Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ja sam naišao na aplikaciju koja nije radila na androidu 10, lepo je znati da takva aplikacija postoji i da funcioniše. Čudi me da se u ovoj temi nije više pričalo o njoj, svi su nezadovoljni AOD-om na stock romu.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk[/QUOTE
Na pretraživaču traži Xiaomi miror apk skineš je i instaliraš je kao nadogradnju postojeće.. Kod mene fercera odlično i da ovako dobro funkcioniše sa zadnjom nadogradnjom.
 
Hvala Brano, ne treba mi u ovom trenutku jer koristim Miroom gde postoje sve notifikacije na AOD-u. Ipak dobro je znati da i ljudi koji su na stock romu mogu imati upotrebljiv AOD.

Pozdrav.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Ja sam naišao na aplikaciju koja nije radila na androidu 10, lepo je znati da takva aplikacija postoji i da funcioniše. Čudi me da se u ovoj temi nije više pričalo o njoj, svi su nezadovoljni AOD-om na stock romu.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk[/QUOTE
Na pretraživaču traži Xiaomi miror apk skineš je i instaliraš je kao nadogradnju postojeće.. Kod mene fercera odlično i da ovako dobro funkcioniše sa zadnjom nadogradnjom.

Tačno radi sve, pa i viber. Svaka čast za informaciju!
 
Aj jel moze neko malo detaljnije o toj Aod apk, sta je to drugacije u odnosu na ovu koju imamo, kako radi, jel to vazi za sve ili samo za mi 9t, koja tacno treba da se skine i sl.. hvala

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Za korisnike Urnyx GCam.
Jel radi nekom video na prednjoj kameri?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako želite obaveštenja u boji , postavite MIUI notifikacije umesto android..
 
Ovo baš poboljšava vidljivost aplikacija na AOD... Hvala.

Послато са Mi 9T
 
Hvala Kidenceu. On je najzaslužniji za Xiaomizaciju u Srbiji. Meni lično da nije bilo njega još od RN3, verovatno nebi ni koristio Xiaomi.A i forum služi za to da pomognemo ko kako može,a ne da samo pljujemo često bez valjanih razloga.
 
Hvala vam! Ovo radi dosta bolje nego pre, jedino i ovde cini mi se dosta obara novi osvetljenja, da li ovde postoji mogucnost da se to regulise?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Zadnji Mirum kida kako radi!
 
Flešovao ga i ja danas. Videču ovih dana kako šljaka. Mada ako Kid kaže da radi, to je amin. :)
 
Ovaj 20.3.19?
 
Da.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Preko cega si otvarao? Sa mi file explorer, ili kako se vec zove, instalira normalno

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Da li može potvrda kako se instalira update za Mirum weekly, po uputstvu sa njihovog sajta ispada da se samo skine ažuriranje i odradi bez brisanja bilo čega (može čak i OTA update)?
Takođe da li su ove nove verzije nedeljnog Mirum-a prerutovane ili nisu?
 
Može OTA lagano. Odradi sve, pa čak i rutuje telefon.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Radim ja OTA upravo na ovu noviju verziju a radio sam i pre toga. Jako lepo funkcioniše.
Sam nadje poslednju verziju, skine na telefon ~2.4GB (ima opcija da obriše kasnije nakon toga), ponudi install dugme nakon skidanja, sam odradi reboot u recovery, instalira, restartuje se automatski nakon toga i to je to.
 
Da li je neko isprobavao snimanje zadnjom kamerom na gcam i stock i ako da gde je bolja stabilizacija ?
 
Napomena za sve koji koriste MiRum weekly da ne moraju da žure sa update-om, opet postoje zaostala kineska slova.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Nema ih mnogo, a super radi.
 
evo ja instaliro msm extended.. mislim da ovaku malu potrosnju baterije nema nijedan rom do sada, preko noci bukvalno nisam nista izgubio..m ali tek sam ga sinoc instaliro pa cemo vidit kaki je po danu.. za sada sve ko po spagi radi
7898bf8b5cdc093e94dea8b4e0ab4805.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Iskreno ne vidim da poslednja beta verzija Mirum-a "kida" u odnosu na prethodnu. Obe rade odlično ali na poslednjoj postoji opcija koja nije prevedena i ostala je na kineskom. Iako su mi sve aplikacije već podešene zamolio bih nekoga ko još nije uradio update na poslednju verziju, da napravi screenshot opcije koja se nalazi na sledećem mestu: settings/apps/manage apps/bilo koja aplikacija/app behavior/pa točkić u gornjem desnom uglu. Čisto da vidim na engleskom šta eventualno propuštam u podešavanjima. Hvala unapred na trudu! :)

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Hvala puno za screenshot! :)

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Iskreno ne vidim da poslednja beta verzija Mirum-a "kida" u odnosu na prethodnu. Obe rade odlično ali na poslednjoj postoji

Fluidnija je poslednja verzija, meni barem.

Koja opcija je na kineskom? Nisam kopao po podesavanjima, pa nisam ni naisao, ali kroz standardno koriscenje ne naidjoh.
 
Nazad
Vrh Dno