozda i ne mora), kada udjes u Update, imas gore desno u cosku kruzic sa tackicama, tapnes tu, ides na Chose update package, izaberes taj zip sto si iskopirao na telefon i sacekas da zavrsi...
 
Poslednja izmena:
OK, hvala. Ali imam još neka pitanja.

Jel nije problem što je moj sadašnji ROM verovatno Global pošto imam sve jezike a na en.miui su China?

Jel taj ručni apdejt briše sve sa telefona ili ne?

Jel ovaj ROM koji imam nikad neće dobiti apdejt ili to samo ide sporije od kineskog?
 
Ne mozes sa global na xiaomi.eu da predjes preko upadate-a...mozes samo na global 7.2.3 koji ti je zadnji...A na Miui ne radi OTA update, moras rucno... moja iskrena preporuka, vrati se par starana nazad, imas moje postoje i u njima link ka 7.1.8 LoXaR rom-u...Fleshni njega i uzivaj... Sada ima i neki 7.2.3 custom, ali ne znam kakav je...ja vozim LoXaR i prezadovoljan sam... Zato i njega predlazem :)

Edit: taj China ima i enegleski i kineski...ali je pun kineskih app...
 
Poslednja izmena:
Pogledaću onda taj ROM. Tek sam ga uzeo. Ne bih odmah da prelazim na custom ROM :)
 
Sto pre predjes, bice ti lakse i bices srecniji...ne opiri se, samo poslusaj :D
 
Nazad
Vrh Dno