Šta je novo?

Xiaomi Pocophone F1 (Gcam prvi post)

Po meni samo crno na belo koliko ti imas garanciju za takav postupak reparacije i to da se kaze pre pogadjanja posla. A ne te fore dogovoricemo se ili ovo ili ono.
 
Na kom ste roku rodjaci? Zašto? Ja sam na miui12 EU ali želim da promenim malo, baterija je sve lošija ovih dana.
 
[emoji115]Koliko ti traje baterija, meni i dalje izvuče dan bez problema... sot nisam skoro proveravao, ali Poco njakam ceo dan. Miui12...
 
Poslednja izmena:
Ja sam juce trexi put menjao ekran. Konwcno sam se nakanio. Valjda ce da potraje duze od 15 dana.

Tapatalk from Poco loco
 
Koja šteta sa tim ekranom strasno. Takav uređaj sa tako užasnim ekranom je tragedija. I dalje sam skoro pa tužan što je to tako loše bilo da i dalje tvrdim da bih ostao bez problema na Poco da nije bilo tog problema.

Nova 5t
 
A moja devojka što ga koristi 2 godine i igra igrice na 4g dok je na punjaču sa osvetljenjem 70-80% nema ni najmanjih fleka, niti probijanja boje. Još joj milion puta ispao. :d Očekivao sam da ih dobije posle 6 meseci upotrebe. Valjda kako se kome zalomi.
 
Ma nije original ekran uopste bio los. S ovim zamenskim imam problema vecito, kao da su od secera, prvi pad i puknu. Valjda ce mi ovaj potrajati neko vreme. Sledece godine bih menjao fon u nekom trenutku verovatno.

Tapatalk from Poco loco
 
A moja devojka što ga koristi 2 godine i igra igrice na 4g dok je na punjaču sa osvetljenjem 70-80% nema ni najmanjih fleka, niti probijanja boje. Još joj milion puta ispao. :d Očekivao sam da ih dobije posle 6 meseci upotrebe. Valjda kako se kome zalomi.
Hahaha to ti je ona priča,što ga više maziš i paziš to će ti se nešto desiti. Ovako fino ne mari za telefon i vidiš kako je služi

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To je isto kao sa Lg G4. Svima crkao. Ja savetovao drugara da ga proda zbog ploce. On decko igra igrice po pola dana na njemu, telefon mu izbaci obavestenje o pregrevanju i opet mu tel radi, nije crkla ploca. Koristi ga i danas, a kupljen pre 4 god. I tu ja ispado *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* sto sam mu rekao da ga proda iz najbolje namere. [emoji3]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam juce trexi put menjao ekran. Konwcno sam se nakanio. Valjda ce da potraje duze od 15 dana.

Tapatalk from Poco loco
5 dana. 5 prokletih dana!!! Ponovo je pukao.
Cetvrti ekran po redu, nijedan nije izdrzao duze od 15 dana. Ne vredi, prvi pad i cao. Stoji zastitno staklo preko ekrana netaknuto, digitizer pukao kao da je od secera.

Tapatalk from Poco loco
 
Ja sam jedan jedini zamenio i ispao je ko zna koliko puta i evo radi kao sat.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Meni izgleda da ti ustvari želiš da promeniš telefon i da podsvest tera svoje i na kraju će da istera :) Zameniš ekran još jedared finalni put, i pokloniš ga nekom ili na tržište sa njim.
Pa kako da ne zelim da ga promenim kad ga lomim svaki cas? Necu ga prodavati, ostace za rezervu svakako.

Tapatalk from Poco loco
 
Problem je u zamenskim ekranima tj. digitajzerima. Kvalitet je krs! Godinama to pricam. Mene je Poco savrseno sluzio svo ovo vreme i ja sam njime prezadovoljan. To sto je meni toliko ispadao fon je neka druga prica, nije do njega. Koliko mi je padova preziveo sa original ekranom to ne moze da se izbroji. Nerealno je da je toliko padova preziveo. Zato mi se sad sve vraca.
Opusteno. Kad se setim uzecu opet ekran pa ako krene da me smara zamenicu. To je 20 minuta posla. Izdrzace do daljeg pa cemo videti sta ce ga zameniti.

Tapatalk from Poco loco
 
Ja sam zamenskim ekranom prezadovoljan, izgleda sam imao srece. Mada nisam narucio sa alija i cena je bila 30$

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Pričam o ekranima, u više navrata si spominjao svoju situaciju sa njima, znam da si zadovoljan sa telefonom kao telefonom, i sam sam bio super zadovoljan sa Pocom. Mene lično bi nerviralo da mu stalno menjam ekran, jedared bih, pet puta nema šanse, koliko god da je povoljan i brzo se zameni.
 
Pa to jeste, smor mi je sli zamisli da idem u servis i to da radim i placam full cenu i gubim ko zna koliko vremena... Ovako samo ekran kupim, zamenim kad me ne mrzi. Bukvalno mi treba 20 min za poco. Brdo ekrana sam menjao do sada, stvarno mi nije tesko. Smor je samo kad pukne posle par dana :d

Tapatalk from Poco loco
 
Verovatno je neko već spominjao u temi, ali toliko stranica ima da ne mogu da pronadjem.
Slušalica (gornji zvučnik) izuzetno slab, neko je pominjao da se zapuši od prljavštine, neko da je to došlo sa nekim od update-a? Šta činiti, ako je zaprljano kako očistiti?
 
Verovatno je neko već spominjao u temi, ali toliko stranica ima da ne mogu da pronadjem.
Slušalica (gornji zvučnik) izuzetno slab, neko je pominjao da se zapuši od prljavštine, neko da je to došlo sa nekim od update-a? Šta činiti, ako je zaprljano kako očistiti?
ja sam promenio u Nisu,1500 dinara i sad se cuje odlicno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
meni je oslabila slusalica,ko god se javio na moj telefon ne moze da veruje kako je tiho...dal je mlguce da je sve zbog prašine?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Može da bude. Meni se na Nexus 5 bilo jako zaprljalo. Kada sam očistio, bilo kao prvog dana.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno