Šta je novo?

Xiaomi Mi A1

Najbolje je da skines fastboot rom, i preko mi flash toola na kompu flesnes to. Kucaj na yt how to flash fastboot rom on mi a1. [emoji3]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ti all in one tool-ovi su uvek shebali telefone.

Fastboot i peške sve odradis. Nikad briga i stres.

Ostavi bootloader otključan, samo nabaci twrp ako već nema, kasnije ota flesujes kroz twrp, a lepo imaš i Gcam i sve.

Ja bih više voleo tako da dolaze telefoni, nego se mucis da to sve odradis...
 
Ocu da ga vratim kao sto je bio fabricki sve,to cale sto koristi njemu je i ovo previse,da je za mene onda bi se igrao(ja imam note 5)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kontam. Samo kad padne sistem i kad imaš twrp, ne treba ti komp da ga ozivis. Npr ota shebe nešto i da se vratiš preko twrpa ide lako, ovako moraš da kacis na komp.
 
Pratio sam upustva i kad treba da fleshnem ovo mi iskoci
f1e1078fbd0a195283fa10d9d3346b63.jpg


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Probao sam da trljam cestikom za zube, alkohol malo i nisam nista dobio ja mislim. Lepse mi se cuje razgovor na Redmi 5 kojeg sam uzeo pre nekoliko dana.
 
Romeo napravi folder c:/xiaomirom/tu raspakuj rom

Šta si u donjem desnom uglu označio?

Jel ti radi fastboot?
 
Telefon sam prebacio u fastboot,skinuo sve sa xioamijevog sajta sto su naveli u uputstvu,instalirao mitools i skinuo img za xiaomi mi a1,njega otpakovao,upalio miflash i pratio putanju za img i kad sam kliknuo flash(prvo sam dole odabrao clean all and lock) i iskocilo mi je ono sa slike

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Usb debugging uključen i oem unlock u podešavanjima?
 
Pa bez tec2 stavke slaba vajda.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Stavio sam otpakovani img u folder od miflash-a i probao i opet isto.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Djilkose ne mogu da udjem uopste u telefon,napisao sam ranije da sam pokusao lock bootloadera i onda se desilo ono.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni je tako pravilo problem, ali kad izbacim folder na desktop flesne ga.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Crown moze li pomoc neka jer nisam bas strucan u tome.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ček telefon ti je normalno radio (tebe nerviralo zaključan bootloader) , ali si ti hteo da zakljucas bootloader?

Onda si otvorio mi flash tool i označio da ti zakljuca i od tada neće da se bootuje?

Nisi pre toga uključio usb debugging i nisi označio oem unlock u developer settings?
 
Poslednja izmena:
Ček telefon ti je normalno radio (tebe nerviralo zaključan bootloader) , ali si ti hteo da zakljucas bootloader?

Onda si otvorio mi flash tool i označio da ti zakljuca i od tada neće da se bootuje?

Tako je,ali pre nego sto sam poceo da radim sa miflashom nesto sam pokusao sa onim all tool i onda mi se telefon upalio i stoji system destroyed ili tako nesto,nakon toga sam poslusao vas i pokusao sve lepo da instaliram ali sam zapeo kad treba da se flesne
 
Pročitaj još poslednje pitanje, editovao sam post.
 
To može biti problem, jer to po defaultu je isključeno. All in one tool taj što si skinuo, je shebao stvar i sad ćeš na teži način morati da ga vraćaš u život.

Trenutno nisam u mogućnosti da se setim kako dalje, ako se @Kidence ne javi pre, videćemo kasnije da rešimo.
 
Pa koji je status sad kad ga zakacis na Mi tools? Jel ga vidi sad?
 
Molim da se ne odgovara vise coveku i spamuje tema, citam pet strana za GPS i coveka koji ulazi u raspravu, a nema Mi A1. Smorio si brate, idi pisi indijcima, gledaj na yt. Ajde jedno pitanje, dva, ali pet strane na forumu...

malo si previše bezobrazan za nekoga ko je ovde tek od ove godine. sva pitanja su bila vezana za mi a1, a tebe ako smara, ignoriši. ovo je benchmark forum i služi za raspravljanje, pitanja i pomoć oko tehnikalija.

prijatno i doviđenja.
 
Ajde stavi u poseban folder na c: ali bez razmaka. Probaj prvo clean all samo bez cackanja bootloadera.
 
Nazad
Vrh Dno