Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 13/13 Pro/13 Pro+

Pozdrav svima. Vidim da se i dalje pominje moja muka. Pre svega, ja sam običan user i nemam znanja, a ni volje niti namere da se bavim peglanjem krive Drine, već da samo koristim stvar, odnosno telefon. Jako puno slikam ono čime se bavim iz raznih pozicija i dosta jednom rukom i veliki broj slika me se okrene naopako. Postupak je sledeći, ide se na edit, pa crop, pa rotate, rotate, save, save exit i na kraju brisanje originalne slike jer se izmenom duplira, pa kad imam dve ili više fotografija, ne znam jel brišem koju sam okrenuo ili sledeću neokrenutu, tj. lako se pobrka i sve ovo smatram jako velikom manom. Naravno, može to da se uradi na PCiju mnogo lakše, ali često dok odmaram slažem galeriju i šaljem na Viber klijentima fotke. Ne znam za neki kraći put.
Telefon držim i hvatam levom šakom, iako sam dešnjak, nekako mi prst tačno legne na restart dugme, stisnem ponekad jače telefon da ne ispadne i tad neosetno aktiviram restart, ali sam se navikao posle. Mada sam jednom prilikom dodao telefon drugaru da nastavi razgovor umesto mene, istog časa je aktivirao taster. Na već pominjanom LGiku je to dugme na polođini, dok na nizu telefona za čije recenzije sam gledao klipove, vidim da su upravo na tom mestu koje je po meni i za mene nezgodno postavljeno.
Nisam trgovac ali sam neku furdu oglasio na KP, nekih 20 stvari i intenzivno sam listao sajt Kupujemprodajem i javljalo se to i gužvanje i multiplikovanje jednog te istog oglasa i uopšte, cela preglednost je bivala jako loša, sve sitno ko iz aviona i morao sam da uvećavam i onda naravno da tek nije bilo vidljivo.
Ne gledam Ali, jako, jako retko, e, sad mi trebalo nešto i ajd, kad vraga, malo malo pa izađe šlajfna širine oko 2 prsta celom visinom displaya sa kineskim slovima i brojevima.
Nike ne spominje glasnost razgovora, jeste neko na početku, pojedini razgovori su bili toliko i tihi i nerazgovetni da sam morao da prebacujem na speakerfon,, ali ni tad ništa nešto bolje, dok puštanje zvučnih klipova je bivalo preglasno, nisam uspeo da nađem nikakvo dodatno podešavanje, koje stari LG ima recimo. Zašto pominjem stalno stari telefon, zati što bi sve to što su ti, ajd da kađem premium modeli imali recimo 2016 godine, trebali da imaju današnji modeli donje klase. Ne znam kolko LG ima mega piksela kameru, možda desetak, a RN13 pro 200, ali razlka nije 20 puta, nije ni duplo, možda u mraku. Hoću da kažem da hvalospevi nisu ni malo realni u praksi. LG ija sam kupio polovnog za neki sličan novac RN, očekivao sam da ću dobiti neuporedivo bolji telefon i to po svim aspektima, ali nisam, naprotiv, ni amoled mi nije bolji i lakši za gledanje, ili nisam umeo da podesim. LG je postao prespor, Android 8, ima 4Gb i 64Gb, godišnji odmor da otvori ponekad, RN trenutno i to je bio razlog kupovine, ali ko što sam rekao, prodadoh ga zbog navedenog.
Sad gledam šta bih uzeo, zaključio sam da je RN 13 pro 5g po karakteristikama na papiru izuzetno kompletan i optimalan telefon, mada kad sam se odlučivao u Mi prodavnici, prodavac reče da 5g ne znači ništa i da je samo 4k video razlika, što mi nije od presudnog značaja i zato sam uzeo 4g, običan 13 nije dobro slikao u pokretu.
Rekao sam da sam sumnjao u ispravnost telefona i da ga nisam prodao, nosio bih ga na reklamaciju. Bilo bi dobro da neko preispita moje navode i iskustvo i da se zaključe fakti. Ko što rekoh, u dilemi sam šta uzeti, polovan Iphone, Samsung S za 400, 500e, neki Honor ili ponovo RN 13 pro, ali 5g. Zato sam i "malo" naporan, da me ne intrigira i ne svrbi RN, odavno bih napustio temu.
Izvinjavam se na preopširnosti, ko papagaj.
 
