Šta je novo?

Xiaomi Redmi 3

Jel tacno da baterija na ovom fonu oslabi posle par meseci i ne drzi kao na pocetku? I kakav je zvuk u slusalicama?
 
Baterija drzi kod mene isto kao i prvog dana ili je to samo moj utisak.

A slušalice ne koristim neka neko drugi odgovori.
 
I koliko ste placali troskove za carinu i pdv na redmi 3?
 
Moze li 6 sati? Pa 6 sati ako izvuce, znaci da nesto debelo jede bateriju. Mora to jos vise, preko 7. Burazer na Redmi Note 3 telefonu izvlaci uvek oko 9h, a mislim i preko.
 
zavisi od upotrebe telefona i raznih faktora na koje ne mozemo uticati , a to su los signal kao prvo i koriscenje mobilnih podataka. Zatim osvetljenost ekrana i naravo ako se przi neka igra .
Moj max je bio 9h i 25 min sot za jedan dan , bat je vila 3,4 posto, ali ceo dan na wi fi sa dobrim signalom kako wi fi tako i mobilne mreze. i sa osvetljenjem oko 50 ak posto. A normalan dan sa slabim signalom i podatcima max osvetljenje sto oko 5 h cini mi se sa nekijh 15 20 posto bat pred spavanje
 
Ja ga malo koristim, jednom je posle pet i po dana baterija bila na 34% uz 2 sata sot. Dakle, može i tako.
 
Jel mozete da bacite link za neki dobar case i staklo?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Evo ja imam jos 40% baterije a sot 6 sati i 10 min do sada

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
@adamGT

Sta bi sa tvojim telefonom, jel si resio onaj problem sa sim 1 slotom?

Sent from my RN3 Pro
 
Vratio sam onaj,uzeo 3/32 gb verziju

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk
 
Kolika je razlika u radu između 2/16gb i 3/32gb modela?
 
Osim memorije,ja nisam primetio nikakvu drugu razliku,a evo i rezultata baterije
2407fdd7ccb31e1257d20d5c471b2ba3.jpg


Sent from my Redmi 3tSi
 
Lep sot, nema sta :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Zamolio bih za pomoć. Da li je ovo official Global Rom, i ako nije kako da ga stavim?
Redmi 3 Pro je u pitanju.

9466efd256d240eb4cd9ab4d77a0cbd1.jpg
 
MIUI i MT ne idu zajedno. :D
 
Čekam da mi legne neki dispute od 15e pa narucujem ovaj r3 koji navodno podržava lte20. Čim mi dođe moraću nekako da proverim da li radi lte20, a ako neko zna kako se to radi neka se javi.. da mogu da tražim povraćaj 40% ako ne radi :)

Original Xiaomi Redmi 3S Pro Prime International Version Mobile Phone Snapdragon 430 Octa Core 5" HD 3GB RAM 32GB Fingerprint ID
http://s.aliexpress.com/JZBBFz6b
 
Poslednja izmena:
Koliko sam shvatio lte20 je podržan hardverski na svima. Nego kernel Xiaomi nema iz nekog razloga. Tako da taj mora da ima modifikovan kernel da bi to moglo, ako može.
 
Ne bih se kladio da je tako ,mislim da je ista fora kao sa Redmi note 3 pro (Kenzo) i Redmi note 3 pro (kate) .
No videćemo za 30ak dana
 
Evo da se upisem i ja za Redmi Note 3 Pro... odlican telefon. Trebace mi malo vremena da se vratim na android posle 2 i po godine na WP, ali prezivecu.

Trenutno mi je najveci problem sto mi ne vidi SD karticu. Cak je trazio da je formatiram, sto sam i ucinio ali je i dalje ne vidi. Karticu sam izvadio iz Lumie 830 i ubacio u RMN3... Prijavi da je neodgovarajuca tj Unsuported Transcend SD card... i trazi da formatiram...Kad kliknem ERASE&FORMAT... krene i zakuca na 20%

Kad sam nakacio telefon na komp. ne pokazuje mi nikakve podatke, kao da je prazan....


Trazio mi je neki update i sam se upgradeovao na Android 6.01 MMB29M i MIUI 8 Global 6.9.29 Beta (tako pise)
 
Nek' je sa srećom.
RN3 ima svoju temu :)
 
Krelac, nisam dobro video temu... :)
 
Evo da se upisem i ja za Redmi Note 3 Pro... odlican telefon. Trebace mi malo vremena da se vratim na android posle 2 i po godine na WP, ali prezivecu.

Trenutno mi je najveci problem sto mi ne vidi SD karticu. Cak je trazio da je formatiram, sto sam i ucinio ali je i dalje ne vidi. Karticu sam izvadio iz Lumie 830 i ubacio u RMN3... Prijavi da je neodgovarajuca tj Unsuported Transcend SD card... i trazi da formatiram...Kad kliknem ERASE&FORMAT... krene i zakuca na 20%

Kad sam nakacio telefon na komp. ne pokazuje mi nikakve podatke, kao da je prazan....


Trazio mi je neki update i sam se upgradeovao na Android 6.01 MMB29M i MIUI 8 Global 6.9.29 Beta (tako pise)



kolika je kartica?
koliko mi je poznato redmi note 3 podržava do 32gb!!!


PS

skini guiformat pa je na računaru formatiraj u fat32 to bi trebalo da reši problem
 
Poslednja izmena:
Nema sanse to da se desi. :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Nikad miui nije bio vezan za verziju Androida, dobiće Redmi miui 9, ali na ovom telefonu će najverovatnije ostati 5.1.1
 
Nazad
Vrh Dno