Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Kako vam radi smart dial?
Npr hoću da zovem Pedju (73352) od mogućih 6 ponudi mi samo jedan kontakt pod imenom Pedja. Uradio sam clear data, uninstall update, restart, bude ok neko vreme dok ne uradi update.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Kako vam radi smart dial?
Npr hoću da zovem Pedju (73352) od mogućih 6 ponudi mi samo jedan kontakt pod imenom Pedja. Uradio sam clear data, uninstall update, restart, bude ok neko vreme dok ne uradi update.

Sent from my 3310 using Tapatalk
je, zadnji update phone app je u banami sa smart dealerom. cekamo isprvak, do tada samo uninstall updatea trenutnog

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Skinuo, šljaka ok. Hvala. [emoji41]
Danas prosao 12.0.7.0.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Ma da, budite prvi sa update, xiaomi uopšte nije poznat po tome da brikuje telefone :)))

Meni je trenutno telefon
-radna dozvola
-novcanik
-poslovni mail i teams...

Nema da ga menjam dok se ne vratim u Srbiju (ili bar da naučim kako da migriram sve ovo), A ja uzeo kineski best buy umesto premiuma :))

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
pa da odgovorim... :)

Stisni drugim prstom

Kako mislis da stisnem drugim prstom, kada ti je telefon u desnoj ruci. Jedino palac ti je dostupan.
Kada se telefon prebaci u levu ruku to onda ima smisla, ali u desnoj ruci (a ja sam desnoruk) nema, zer ne.
Sve je to cimanje i smaranje, a i ne zaboravi da se to obavlja tokom trcanja.

Uzmi npr. Mi Band 4 i menjaj preko banda, ne vadis telefon uopste vise

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk


Ne treba mi igracka tipa Mi Band4. Imam Garmin Fenix 5, koji mi savrseno sluzi za sportske aktivnosti trcanje, bajk, plivanje, triatlon, skijanje i sl.
Ali da ne pricam napamet, mami sam onomad uzeo mi band3, tako da znam za tu opciji, i ona je u mom slucaju potpuno nepotrebna.

Vidi i Garmin ima kontrolu music playera preko sata. Ko je tako navikao da koristi, ok, ali ja nisam. Ja imam druge navike.
Ja sam navikao da drzi telefon u ruci. Jednostavno, mnogo mi je lakse da biram pesme, prebacujem, premotavam. Ogromnu bazu muzike drzim u fonu.
Uvek je tu i opcija da mogu da odgovorim na neku poruku i sl. Ako je bitan poziv mogu da ga i primim.
Nebitno. Sa telefonom u ruci mi je sve to lakse. To je navika koja traje sigurno preko 10g, sa telefonom sam istrcao na desetine i desetine maratona i polumaratona.
Kontam da bi to vecini ljudi bilo opterecenje, ali meni BT slusalice + telefon radi top posao.
 
Poslednja izmena:
Desetine i desetine maratona i polumaratona...
Ne pratiš dobro na času.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bas tako :)
ili ti hiljade i hiljade km xaxax

Navika. inace ne mogu bez muzike. mjuzikofil sam, nekada bio i kolekcionar.
Danas mi fon sluzi za preslusavanje novih izdanja i sl.
Sve manje sam za hifi sistemom i radnim stolom, tako da sve vise slusam muziku u pokretu.
Trenutno u telefonu malo manje od 200gb. lossless i sl. Old school, ne rabim streamer servise :)
Inace uvak sam imao prenosni player (walkman, diskman, mp3/mp4 player, smartphone...). i uvek trcao i vozio bajk :)

... razumite moj problem xaxaxa
 
Poslednja izmena:
Ja sam mislio da sam ja najgori što se muzike tiče. Hahaha.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Svaka tebi čast kada možeš da trčiš sa tolikim telefonom u ruci, meni je jedan ispao i razbio se dok sam hodao.
 
Što ne nabaviš onaj povez što se stavi na ruku ili nogu a u njega telefon? Jeste da je slabije dostupan, ali se ne miče.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pozdrav za Poco ekipu, jedno pitanjce, "incoming calls" mi ne radi na WhatsApp, Viberu dok koristim telefon, samo dodje poziv u vidu notifikacije u vrhu ekrana (kada je ugašen prikazuje sve poziv normalno). Je l' ovo samo kod mene nesto do opcija ili je generalno problem?
 
Ljudi da li i vi imate problema sa dark modom, desava mi se da na raznim aplikacijama i sajtovima ne vidim slova,tj. slova su toliko svetle boje da se ne vidi sta pise, kedino se vide slova ako su u boji.Isto to mi se desava i na Mi browser, pa zbog toga sam morao da iskljucim dark mod na browser-u.



Screenshot-2021-01-08-16-38-30-281-com-mi-global-bbs.jpg


Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Zdravo svima. Danas mi je stigao poco x3 i odmah sam naišao na jedan problem. U google play prodavnici nemam većinu aplikacija koje koristim, ne može da mi nađe viber, whats app, Mobi banku; a tapa talk ima. Samo ispiše da nema rezultata. Da li neko zna o čemu se radi i da li je neko imao ovakvih problema? Unapred hvala.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 
Ljudi da li i vi imate problema sa dark modom, desava mi se da na raznim aplikacijama i sajtovima ne vidim slova,tj. slova su toliko svetle boje da se ne vidi sta pise, kedino se vide slova ako su u boji.Isto to mi se desava i na Mi browser, pa zbog toga sam morao da iskljucim dark mod na browser-u.



Screenshot-2021-01-08-16-38-30-281-com-mi-global-bbs.jpg


Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Idi u settings, pa pod dark mode, isključi posebno za te aplikacije u kojima smeta, da ne forsira duplo. Ostaće ti dark mode u aplikacijama

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Kako ste zadovoljni kamericama na ovom telefonu, tj. da li ste zadovoljni kvalitetom fotografija?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Zavisi sa čim se porede, u odnosu na Redmi Note 5 Ai dual Camera sa GCam, i X3 NFC original nebo i zemlja. Najveća razlika je kod slika u pokretu i sa manjkom svetla, a napolju po lepom vremenu svi daju manje vise dobre fotke.

Poco X3 NFC
 
Zdravo svima. Danas mi je stigao poco x3 i odmah sam naišao na jedan problem. U google play prodavnici nemam većinu aplikacija koje koristim, ne može da mi nađe viber, whats app, Mobi banku; a tapa talk ima. Samo ispiše da nema rezultata. Da li neko zna o čemu se radi i da li je neko imao ovakvih problema? Unapred hvala.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
Molim vas da li je neko naišao na ovakav problem i kako ga je rešio?


Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 
Probaj da obrišeš data iz Play store-a. Uninstall updates, proveri u podesavanjima naloga koju zemlju ti prijavljuje.

Sent from my 3310 using Tapatalk
 
Jel ovo MIUi bagovit ili je do samih apk? Na skoro svakoj temi gde su Xiaomi uredjaji nekih bagova sa novom verzijom MIUI-ja.
 
Probaj da obrišeš data iz Play store-a. Uninstall updates, proveri u podesavanjima naloga koju zemlju ti prijavljuje.

Sent from my 3310 using Tapatalk
Sve to isprobano, region je Srbija, dva puta sam resetovao telefon. Jedino što sam pronašao je da u google chrome ukucam nazivaplikacije koju tražim i kada kliknem na rezultat koji upućuje na play prodavnicu, on ga otvori u play prodavnici i ja ga tada instaliram. I ponovo ništa što mi treba ne mogu da nađem u njoj. Sve moram preko google chroma.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 
Probao sam Truephone. Ne uspevam da pronađem zašto kada me neko zove pokazuje da sam nedostupan, čim prekine i meni i njemu stiže poruka da sam ponovo dostupan. Zovem sam sebe sa službenog, na stock aplikaciji radi normalno. Koliko vidim u podešavanjima je sve OK.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Pogledao sam i piše Srbija

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Jel si upisao stari neki ili kreirao novi Google nalog?

Možeš da pokušaš da ispišeš nalog, očistiš keš i deinstaliraš ažuriranja Play prodavnice, restartuješ telefon, pa onda upišeš opet nalog.

Ako ne uspe, onda da pokušaš sa fabričkim resetom.
 
Nazad
Vrh Dno