Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 2

Ja jos nisam resio problem sa samogasenjem wifi ili nemogucnosti auto konekcije. Da li slucajno u enginering modu postoji neka opcija koja bi to resila
 
Je l postoji mogucnost da kupim jacu bateriju ili moram kupovati istu jer mi je trenutna baterija u bas losem stanju..Zagreje se i jako se brzo trosi..Nasao sam neko privremeno resenje.Npr kada se zagreje i ostane mi oko 6% baterije, rasklopim telefon i pustim da se ohladi baterija.Sve vratim i pokaze da ima preko 30%..Sad da li je to do baterije ili neceg drugog ne znam ali nemam zivaca vise da to radim pa moram novu kupiti. O RN 2 je rec :)
I da, da li neko zna za neki servis kineskih telefona oko Novog Sada?
 
Nije to do baterije nego je nesto trosi.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Nije to do baterije nego je nesto trosi.

Ne znam sta bi moglo fa je trosi koristim ga isto kao i od prvog dana kad sam kupio telefon, a drasticno manje drzi.Niste mi rekli je l moze jaca baterija i za servis :)
Servis mi treba jer se drugu slomio ekran na kinezu nekom
 
Jaca baterija ne moze, najbolje originalna.
Ali cim se greje, baterija ti negde curi, imas battery drain.

Za servis ne znam, ali ako nabavis ekran nacices vec ko ce da zameni, ali nemoj od njih da ocekujes da imaju ekran.
 
Nije to do baterije nego je nesto trosi.

Ne znam sta bi moglo fa je trosi koristim ga isto kao i od prvog dana kad sam kupio telefon, a drasticno manje drzi.Niste mi rekli je l moze jaca baterija i za servis :)
Servis mi treba jer se drugu slomio ekran na kinezu nekom
Наручи и сам замени, није тешко. Платићеш двадесетак долара. За монтирање ће ти тражити овде бар још толико

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Hvala vam, jedini problem je sto ne mogu da nadjem ekran za njegov telefon, a i telefon su povukli izgleda sa sajte..Neki YS 6 pro
 
Ako ti ne mozes da nadjes, onda nema sta da trazis u servisu.
 
Na kraju sam vratio miui 7 na novom miui8 mi trosi vise bateriju wifi se sam gasi i to ne mogu da sredim ima jos stvari koje mi se ne svidjaju.
 
Vec desetak dana mi ne reaguje bas najbolje power dugme. Danas stigla zamena i za sada radi super.
7bb74c62f5d928ab1ac164bc3418a45a.jpg

Ovo su stari dugmici. Na novim pise v2. 2

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Posle vise promenjenih romova instalirao sam developer rom sa xiaomi.eu i za sada je odlican sve radi zauzima mnogo manje memorije wifi se ne gasi testiram bateriju pa se javljam.Ima cak i srpski jezik ako je to nekom bitno
 
Vec desetak dana mi ne reaguje bas najbolje power dugme. Danas stigla zamena i za sada radi super.
7bb74c62f5d928ab1ac164bc3418a45a.jpg

Ovo su stari dugmici. Na novim pise v2. 2

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
I meni je pocelo power dugme slabije da reaguje, jeli komplikpvano da se zamjeni :)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Nije. Kada izvadis bateriju i kartice skines zadnji poklopac koji se drzi na desetak malih srafova. Okačis dzek i skines dugmice. Isto tako vratis. Sve u svemu desetak minuta.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Mozes li dati link od kupca dje si porucio dugme?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
koji je zadnji xiaomi.eu koji se pokazao dobro, misleci na bagove(tj odsustvo bagova) i normalno trajanje baterije? imam sMIUI baziran ga china stable verziji, ali baterija nije najsjajnija. Ili da instaliram global stable 8 ?
 
I mean Miui 8 sasvim OK, ali su svi cekali MM 6 sa 8-om koga nema ...
A ovde je CM 13 pa ko hoce da eksperimentise ...

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Meni je miui 8 sasvim OK, ja ne znam sta bi vise menjao, osim da dobije android 6, ali opet bi to sve bilo isto.
Tesko da mozemo da izvucemo vise od ovoga sto smo vec dobili.
 
Meni je miui 8 sasvim OK, ja ne znam sta bi vise menjao, osim da dobije android 6, ali opet bi to sve bilo isto.
Tesko da mozemo da izvucemo vise od ovoga sto smo vec dobili.

Pretpostavljam da je tako, svakako i ne znam koja je razlika izmedju 5-ice i 6-ice..
Ko bude probao, neka iznese utiske...
 
Zelim da prodam moj RN2 i da kupim RN3 pro, zanima me samo kako da izbrisem sve podatke sa telefona, da se iskljuce svi nalozi sa Xiaomi i da se izbrisu podaci koji ostanu posle svakog restartovanja ,jednostavno da telefon bude kao da se nikada nije koristio?
 
apsolutno mi je nejasno šta će mi android 6 ili 7, ili koji god. ma i 5 šta će mi? kad bi imali slobodu da instaliramo stare verzije na ovaj sad novi hardver, pa to bi letelo. radilo je i na kršu od pre par godina, na boljem hardveru samo bolje može da radi. još kad slepci koji prave programe ne bi povećavali zahtevnost sa svakom narednom verzijom, a ne dozvoljavaju da se skine stara verzija.... glupost....
 
Ljudi, da li vam se desava da telefon ne izbacuje push notifikacije (instaliran mi je miui8), ja sam sve zivo isprobao i nista na kraju nisam uspeo, za sad mi pomaze (barem zadnjih pola sata) samo neki Heartbeat Fixer for GMC i to sam ga podesio na 1min da radi... Na miui forumu vidim da se bas mnogo ljudi zali i da se nije saznalo da li ce to biti poboljsano sa nekim updateom.
 
Sta se desilo sa " Vova.jafin " tredom na xda, zatvoren i uklonjeni linkovi ?
 
Sta se desilo sa " Vova.jafin " tredom na xda, zatvoren i uklonjeni linkovi ?
Cini mi se da sam citao da ima neki malware ili nesto sl. u njegovom romu...
Mozda i gresim, svakako cekam CM13 da bude stabilan da isprobam.
Samo zbog dt2w...

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Cini mi se da sam citao da ima neki malware ili nesto sl. u njegovom romu...

Ja sam citao za onog " Bule " kineza da kao ima sw za " preuzimanje " ali mislim da nije potvrdjeno na kraju ..
 
Nazad
Vrh Dno