Šta je novo?

Xiaomi Mi Play

wwwz

Slavan
Učlanjen(a)
16.10.2011
Poruke
1,896
Poena
200
Ima li neko iskustva sa Xiaomi Mi Play? Vidim da ima solidan hardver za nezahtevne korisnike, a ja spadam u njih :)

Zna li neko kakva je kamera u realnim uslovima rada? Valja li zvučnik kao spikerfon i za povremeno puštanje muzike? Kakav je ekran na suncu?
Sviđa mi se kombinacija 4GB+64GB za oko 150€, mislim da će meni takav telefon dugo lepo raditi... valjda :D
 
Dodaj jos koji evro i uzmi Xiaomi Note 7.Bolji dosta telefon,a neznatna razlika u ceni

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Da, vidim da je stvarno bolji, a nije mnogo skuplji. Jedini problem s moje tačke gledišta je veličina i težina ;) Meni je i Mi Play preveliki/pretežak, a Note 7 je još veći/teži.

Ali, svakako da Note 7 deluje kao dobra kupovina :)
 
Kad kazes pretezak, kazes to jer si ga drzao u ruci? ili uzimas tezinu sa specifikacija?
 
Sadašnji telefon mi je težak 120 grama, a voleo bih da je malo lakši. U svakom slučaju, interesuju me utisci onih koji su koristili Mi Play neko vreme.
 
Da li je moguće da niko nema Mi Play?!?
 
ja ge nema ali me to ne sprečava da ti kažem da kupovina tog modela i nije baš pametna.
Mi play ima mediatek čip set a on je prilično gladan i uz bateriju od 3000mA, to i nije srećno rešenje.
Idi na neki model sa qualcom čip setom i baterijom od 4000mA.
Meni je autonomija rada je najbitnija stavka na telefonu a onda ide ostalo.
 
Ok, to je korisna informacija, mada meni autonomija rada nije bitna.
 
Ok, to je korisna informacija, mada meni autonomija rada nije bitna.
Ако ти не смета да два пута дневно телефон мора на пуњач, шта рећи сем купи исти.
 
Ne koristim ja telefon baš toliko da bih morao da ga punim 2x dnevno :)

U svakom slučaju, autonomija uzeta u obzir, ali više me interesuje kvalitet kamere, npr ;)
 
Nazad
Vrh Dno