Šta je novo?

Mobilni telefon Xiaomi 13 vs Pixel 7 Pro vs Galaxy S22 Ultra

Koji mobilni telefon kupiti

marrecar

Cenjen
Učlanjen(a)
08.11.2014
Poruke
1,498
Poena
110
Dakle, kao što kaže naslov. Ne mogu se odlučiti između ova 3 telefona. Ako me pitate šta mi tačno treba - nemam pojma. Najbitnije mi je da telefon radi brzo, da ne očekujem bagove i da posle nekog vremena ne počne da koči i da ne postane nepouzdan. Dve godine imam Galaxy A52, pre toga Poco F1, koji je takoreći flegšip - tako da mi očigledno nedostaje ta pouzdanost.

Ostalo što mi je bitno jeste kamera, baterija, brzo punjenje, nfc, oled ekran. Ulaz za slušalice mi je npr. nebitan jer ionako slušam muziku na zvučnike, odnosno strimujem, a slušalice su mi bežične. Dalje, cena je manje bitna, jer su tu otprilike i kupovina je manji problem. Dakle bukvalno ništa ne znam šta bi mi stvarno trebalo, jer očekujem da flegšip radi odlično, bar dve godine.

Tako da bi mi u stvari bolje dobro došlo navođenje mana - ako može iz ličnog iskustva, a ne u fazonu čitao sam, gledao sam, rekla kazala.
Isto možda i savet šta možda drugo uzeti, osim iPhone jer mi ne odgovara jer sam duboko u Gugl sistemu i ne mogu se prebaciti na Epl.

Hvala svima!
 
S22 Ultra izbaci sa spiska, a ako pare nisu problem i hoćeš najbolji telefon onda onda S23 Ultra 12/512 , a ako je preskup onda Oneplus 11 16/256.

Pixel 7 pro nema brzo punjenje a za Samsung treba kupiti punjač.
Op11 dolazi sa punjačem i ima brzo punjenje.
 
Nema tu sta da se razmislja ,najbolja kupovina ti je s22 ultra
I ja sam razmisljao o 13 pro cak ali nema tu sta da trazi pored ultre
Niti ijednog trenutka nisam zazalio sto sam uzeo s22 ultra
Da sam uzeo Xiaomi zazalio bih posle 2 dana ,znam sebe
Od problema koje su neki naveli na forumu ama bas nista nisam imao
Da li su to prve serije ne znam ali znam da nikada ne uzimam prve serije jer su mnoge imale problema i toga se drzim od note 2 serije
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno