Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Meni kod ovog telefona jedino smeta što nema srpski-latinica.
 
Meni gcam iz prvog posta uopste ne radi kako treba, kad opalim sliku udjem u galeriju pise processing HDR+ i ne moze da zavrsi

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni je se ovo desilo tek nakon abdejta na android 10, do tada je radilo najnormalnije.. to processing stoji kod mene sve dok ne restartujem telefon, a slika se najnormalnije uslika i moze da se pogleda, posalje itd samo sto to stoji.. verovatno treba probati sa nekom drugom verzijom g kamere..
 
uvek je hladan kao led cak i kada se gleda YT na 1080p eto jedino ovde se greje nenormalno.
Uzrok je što ti je napisao kolega shaman, gledaj filmove iz drugog izvora.. 1080p YT je smešan zadatak i za višestruko slabiji GPU.
 
Porucen Mi9T 6/64.
Znam da u kutiji ima zastita, ali mi se nesto ne dopada pa gledam na aliju neku na preklop samo nemam pojma sta. Sve mi nekako bzv. Jel ima neko da je uzimao da preporuci?
A zastitu ekran nesto razmisljam da ne stavim ako uzmem futrolu na preklop. Sta mislite?
 
Jel imao neko problem sa ghost touches po gornjoj ivici telefona? Ugasio sam 3 finger screenshot gesture, kako sam negde pronašao na xda, ali i dalje isto. Klot ekran. To sam primetio pre 3-4 dana prvi put.

Mi 9t pro, xeu 11.0.4.

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Jel ima neko iskustva sa cekanjem kod MTS-a na dostavu telefona?

Narucio sam 9T direkt kod njih u poslovnici, rekli mi da imaju crni i da ce mi biti dostavljen za nekoliko dana.. od kojih su prosle jos 2 nedelje.
Nije mi toliko hitno da fon stigne sto pre , nego sto mi se ovaj sadasnji stvarno raspada xD
 

Probao sam i ocajna je po defaultu, mozda da se ispodesava i isprobava dosta pa verujem da moze biti bolja, ali po defaultu je mnogo losija od ove K mod v 1.1.9 beta, koja pravi ovaj problem u obrade u pozadini nakon abtejta na android 10.

Uzrok je što ti je napisao kolega shaman, gledaj filmove iz drugog izvora.. 1080p YT je smešan zadatak i za višestruko slabiji GPU.

Ma necu ih ni gledati, ne znam ni sto sam gledao cisto onako da probam kako se svlaci baterija i kakvo je iskustvo sa telefona.. nece se od mene hleba najesti
 
Probao sam i ocajna je po defaultu, mozda da se ispodesava i isprobava dosta pa verujem da moze biti bolja, ali po defaultu je mnogo losija od ove K mod v 1.1.9 beta, koja pravi ovaj problem u obrade u pozadini nakon abtejta na android 10.



Ma necu ih ni gledati, ne znam ni sto sam gledao cisto onako da probam kako se svlaci baterija i kakvo je iskustvo sa telefona.. nece se od mene hleba najesti
Ako ti treba za gledanja imas titanium app super za to ako ti treba

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Ma jok brale, slabo gledam filmove a pogotovo na telefonu, pustio sam LOTR traje oko 4 sata reko da vidim kako izgleda na telefonu i posle neka ide da vidim koliko ce baterije da svuce, kako se snalazi... kad ono snalazi se kao pegla ladno moze da se pegla sa telefonom :D
 
Je l ima neko problem sa slušalicom za pozive? Odjednom je počela slabo da se čuje, desi se nekad na početku poziva da se čuje kako treba (glasno) i nkaon 5s se sama utiša iako je na max pojačana? U sobi je okej, dok ako sam napolju pokušavam da nabijem telefon u uvo kako bih čuo sagovornika
 
Moj predlog za sve clanove. Ne znam zasto ne zelite da otkljucate bootloader i da instalirate XEU ili Mirum? to je pola sata posla a problema daleko manje.
 
Moj predlog za sve clanove. Ne znam zasto ne zelite da otkljucate bootloader i da instalirate XEU ili Mirum? to je pola sata posla a problema daleko manje.
Ima i nas kojima sve radi kako treba, bez otključavanja i instaliranja bilo čega.

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Kakva je situacija sa selfi kamerom generalno nakon 6-7 meseci korišćenja? Ima li zalbi na mehanizam?
 
Koja je zadnaj verzija G cam? Može neki link za download
 
XEU Stable radi bez greške.
Selfi kamera radi bez problema, mada ja nisam mjerodavan jer sam je 3 puta koristio. Što je najvažnije nema tačke nema rupe nema suze... Ili kako već zovu notch na ekranu :)
 
Meni sve radi perfektno na stock romu.
 
po meni najbolji Gcam je Parrot 7.2.014_Parrot043-v3 . ova dva posle njega za sada nista specijalno i dalje sam ostao na ovome.Kod urnyxa mi se ne svidja sto recimo kad slikam na zelenoj podlozi za secenje (a cesto slikam) cela slika bude plava nekako.Bez obzira da li se slika na suncevoj svetlosti ili pod led svetlom.Testirao sam i urnyx i parrot i sanity napolju i najbolje slike daje parrot. Night mode na parrot je mnogo bolji po meni nego na ove dve
 
Ја за камеру користим GCam tool са play store и ради перфектно. Тотално сам задовољан сликама.

Mi 9T Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno