Šta je novo?

Xiaomi Hongmi Red Rice WCDMA

Pa rekao sam ti ja, znamo sma da je fake, cim baguje ispada iz mreze, a i kao sto sma ti rekao za kinesko je trziste, jeb, eto vidis i tako se primis i onda ljudi pljuju po tim telefonima koji su sinonim za kvalitet ali stvarno to je jedan od vrh kineskih brendova. Jeb tebi se osladila verovatno cifra i rekao si da bi bilo dobro da ga uzmes, e sad tebi da cika Dule kaze ono sto je on naucio davno :D kad mislis da ces proci jeftinije na kraju ce te ispasti skuplje, a brate da si recimo 10 eur dodao(nisi nam rekao koliko si platio) i da si na pravim mestu pazario(hebes e-bay-sad ce mnogi da me pljuju, ali ja tamo nista zivo nebi kupio) ni sam ne znas koliko bi bio zadovoljan.

Ne zelim da te obrshrabrim, zelim da nadjes original verziju i da budes zadovoljan tim telefonom, jer ces sigurno i biti, samo oprez.
ONO STO IMA MANJU CENU, NE ZNACI DA JE JEFTINIJE!!!!!
 
U pravu si, to jeste softver za TD-SCDMA verziju, medjutim telefon bi trebao da bude brz jedino sto mu ne radi 3G.

Znam da sma u pravu :D da trebao bi da bude brz, ALI pod uslovom da je oridjidji, a posto sam ja izrazio sumnju(bas zbog toga) da je fake(u sledecm postu covek i potvrdio) zato mu se i desava to sto mu se desava.
 
Nije to Hongmi. Taj tvoj ima lošiji procesor i rezoluciju ekrana. Meni se nažalost razvukao dispute na aliju preko mesec i po, tako da se neću igrati sa Hongmijem još neko vreme...
 
Pa mozes li da otvoris dispute? Nosi dobio ono sto si trazio.
Koliko sam video danas je na ebe store original hongmi oko 185USD.
 
Jeste, samo što piše Can not deliver to Serbia. Inače je oko 190$ kod dosta prodavaca.
 
Pise tako, medjutim ja sam kupio do sada 3 telefona sa ebe. Nisam imao nilakvih problema i prezadovoljan sam.
 
@Klong kao sto sam i rekao fasovao si fake red rice, ocigledno je da si ga pretplatio jer ova cena je veca nego sto se prodaju originali recimo na proverenom mestu kao sto je AE, ti si platio posteno ali ti je ovaj lik poslao ocigledno dal greskom ili namerno kopiju posto je ima u prodaji.
Ne kupujem nikada sa ebay-a ne znam proceduru ali ja bih pokusao da im se zalim, ali ako su oni dali liku pare pozdravi se, e sad ako i njega navatas na pricu da ti je dao pogresan fon on ce ti reci nema problema posalji mi taj a ja cu onda tebi ovaj pravi, i najverovatnije ce te opet zeznuti, dakle u debelom si Qrcu.

Pricao sam doduse na jednom drugom forumu, nema veze sto pise da ne salju za Srbiju, kontaktirajte ljude(kineze) i oni ce vam sigurno poslati nemate sta da brinete, pa ja takve najvise volim, uvek prodjem jeftinije :D
Dakle kad vidite da ne salju za Srbiju to samo znaci da u aplikaciji kinez nije to stiklirao, ali ako ga pitas naravno da ce ti prodati i uzeti ti pare, nista ne brinite za to, davno sam kazem o tome pisao na drugom forumu.

P.S. ovaj kinez nebi trebao da je muljator, jer na tom laznom RR lepo pise drugacije specifikacije od originala znaci nije da se predstavlja da je pravi, ocigledno je da kod tebe bilo da neko ko je narucio fake dobio tvoj i obrnuto, jednostavno nisi imao srece. Moj predlog ti je da odes na AE tamo ima proverene prodavce. A i kao sto mozes(te) da vidite nigde ni ne pise Xiaomi na tom fake, postoji samo kopija koja se zove red rice HTM M1, znaci nema veze sa brendom Xiaomi, vec se samo modeli zovu isto i tu nastaje problem.


Evo jedan original ljudi imaju 99,9% pozitivnih feedbackova na 6500 realizovanih transakcija, veruj mi to je neverovatno velikiiiii broj, eto preporuka za 143 eur ili ti 177$ dobio bi original fon koji si trazio a jeftinije bi te ispao nego ovaj sa ebaya.
Pozz
 
Poslednja izmena:
Vidim da je danas izasao novi update za MIUI. Pise da ko ima zadnju verziju moze ici na System update i da bi se trebao vidit update. Recimo kad odem, pise mi koja je Current version i to je to? Jeli negdi grijesim?
 
@Klong
ako prodavcu nisi ostavio vec pozitivan fedback i ako nije proslo 45 dana od dana placanja kontaktiraj prodavca s opcijom Item I received is not as described i preko Resolution Center trazi puni povrat novca. i meni se desavalo da kupim i dobijem laznu micro sd karicu i kupim neke artikle od prodavaca prevaranata koji nisu ni slali artikle te su obriani s ebay ali sam preko ebay zastite uspijevao da vratim novac
 
Hvala stari, probacu preko cenra posto je placeno preko paypala. Nada zadnja ostaje. :)
 
Imam par problema. Jedan je problem što kad ugasim pa upalim mobitel se obrišu plaćene aplikacije. To me toliko ne zabrinjava jer vidim da taj problem postoji nakon zadnjeg updatea, pa očekujem ispravak. E sad sljedeći problem me brine: Naime, prvih dana je radilo sve ok, prije 10 dana kad sam uz pomoć ljudi na ovoj temi napravio update na zadnju verziju, sve je radilo ok par dana i onda odjednom kad se javim ili zovem, ekran se ne ugasi, pretpostavljam ovaj proximity sensor ne reagira. Vidim da neki kazu po drugim forumima da je greška u ovoj zadnjoj verziji MIUI-a, ali recimo proba sam i neke aplikacije za sensor, i nista ne reagira. Jeli moguće da je crka senzor? Ima li netko ili je cuo za slično?
 
Probaj da ga zaklonis rukom pa je sklonis. Treba da menja rastojanje 0,0 ili 1,0 cm kako pomeras ruku.
 
Da, pored prednje kamere. Zakloni ceo gornji deo telefona.
 
Verovatno je nesto do roma obzirom da nemas očitavanja ni za light senzor.
 
Radilo je pa odjednom vise ne, iako mi je cudno da tek tako prestane, ali na onom kao sluzbenom MIUI forumu, Xiaomi, sam vidio da jos nekoliko ljudi ima problem sa senzorom i navodno je do zadnjeg ROM-a, iako nisam nasao da je neko kao sluzbeno to potvrdio..malo me to muči..
 
Meni očitava proximity, ali light senzor takodje nema očitavanja.
 
Ne mogu nigdi iskopat jeli sigurno do Roma ili ne...pogotovo sto mi je par dana radilo.
 
Di da nadjem stariju sluzbenu verziju? Ako je zelim ucitati, koji je postupak? U recovery, backup, update?
 
Da ista je stvar, i kao sto rekoh romovi su oficijalni samo sa nekim opcijama, tj otkljucana root opcija u permissions app.
 
Skinuo sam ponovno sluzbeni rom zadnji, učitao i sad sve radi kako treba, osim sto se opet placena aplikacija jedna koju imam izbrisala, ali to je bug ove verzije izgleda, ne znaci mi puno. AL bitno mi je da znam da je senzor ispravan. Sad mi je lakše :)
 
Nazad
Vrh Dno