Pozdrav svima. Vidim da se i dalje pominje moja muka. Pre svega, ja sam običan user i nemam znanja, a ni volje niti namere da se bavim peglanjem krive Drine, već da samo koristim stvar, odnosno telefon. Jako puno slikam ono čime se bavim iz raznih pozicija i dosta jednom rukom i veliki broj slika me se okrene naopako. Postupak je sledeći, ide se na edit, pa crop, pa rotate, rotate, save, save exit i na kraju brisanje originalne slike jer se izmenom duplira, pa kad imam dve ili više fotografija, ne znam jel brišem koju sam okrenuo ili sledeću neokrenutu, tj. lako se pobrka i sve ovo smatram jako velikom manom. Naravno, može to da se uradi na PCiju mnogo lakše, ali često dok odmaram slažem galeriju i šaljem na Viber klijentima fotke. Ne znam za neki kraći put.
Telefon držim i hvatam levom šakom, iako sam dešnjak, nekako mi prst tačno legne na restart dugme, stisnem ponekad jače telefon da ne ispadne i tad neosetno aktiviram restart, ali sam se navikao posle. Mada sam jednom prilikom dodao telefon drugaru da nastavi razgovor umesto mene, istog časa je aktivirao taster. Na već pominjanom LGiku je to dugme na polođini, dok na nizu telefona za čije recenzije sam gledao klipove, vidim da su upravo na tom mestu koje je po meni i za mene nezgodno postavljeno.
Nisam trgovac ali sam neku furdu oglasio na KP, nekih 20 stvari i intenzivno sam listao sajt Kupujemprodajem i javljalo se to i gužvanje i multiplikovanje jednog te istog oglasa i uopšte, cela preglednost je bivala jako loša, sve sitno ko iz aviona i morao sam da uvećavam i onda naravno da tek nije bilo vidljivo.
Ne gledam Ali, jako, jako retko, e, sad mi trebalo nešto i ajd, kad vraga, malo malo pa izađe šlajfna širine oko 2 prsta celom visinom displaya sa kineskim slovima i brojevima.
Nike ne spominje glasnost razgovora, jeste neko na početku, pojedini razgovori su bili toliko i tihi i nerazgovetni da sam morao da prebacujem na speakerfon,, ali ni tad ništa nešto bolje, dok puštanje zvučnih klipova je bivalo preglasno, nisam uspeo da nađem nikakvo dodatno podešavanje, koje stari LG ima recimo. Zašto pominjem stalno stari telefon, zati što bi sve to što su ti, ajd da kađem premium modeli imali recimo 2016 godine, trebali da imaju današnji modeli donje klase. Ne znam kolko LG ima mega piksela kameru, možda desetak, a RN13 pro 200, ali razlka nije 20 puta, nije ni duplo, možda u mraku. Hoću da kažem da hvalospevi nisu ni malo realni u praksi. LG ija sam kupio polovnog za neki sličan novac RN, očekivao sam da ću dobiti neuporedivo bolji telefon i to po svim aspektima, ali nisam, naprotiv, ni amoled mi nije bolji i lakši za gledanje, ili nisam umeo da podesim. LG je postao prespor, Android 8, ima 4Gb i 64Gb, godišnji odmor da otvori ponekad, RN trenutno i to je bio razlog kupovine, ali ko što sam rekao, prodadoh ga zbog navedenog.
Sad gledam šta bih uzeo, zaključio sam da je RN 13 pro 5g po karakteristikama na papiru izuzetno kompletan i optimalan telefon, mada kad sam se odlučivao u Mi prodavnici, prodavac reče da 5g ne znači ništa i da je samo 4k video razlika, što mi nije od presudnog značaja i zato sam uzeo 4g, običan 13 nije dobro slikao u pokretu.
Rekao sam da sam sumnjao u ispravnost telefona i da ga nisam prodao, nosio bih ga na reklamaciju. Bilo bi dobro da neko preispita moje navode i iskustvo i da se zaključe fakti. Ko što rekoh, u dilemi sam šta uzeti, polovan Iphone, Samsung S za 400, 500e, neki Honor ili ponovo RN 13 pro, ali 5g. Zato sam i "malo" naporan, da me ne intrigira i ne svrbi RN, odavno bih napustio temu.
Izvinjavam se na preopširnosti, ko papagaj.
Ako bi opet nesto od RN 13 serije onda obavezno RN13 Pro Plus 5G jer radi definitivno iznad svih ocekivanja, brzo, fluidno, dobro se cuje pri razgovorima i u slusalici a i preko spikerfona. Baterija moze da mu izgura ceo dan uz poprilicno drndanje i koriscenje, a tu je i 120W punjac koji je napuni za 20ak min. Honor ima odlicne telefone, ali nisam siguran koliko bi ti nedostajala basic podrska za google servise, bez dodatnog podesavanja. Sto se Samsunga tice, S serija je poprilicno dobra (znam sigurno za S23 Plus i S23 Ultra), samo sto uz njih ne dolazi punjac u pakovanju i ne podrzavaju brzo punjenje iznad 25W sto je za danasnje standarde pogotovo u flagship serijama poprilican minus.
 
Hvala. Da li je tako i sa RN13 pro 5g i da li je moj primerak bio možda loš, ili cela promo serija po sniženim cenama, to bi trebalo dokučiti, da ne ispadne da sam bot i da radim za neku konkurenciju.
 
Meni lici da je konkretan primerak koji se zadesio kod tebe vrlo verovatno defektan, posebno zbog onoga sa prelamanjem teksta na web stranicama a i losom cujnosti pri razgovorima. Ipak je telefon prevashodno i namenjen za razgovor pa tek onda za sve ostalo :)
Hvala. Da li je tako i sa RN13 pro 5g i da li je moj primerak bio možda loš, ili cela promo serija po sniženim cenama, to bi trebalo dokučiti, da ne ispadne da sam bot i da radim za neku konkurenciju.
 
@lemic
izgleda da je tebi zapao neki felericni primerak, sto nije nemoguce u danasnje vreme. Pro 5g i Pro 5g plus, rade extra koliko pratim niko se nije zalio. Bilo bi dobro ako neko na forumu ima pro 4g da se javi, da definitivno otklonimo sve sumnje u taj model...
 
Hvala. Da li je tako i sa RN13 pro 5g i da li je moj primerak bio možda loš, ili cela promo serija po sniženim cenama, to bi trebalo dokučiti, da ne ispadne da sam bot i da radim za neku konkurenciju.
Uzmi neki provereni flagšip, kao samsung s23, nije glomazan, ima dobar zvuk, kameru i softver.
 
@lemic
izgleda da je tebi zapao neki felericni primerak, sto nije nemoguce u danasnje vreme. Pro 5g i Pro 5g plus, rade extra koliko pratim niko se nije zalio. Bilo bi dobro ako neko na forumu ima pro 4g da se javi, da definitivno otklonimo sve sumnje u taj model...
valjda bi ga zvao taj koji je kupio telefon od njega da reklamira ako je falican. moje misljenje je da je problem bio u podesavanjima telefona onda da je uradjen bekapp sa tog prastarog LG na RN i da je povukao neka podesavanja koja su poremetila rad novog telefona. obzirom da telefon nije vise kod njega mozemo da nagadjamo sta je problem i isti necemo resiti. da preklapa na nekim sajtovima text kada se uvecava na max na nekima ne optimizacija sajta nije uradjena kako treba i tu korisnik nema sanse da bilo sta uradi.
 
Danas stigle slusalice ,prijavio sam se zadnjeg dana promocije 26.,za 13 pro plus.
 
valjda bi ga zvao taj koji je kupio telefon od njega da reklamira ako je falican. moje misljenje je da je problem bio u podesavanjima telefona onda da je uradjen bekapp sa tog prastarog LG na RN i da je povukao neka podesavanja koja su poremetila rad novog telefona. obzirom da telefon nije vise kod njega mozemo da nagadjamo sta je problem i isti necemo resiti. da preklapa na nekim sajtovima text kada se uvecava na max na nekima ne optimizacija sajta nije uradjena kako treba i tu korisnik nema sanse da bilo sta uradi.
Mozda se i taj kupac ne razume u telefo n, pa misli da tako to treba 😁Mala sala, mozda ima i do toga sto ti kazes.
Inace, ja nikad ne radim bekap, bas zbog tih stvari, podesavam sve ispocetka, na novo. Sobzirom da cesto menjam romove, sve radima na novo, za sat vremena sve podesim kako meni odgovara, i nikad nisam imao problem sa xiaomije...
 
Na telefon nije prebacivano ništa sa starog, osim kontakata, gugl naloga, vibera i watsupa. Od podešavanja, isključivanje svih nepotrebnih appova, battary saver, font klizač na maks, neki widget sa satom na monitor, urađen neki bezbedonosni apdejt. U poslednjih par postova sam izostavio da sam svaki put kad bi se zakopčao na PC, morao naizmenično da menjam USB data transfer sa file transfer na picture transfer. Telefon nisam prodao zato što sam mislio da je neispravan, već zato što mi nije legao, tek kasnije i zahvaljujući ovodašnjoj diskusiji sam se zapitao da nije možda loš primerak. Za jačinu i jasnoću razgovora, ni to nije bio razlog, već se to isto pokazalo kad sam se vratio na stari telefon i koji je odavno dosta zapušen masnim rukama, ali svi su me bolje čuli, a ja naročito sagovornike. Telefon uzet u Mi prodavnici.
Kažem, izneo sam svoje iskustvo, zarad opšte informacije, kad budem kupovao sledeći, bilo nov, bilo polovan, sve ću ovo proveravati a ne oslanjati na, "novo je novo", pošto očito nije tako iz bilo kog razloga.
 
znaci za sada samo jedan korisnik je imao problem sa telefonom , mozemo zakljuciti da je nezadovoljstvo na nivou statisticke greske sto je zanemarljivo . svesni smo da smo kupili fijat 500 koji juri kao citroen c4 i nije realno da ocekujemo da bude porshe.
poslovica kaze koliko para toliko muzike za ove pare smo dobili i pola koncerta gratis.
 
Naveo sam nedostatke za koje ja mislim da jesu, sedam klikova za rotiranje slika, neko neće ni da zna, ili neće da mu smeta, tako da to što sam ja većinski kritičar, ne znači da me treba podvesti pod grešku.

Intenzivno gledam recenzije na YT, fotografije i video su u svim istaknuti, fluidnost, gde čovek prstom scroluje ko na džek pot automatu su bespredmetni, pa tako se ne listaju web stranice, a i samo učitavanje neta, najmanje zavisi od procesora, a on se prenaglašava kao izutetno važan činioc, možda u ugricama, ali telefon ipak nije primarno play konzola. Jednako važi i za zvučnike, zvuk koji dolazi iz njih je nemerljiv u odnosu na audio reprodukciju, al u redu, neki manje krešte. A niko ne priča i ne prikazuje komfornost osnovne upotrebe, gde spada razgovor, lakoća i jednostavnost i jasnoća korišćenja. Glavna razlika između Andoida i Iosa je upravo u tome, pristalice i jednog i drugog sistema ističu kao primarno lagodnost koja im odgovara i zato su se opredelili i navikli na izbor.

Zaključio sam da serija RN 13, naročito pro modeli, jednostavno po svemu bi trebali da pruže jedan zaokružen optimum, barem po podacima na papiru i razmišljam da uzmem 5g ili plus, mada on nema džek 3,5mm za slušalice i malo je rizičniji od oštećenja zbog zaobljenog displaya, plus košta. Ima neki tip koji snima recenzije na YT, rekao je da jeste telefon pravi izbor, ali ne za tu cenu, misleći na nove, sada se polovan može uzeti za pristojan novac, ono ala preko operatera i daju ih ljudi osetno jeftinije. Sačekaću još nečija iskustva, ali konkretna, prevashodno za 4g model, pa ću rešiti. U međuvremenu drndam Iphone i paralelno Lg, al mi fali RN, več sam se bio navikao na brzinu.
 
Redmi/ poco dok sam ja koristio nisu bili poznati kao mnogo kvalitetni telefoni za razgovor. Ja sam doduše koristio zadnji Poco x3 nfc, i umeli su ljudi da se često žale na kvalitet poziva, kako me loše čuju, i kako ja njih čujem pogotovo kada signal malo oslabi. Dok recimo kod trenutnog samsunga a54 koji koristim je sve to za klasu ili dve bolje neko kod xiaomi-ja. Da ne pričam kako je loše radio virtuelni senzor za gašenje ekrana tokom poziva.
Xiaomi je zapravo dobar za ljude kome je primarno da dobiju što jači procesor za novac a takođe kojima ne smeta previše te loše strane i takođe neke softverske neupeglanosti i reklame.
Prosto xiaomi previše štanca modele da bi i sam uspeo sve to da popegla i optimizuje.
 
lemic na kojoj si mrezi ? koliko je stara sim kartica? to jes jesi li probao da zamenis karticu kod operatera ? ja sam ubacio u moj tel Esim . jesam testirao spanski vodafon dve sim kartice jedna jedva dve ctrice druga pun signal u istom telefonu samsung a80 zamenili su mi karticu . imam drugara koji koristi iphone 15 , obavezno je kada udje u lift svoje zgrade krece problem niti on mene cue niti ja njega sve dok ne izadje iz lifta.
kod mene u kuci svi imaju problem sa telefonima visa sila ako krenes iz dnevne u kuhinju prekida se veza pod obavezno sva tri operatera identican problem svi telefoni , dolazio je jedan cikica iz mts-a sa opremom merio signale i kaze to je tako ako ti smeta seli se ovde se nista ne moze uraditi zivis na 20 metara od jedne i 30 metara od druge obavestajne a oni imaju svoju tehniku .......
do sada ni na jednom tel nisam imao problem da cujem sagovornika ili nisam razmazen da trazim dlaku u jajetu ili mi je to normalno kao posledica koriscenja fiksne telefonije pre 40 godina krci susti prekida okreni nulu ajde ipak pozvacu te ponovo.
to je ipak samo telefonski razgovor ne slusam smiljanicku pa da treba da cujem visoko c . ovaj tel sam kupio onako u prolazu kada je izasao svideo mi se na oko procitao 12/512 na papiricu pored njega uzeo ga u ruku i reko fino manje od pola plate za tel. niti sam fan neke marke od tehnike kod mene moze da se nadje od silvane do nirvane , dajte ljudi opustite se to ste vi kupili da vama sluzi a ne da vi sluzite stvarima.
citajuci ubedjivanja pljuvanja hvaljenja zapitam se dal bivsa zena radi u jednom brendu a buduca u drugom ..... ponovicu za tih 50 i nesto hiljada nisam ocekivao ni bmw a kamoli bentli. realno kupio sam fijata pandu i iznenadio se da je bolji od ocekivanog.
Xiaomi je zapravo dobar za ljude kome je primarno da dobiju što jači procesor za novac a takođe kojima ne smeta previše te loše strane i takođe neke softverske neupeglanosti i reklame.
Prosto xiaomi previše štanca modele da bi i sam uspeo sve to da popegla i optimizuje.
na dosta mesta sam procitao za reklame , meni te reklame ne iskacu iskacu na nekim aplikacijama koje nisam platio za pro verzije ali na samom OS meni ne iskace nista. tek kada pokrenem neku APP za koju sam unapred znao pre instaliranja da u njoj ima reklama zato sto je free verzija .
 
