Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Uzeo telefon juce , za sada sam prezadovoljan kako radi , mada ga nisam nesto mnogo testirao .

UPDATE :
8 ball by Miniclip , na prethodnom telefonu ( Honor 20 ) igrao sam se bez problema , na ovom seckanje I lag postoji.
Jos neko primetio isto ?
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam nillkin superfrost sa KP, maska je odlična, super leži i odličan je osećaj u ruci i kompaktnije je

Lepo štiti ekran i kameru, tj taj deo nije nikad sporan kod nillkina. Sve rupe i dugmad su odlično isečeni. Ima i onaj stalak...

1. I dalje je okrugla rupa za kameru, što bi Peca rekao, mamac za prašinu. Moguće da tako mora, onda su one maske sa poklopcem jedino rešenje
2. Telefon mi je plav, maska crna. Štrče plavi delovi..
3. Osetim prelaz između ćoška maske i folije. To je verovatno rešivo ili hidrogel ili nillkin staklom

Znam da joj je okvirno rok trajanja 6 meseci, onda se izguli textúra, pa posle toga stradaju ili coskovi ili deo za dugmice, bar je dosad bilo tako. Problem je što Xiaomi za 6 meseci izbaci nove telefone i onda za tekuće nema više dobrih maski...

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Ja cu uzeti onu koznu na preklop, isto Nillkin. Kakav je taj hidrogel za display? Valja li cemu i jel ne usvinji ekran kad se skine?

Sent from my Poco X3 using Tapatalk
 
Ova mi je skroz ok, narucena preko alija, stigla za nekih 15 dana.
78720f27d60736d1f932b99565171fe8.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Znam da joj je okvirno rok trajanja 6 meseci, onda se izguli textúra, pa posle toga stradaju ili coskovi ili deo za dugmice, bar je dosad bilo tako. Problem je što Xiaomi za 6 meseci izbaci nove telefone i onda za tekuće nema više dobrih maski...

Ja oduvek koristim Nillkin Frosted i nikad se nijedna nije niti istrosila, izlizala ili okrnjila sama od sebe... Frosted Shield na Nokia 6.1 koju sam prvo koristio ja pa majka je besprekorna nakon 2 i kusur godine.
 
Mogu one duže da se koriste, ali budu daleko od nove... Verovatno ih različito habamo :)

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Nillkin Frosted Shield sigurno izdrzava dosta, koristio na Max 2 godinu dana i sad na Max 3 jace od godinu dana, isto izgleda kao prvog dana

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Jer može savet za neki program koji sve preseli sa RN 5 Pro na X3, kad sam prebacivao podatke sa RN 5Pro na P30 Pro ponudio mi je neki Huawei program i jeste dugo trajalo( zbog količine podataka) al je sve super prebacio bez cimanja.

RN 5 Pro
 
Na x3 ne dodje mi mover? Mislim sad mi svakako prekasno, al se nisam ni tad setio da pitam. Probao sam preko Xiaomi cloud, al ništa nije prebacio

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Radi Mi mover sa mi max 2 prebacio na x3. Fantasticna zamena malo manji od max a. Jedino sto nemam vise fizicke dugmice ali to je bilo neizbezno.
 
Super, krajnje intuitivno :)))

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Jel može savet kako da ukljucim snimanje razgovora,negde sam na forumu pročitao,neko je i i program preporučio neki ali posle 2 sata traženja reših da ovako potražim pomoć [emoji16]

Poco X3 NFC
 
Na Global romu ne može zbog EU zakona. Može na xeu pošto je baziran na kineskom romu. Svakako preporučujem da se flešuje xeu, brže peglaju propuste i ima više opcija od Global roma.
 
Hvala,idem sad time da se pozabavim [emoji16]
U međuvremenu sam našao i ovo, možda nekom pomogne,savet iz odeljka o Mi9 modelima.
5f951acc24784957959e74e12ec1d471.jpg


Poco X3 NFC
 
Da li stizu paketi sa alija ? Ja sam narucio pre 20+ dana i nema nista, ali pise da ono "last mile carrier".
 
To je znak da je stiglo u Poštu i tu mu se uglavnom gubi svaki trag, a samo retki srecnici uspeju da dočekaju isporuku na svoju adresu. Ja sam sve preusmerio na adresu u Hrvatskoj i tamo stiže na kućnu adresu za 2 do 4 nedelje, neki, malo duže. Problem je što će od januara da pooštre mere carinske pa će da navodno da zavrcu uši za kinesku robu.

Poco X3 NFC
 
To je znak da je stiglo u Poštu i tu mu se uglavnom gubi svaki trag, a samo retki srecnici uspeju da dočekaju isporuku na svoju adresu. Ja sam sve preusmerio na adresu u Hrvatskoj i tamo stiže na kućnu adresu za 2 do 4 nedelje, neki, malo duže. Problem je što će od januara da pooštre mere carinske pa će da navodno da zavrcu uši za kinesku robu.

Poco X3 NFC

Skapirao sam da je u posti, ali tamo je vec 7 dana, a maske za ovaj telefon nema nigde, sve meni ruzne, ali dobro, ja se nadam da ce stici
 
Koju si masku porucio ?
 
Ajde

Sent from my Poco X3 using Tapatalk
 
Ljudi recite mi kako ste zadovoljni sa ovim telefonom? Ja cekam da mi stigne pa me zanima vase misljenje o ovom Xiaomi modelu?Hvala svima na misljenjima.
 
Zadovoljni smo.

Sent from my Poco X3 using Tapatalk
 
Da li mozete da preporucite neku radnju (pm ako je ovde zabranjeno) gde se moze kupiti ovaj model od 128gb I dobiti pravi fiskalni racun? Posto sam zvao mi store i G i rekli su mi da nece stizati do kraja meseca
 
Ima li neko problema sa rotacijom ekrana? Ukljucio sam pod displey-auto rotate...ali ne radi, tj. ne rotira prikaz. Treba li jos negde da se ukljuci?
 
Radi normalno kada se samo tu čekira.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Cak je i preosetljiv za moj ukus.

Sent from my Poco X3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno