Šta je novo?

Xiaomi Mi Band

Pravi naslednik MI banda se zove MI band S1 i trebalo bi 11 novembra da ga lansiraju, a ja opet naručio "staru" verziju, g.demit xiaomi :trust:
Izgleda da ima samo hart monitor kao upgrade! GizChina link...
 
Nadam se da će bar kvalitet narukvice da poprave, tj. trajnost, jer relativno brzo ukoliko se stalno nosi počinje da se cepa, puca...
A da su mogli malo veći upgrade da urade, mogli su...
 
Meni je narukvica pukla posle tri meseca neprekidnog nošenja (danju i noću), kupio sam nekoliko novih sa Gear Besta, mekše su, sa više silikona, ali se lakše otkopčavaju. Da li je neko našao original narukvice i ako jeste, može li da okači link ka prodavcu?
 
http://www.phonearena.com/news/Xiao...-heart-rate-quality-of-sleep-and-more_id75549

Izasao naslednik.


The Mi Band 1S will work with iOS and Android. It also sports an IP67 rating, which means it can be submerged in up to 3 feet of water for as long as 30 minutes.

The Mi Band 1S will track your heart rate and the quality of your sleep. The wearable also counts the number of calories you've burned during exercise, and measures the number of steps you've taken. It unlocks your Xiaomi phone and vibrates to alert you that a notification has been sent to your handset.

http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_b...rtrate_sensor_for_less_than_16-blog-14891.php
 
Poslednja izmena:
Ništa ne kažu za led diode, na jednoj čini mi se da belo svetli, na drugoj slici kao u boji..
 
Ma samo da su popravili gumu narukvice, ali nešto sumnjam...
A led verujem da su multicolor, i da će sad da ubace i notifikacije, mada soft za to već postoji...
Mogli su bar, pošto je već gornja strana osetljiva na dodir da implrmentiraju neke gesture ili remote shutter kamere i sl.
 
Gornja strana nije osetljiva dodir, samo akceletor prepoznaje tapkanje, ništa više.
 
Evo počelo je na aliju da se prodaje, pretprodaja još uvek do 11 vrv, košta oko 25 dolara..
 
Koliko vidim, ispravite me ako grešim, stiže samo sa belim diodama, što je baš šteta ...
 
Još niko ne zna, iskreno se nadam da nije..
 
Čitam malo reddit i navodno jedan od razgloda što su prešli na bele diode je što ljudi svakako ne koriste različite boje, iako imaju mogućnost da biraju više (njihova aplikacija ne podržava tako nešto za notifikacije). Naravno, i njima jeftinije da uglave samo bele.

Mi Band Team has made some reseach before the new version that most of our Mi Band users will not change the progress light color even though there are 4 to choose. So to make it more affordable, the price of optimized version(with white led light only) is reduced to 69RMB(about 10.8 usd) from 79RMB.

Izvor

Kako sam gledao sajtove gde ima preorder, na nekoliko mesta su pisali da dolaze sa belim diodama, verovatno su i na novoj verziji gledali da uštede što više pošto su i HR senzor morali da dodaju. Sve u svemu, verovatno naručujem sebi jedan, makar kakve diode imao.
 
Poslednja izmena:
Glupost, još će ispasti da zbog korisnika stavljaju bele.. Kako da ne.. Iskreno se nadam da ima i kolora
Edit: daj link za reddit i tog prodavca koga merkas..
 
Poslednja izmena:
Ovo objašnjenje je za onu staru sa belim diodama, nadam se da im je neko objasnio da nahrane prasici i ne diraju dugmici za noću verziju..
 
Kako umeju da upropaste želju da se nadogradis i kupiš proizvod...
Izgleda da su poboljšali i kvalitet narukvice da se ne otkuda lako kao prošla, ali izbacivanje ledova u boji pa makar narukvica bila i skuplja par dolara je neverovatno glup potez...
Nešto slično kao OnePlus kad je na drugom modelu rešio da izbaci NFC...
Glupi Kinezi...
 
Već ima par klipova na yt... Inace, na gearbestu poskupela, bila je 21,sad je 25 dolara,a videh da je taj pre-order do 8 decembra pa tek onda salju redom.. A na aliju otišlo preko 30 dolara,mnogo su bezobrazni oni kinezi,sad kao dan dva da je skuplje da ne bude da su navlacili ljude na akciju 11.11
 
Da li se nekom dešava da narukvica vibrira, a da nema nikakvih obaveštenja?
 
Или те 'цима' (nudge) пријатељ који такође има наруквицу?
 
Verovatno si popunio kvotu i mene tako iscima ponekad.
 
Ali obično gore ima notifikaciju za ispunjen cilj osim ako je nisi izgasio.. Meni vibrira npr kao otvorim Facebook messenger, udjem u jedan kontakt i kad se otvori onaj bubble head, vibrira, isto i kad ga sklonim povlačenjem na dole..
 
Imam problema sa logovanjem u aplikaciji. Napravio sam nalog i kada hocu da se ulogujem pise mi invalid email. Da li treba neku posebnu verziju aplikacije da instaliram? Probao sam sa Google Play-a i sa zvanicnog sajta i za obe izbacuje istu gresku. Telefon je Nexus 5
 
Jel nisi automatski iz prediction ubacio mail u aplikaciju jer tada tastature uglavnom dodaju space pa ume da zbuni aplikacije?
Jel ti verifikovan nalog?
 
Nije iz prediction ubacio i nije mi stigao nikakav mail za verifikaciju ali sam uspeo da se prijavim kada sam kreirao nalog sa brojem telefona tako da ce i to posluziti.
 
Pored obaveštenja za ispunjenost dnevnog cilja, zavibrira još par puta. Čini mi se da sam primetio, kada je telefon povezan na wifi i kada izađem iz zone signala ona vibrira.
 
Moze li neko da mi objasni koja je razlika u narukvicama ova sto je $10.22 Original White LED Xiaomi Mi Band 2 - 2015 Updated Version - BLACK - TPSIV BAND
$14.49 Xiaomi Miband Bluetooth 4.0 Smart Bracelet Watch Sleep Tracking Sports Calls Reminder Alarm - BLACK na gearbest
 
Nazad
Vrh Dno