Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Lepo. Mogao bih i ja jednu da nabavim za novu sezonu.
 
Ima li neko rešenje za ovu bagovanu Mi Fit app ili je u pitanju narukvica?
Čas ne pokazuje koliko koraka, čas ne pokazuje kako sam spavao.
Ima li neka druga dobra app za Mi Band?
 
Ima li neko rešenje za ovu bagovanu Mi Fit app ili je u pitanju narukvica?
Čas ne pokazuje koliko koraka, čas ne pokazuje kako sam spavao.
Ima li neka druga dobra app za Mi Band?
Каква ти је наруквица?
Знам да се тај проблем јављао са наруквицама које су имале беле ЛЕД диоде.
 
I meni baguje. Doduse, moja je sa belim diodama.
Evo, sada, stize tapatalk obavestenje, na telefonu, ali narukvica ne vibrira.
 
Ja sam primetio da ne zabeleži spavanje ako se jako kasno legne. Da bi narukvica vibrirala za notifikacije držite mifit u pozadini, tada uvek vibrira. Jest da postoji proces koji bi trebao da to obavlja kad nije upaljena aplikacija ali u mom slučaju neće.
 
Poslednja izmena:
Sto koristite zvanične, kad ima modovane, rade dobro, poslednja je na MIUI forumu, a odlična, sa ubačenim WhatsApp, telegram sherovanjem ima na belorusko/ruskom xiaomi sajtu, ali je predznanja verzija trenutno...
 
Da, ali recimo nema vođenje težine, uz korake i spavanje...
 
Ljudi, sta da radim?
Narukvica vibrira, na 10 minuta, to jest, pali alarm, ali on nije ukljucen. Probao sam da brisem aplikaciju, nije pomoglo
 
Hvala za link. Nisam neko vreme proveravao da li ima nove verzije, jer je ova koju imam mesecima stojala neažurirana na forumu.
 
Hvala za link. Nisam neko vreme proveravao da li ima nove verzije, jer je ova koju imam mesecima stojala neažurirana na forumu.
To je moguće stara 1.3.x, koja je u sebi imala notifikacije, ove nove sad to nemaju ali se to rešava sa mi band notify...
 
Da, ta verzija je u pitanju. Notifikacije mi nisu bitne, samo vibracija prilikom poziva i alarm.
 
Koliko je netačno kako meri Mi Band hodanje i trčanje.
Kad igram basket ni jedan minut ne meri kao trčanje, samo kao hodanje. Kontam da zbog promena ritma, pravca brljavi.
Iskreno mislio sam da napravim više od 5,6km za 1h basketa.
Nije ni čudo kad sam skoro šetao oko 22km da su me noge odvaljivale.
 
Koliko je netačno kako meri Mi Band hodanje i trčanje.
Kad igram basket ni jedan minut ne meri kao trčanje, samo kao hodanje. Kontam da zbog promena ritma, pravca brljavi.
Iskreno mislio sam da napravim više od 5,6km za 1h basketa.
Nije ni čudo kad sam skoro šetao oko 22km da su me noge odvaljivale.
Meni je uvek basket merila kao trcanje e sad izgleda ti malo zabusavas :D
 
Veruj mi da ne, trčim kao lud svaki termin, čuvam klinca koji ima 18 godina, 60kg, trenira, pogađa ko lud, noćna mora za mene koji sam sporiji od njega, plus stariji 13 i teži 27kg. :D
Aj okači screen sa basketa baš me zanima kako izgleda.
Ovo trčanje je sa trake danas u teretani.
812e1b11bb61f037b9fa2b480707eb30.jpg
 
Je l' su dimenzije prvog Mi Band-a i Mi Band 1S iste? Negde nalazim da su obe duge 36mm, negde da je 1S duža za milimetar, itd.

Ja imam prvu generaciju, a hteo bih da kupim narukvicu koja je za 1S, pa ne znam hoće li da paše...
 
Приметио сам да наруквица не бележи покрете кад се гурају колица, конкретно дечија колица.
 
Moraš da mrdaš ruku napred nazad da bi merila :)
 
Ne mora, ja kad nosim kesu, knjigu ili ruke u džepu oš jakne, broji.. Mozda je zabola pa ti sracuna i to kad promrdas rukom?
 
Nazad
Vrh Dno