Poslednja izmena:
Globaltel, odnosno MTS, nisam menjao karticu, stara je od leta prošle godine.
Nije bitna cena, na današnje vreme svi telefoni u najmanju ruku treba da pruže neki nivo kvaliteta koji je bio rezervisan možda i za flagship klasu pre desetak godina, to je poenta tehničkog napredka, softwerski ne mora da je isto tako, čak naprotiv, primer 7 klika umesto 3, za istu potrebu i cilj.
 
savrsena mreza ne podrzava VOLTE na primer . evo plasticno cu ti objasniti ja i ti pecemo krofne za prodaju i ti od mene iznajmljujes sporet na kojem peces krofne e ja sad tebi mogu da dam isti sporet kao moj mogu i bolji ali mogu i losiji sto cu svakako uraditi da smanjim konkurentnost. mogu da ti dam dobro ulje a mogu i losije u kojem ces da peces krofne cilj mi je da moje krofne budu bolje od tvojih zakljucak izvuces sam. tvoj praHistoriski telefon bolje radi sa losom infrastrukturom koju je mts iznajmio globaltelu pre nego ih je kupio. kada ih je kupio sve je ostalo isto samo sada kao vlasnik nije vise zeks na belom nego mts. nista se vise nije menjalo sem imena vlasnika.
ako ce ti biti lakse da shvatis sta sam napisao ja uslugu kupujem od mercedesa a ti zastarelu tehnologiju od robne kuce panda. stoga nisi merodavan da uporedjujes kvalitet razgovora.
sada ako napises da si probao i mts kartice da stavljas u rn telefon i da je to bilo lose e onda garantovano ti bivsa zena koja te je ostavila radi za caomi pa da joj naudis.
uplatis kredit trosis globaltel i sta dobijes to ti je koliko para toliko muzike vazda bilo.

google galerija okretanje fotke u tri koraka . jel umes da koristis druge aplikacije i iste postavis za zadatu za pregled fotografija ?
zaista si vise preterao sa pljuvanjem ko da te placa konkurencija.

ucteljice uciteljice comi nece da se igra sa mnom
 
Nemoj tako :) Koristim dual sim varijantu od kojih je jedna kartica Globaltel preko koje ide i 4G konekcija i sve mi radi kao Doxa. Cak i van Beograda, posto cesto putujem :)
eno u temi globaltel kukaju kako im ne stizu sms poruke od banke, kako nisu dobili poruku od sistema pronadji me, zale se na kvalitet zvuka ...... ipak je globaltel cedo belog zeksa ..... kao i televizija sto mu je kvalitetna tako i usluga mobilne telefonije, uspostavljena usluga uz pomoc stapa i kanapa radi jedva ali donosi profit.

ako ce coveku biti lakse evo kupili smo izmet od telefona nista ne valja najgori telefon ikada, losiji od prahistoriskog LG iz proslog veka, cak je i nokija 6820 bolja od njega. evo sve priznajemo samo da prestane da nas zlostavlja troluje spamuje ili kako se vec to ponasanje naziva.
 
eno u temi globaltel kukaju kako im ne stizu sms poruke od banke, kako nisu dobili poruku od sistema pronadji me, zale se na kvalitet zvuka ...... ipak je globaltel cedo belog zeksa ..... kao i televizija sto mu je kvalitetna tako i usluga mobilne telefonije, uspostavljena usluga uz pomoc stapa i kanapa radi jedva ali donosi profit.

ako ce coveku biti lakse evo kupili smo izmet od telefona nista ne valja najgori telefon ikada, losiji od prahistoriskog LG iz proslog veka, cak je i nokija 6820 bolja od njega. evo sve priznajemo samo da prestane da nas zlostavlja troluje spamuje ili kako se vec to ponasanje naziva.
Za ovo oko telefona se potpuno slazem, ali moje iskustvo sa Globaltelom je stvarno pozitivno. Na toj jednoj kartici vec unazad tri godine koristim Freepaid paket, mobilni net (koga obilato koristim) ide uglavnom preko nje, za taj broj mi je vezana usluga NLB Banke (sve poruke kao i jednokratni kodovi za placanje stizu uvek) a sto se tice samog telefoniranja bas bas retko sam imao problem sa kvalitetom veze i signala. Po Srbiji takodje, eventualno tamo gde i ostali operateri imaju "crne rupe". Ranije su radili na A1 infrastrukturi a od pre nekog vremena ih je kupio mts pa rade na njihovoj. Cak ni taj momenat prelaska se nije osetio u vidu pogorsanja kvaliteta usluge. Ne sumnjam da ima problema sa njima kao i sa ostalim operaterima ali ja ovo pisem iskljucivo iz licnog iskustva, a promenio sam u medjuvremenu i tri ili cetiri telefona.
 
Ma dobro, svako može da misli šta hoće i ostalo. Globaltel je bio na A1 mreži do jesenas, to nije valjalo uopšte, od kad je sve na MTS mreži, radi odlično. Na istoj mreži i sa istom SIM karticom, LG se normalno čuje, RN slabije. Nešto banalno, kao što je telefon, ne bi trebalo da zahteva ne znam kakve nadogradnje, ako je tako neminovno, onda ne zavređuje da se zamajavam sa njim, ko voli, nek izvoli, ja sam moj prodao.
Da, tačno je da nema poruka od banka kod Globaltela, ali to nema ama baš nikakve veze sa lošom čujnošću telefona.
Čitanje bilo čega, nije obavezujuće, jednostavno se preskoči.
 
nisam koristio globaltel tako da iz licnog iskustva ne mogu da komentarisem sve ovo sam procitao ovde na forumu u temi globaltel , ljudi se zale mozete procitati kao sto sam i ja.
lemic ne kukaj vise sta si mislio da za 500 evra mozes da kupis boing ,
idi u krstenu provajder kucu plati post pejd koliko para toliko muzike ne kukaj vise nema dzabe ni kod stare babe , aman covece sta zelis da postignes pljuvanjem necega? sta ces postici ? ubediti nas da prodajemo svoje telefone jer eto ti si svoj prodao .... necemo prodavati jer smo zadovoljni onim sto smo kupili zar to nisi shvatio do sada !
jedini si ovde koji blati i blati i ubedjuje sedam klika sedam klika aman vise dosadi i bogu i narodu , ne umes da koristis tehnologiju koju si kupio, to je moje subjektivno misljenje! prodao si telefon izgubio novac bespotrebno si ga prodavao sto si shvatio i sad kukas , niko nije duzan da trpi nicije frustracije i cita oplakivanje za prosutim mlekom ...... prenaporan si lik eto i da je deset klikova i dvadeset ma 150 opet je bolji od te ciglice iz proslog veka koju ti hvalis , pazi samo kada upalis viber kameru i galeriju da ti procesor ne pregori jer nije u stanju da obradi toliku kolicinu podataka , znaci jedna po jedna aplikacija i ne vise od tri klika oce ekran da se istopi.

svako je odgovoran za svoje neuspehe i promasene investicije.
ja sam evo resio iz inata da i drugi tel zamenim istim ovim rn pro plus 5g. jer je najbolji telefon ikada napravljen za za ovoliko smesne pare , realno ja za mesec dana popusim toliko, 3 kutije cigareta dnevno.
 
citam ja i postove iz 2007 godine gde si taj LG v20 zamenio sa nekim xiaomi telefonom jer je lg zavrsio svoj zivot i na taj novi xiaomi nisi mogao da se naviknes zbog nelogicnosti .....
jel penzija bas toliko dosadna da pravis sebi zabavu ovakvim pisanjem? procitah i da si 2007 godine bio penzioner i da ti ama bas nista ne odgovara od sbb preko ponuda preko zaposlenih u poslovnici , zivot je lep park setnja priroda klub penzionera zabave ..... moras da pronadjes nesto sto ce te ispunjavati i smanjiti kolicinu negativnosti.
 
Nazad
Vrh Dno