Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro

Mislim da se ne isplati dati 650,700e za telefon bez lte20 :)
Ali to je samo moje mišljenje

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ali to nas nije sprečilo da napišemo 600+ komentara ovde.
Added value close to zero.
:(

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Zaključak? Na kraju?
Kad udje u masovnu prodaju pa prodje još mesec, dva do tri znaće se pouzdano sve što ima da se zna.

Upravo tako. Ako se za pola godine pokaže da je dobar i da vredi onda bih i razmislio o zameni Mi8, a dotle pratim temu.
Svi ovi testovi su mi potpuno neupotrebljivi, biće ga kod članova foruma pa ćemo da vidimo šta i kako.
 
Jos samo da se ponadamo da ce se situacija u Kini sto pre srediti i da ce telefon stici brze malo,inace...
 
Sto se Xiaomi telefona tice, a i generalno kineskih brendova Chris sa Tech Tablets kanala je way to go sto se mene tice. Objektivno i bez ustrucavanja sto po pitanju pozitivnih stvari, ato po pitanju negativnih.
 
I to kineska verzija :)

Ali ovo je očekivana cena , za youtubere

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Katastrofa, ali gcam ce da resi to i ono kad okrece glavu iz fokusa kad se zatamni pa kad vrati oni posvetle ekstremno, resava to gcam sve lagano, ali zum mu je brutalan kako zadrzava detalje
 
Gcam nikad nije bio dobar u videu, služio je samo za slikanje. Ni na ovom modelu neće biti drugačije.
 
jel moguce da su boje na video snimku ovoliko lose, da li je realno da to rese vremenom..
 
Malo verovatno je da se to desi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
https://youtu.be/1H1lfkgSw7c
Sredili bitrate. Stabilizacija ubija. Zvucnici dobri ali prehajpovani...s 10+ bolji. Videcemo one na pro modelu.
Kad mu je kao glavnu zamerku naveo nedostatak eis-a i 4k na selfi kameri izgleda da je xiaomi pogodio ovaj put. [emoji23]

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Recite mi, posto nisam pratio xiaomi, kad dodje kod ovih nasih oficijelnih resellera ili sta su, budu li cijene dosta vece od KP ili?
Najvise pitam zbog garancije, i vidim oni daju 2 god al ne nadjoh koliko dugo je na bateriju. Npr kod samsunga mi je i na nju bila 2 god i dobra usluga sto sam imao u servisu bi me motivisala da uzmem s20 (ultra) da ne kosta milion eura haha tako da za sad mi je ovaj pro model top, jedino sto je i njemu dosta jaka cijena ako ne poredimo s konkurentima.
 
Xiaomi Mi 10 Vs Huawei P30 Pro Camera Comparison
TechTablets.com
 
EIS 4k 30fps, kida kako dobro radi na mi 10, jedna od najboljih trenutno. Ovako na prvu, jedino u night modu p30 bolji, xiaomi ima jos da pegla njihovu stock kameru za nocne fotke. Sve u svemu, za tek inicijalne testove, odlicna kamera. Verujem da ce tek da se ispegla, vidim da je dxomark dobio navodno neku noviju verziju software-a za mi 10, za kameru, pa kao zbog toga najbolje ocenjena kamera kod njih.
 
To :)

Po mom nekom iskustvu to je to što se tiče kamere , sada je na Rusima da zategnu gcam za koji mesec

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Uvek neke teorije zavere provejavaju na ovom forumu.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk
 
Za video i stabilizaciju svaka cast, mnogo dobro su odradili, ali osim toga klasika Xiaomi cam softver treba jos dosta da se pegla..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Mislim da je tu ključna stvar cena , koliko para toliko i muzike :)
Videćemo kada mi10 bude dolazio polako u ruke Rusa na 4pda forumu :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Bas tako. Zato ce Xiaomi tesko imati isti ekran kao Samsung S serije.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Još jedan test kamere
[YouTube]uf_oDhwVSB0[/YouTube]


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
slavisaj je napisao(la):
Uvek neke teorije zavere provejavaju na ovom forumu.

Sent from my MI 9T Pro using Tapatalk

Dxomark nije teorija zavere, sami su priznali da ih placaju, toliko puta prezvakana tema, ne znam sto se ljudi i dalje cude :)

Elem, Mi 10 Pro mi deluje primamljivo ako bude nesto od Gcam, legao bi mi Snapdragon svakako. Videcemo, ali 20 ultra mi preterana cena za sad.
 
Nazad
Vrh Dno