Šta je novo?

Xbox Series X / S

Završio Hitmen trilogiju i mogu reći da sam uživao. Iako su mi stare igrice ostale u boljem sećanju, ovo je bilo potpuno novo iskustvo. Good job, 47. :)
 
Vidim da je trenutno brazilski live gold jeftiniji od turske. Da li ima neki bitan razlog zašto se ide više na tursku?

I ovo da će Forza 4 otići - dakle ako imam GPU i kupim recimo Lego addon i kad je povuku meni bi trebalo da ostane Forza 4?

Sutra će mislim da padne X :D

Dugo sam se lomio i na kraju kontam da će me nervira ti razlika a igraću na 65" TVu...
Gde gledas?
Meni Turska jeftinija. Mada ja gledam 12 month Xbox live kodove koje posle konvertujes u GPU. Jeftinija za ~1.5 EUR.
 
Meni kad sam usao u aplikaciju na pc-u izbaci upozorenje da nije podrzan region u kome sam pa nisam dalje cackao jel radi app bez problema posto mi je nalog us a na kompu lokacija srbija?
Verovatno je do lokacije, kod mene je i pc i xbox na US lokaciji i isti xbox nalog.
 
Da li je Xbox One S u rangu PS4? Sta je bolje uzeti za igranje? Za PES,Fifu,Tomb Raider.
 
Pa to je rang iznad PS4
 
@-RedFox- Pričaš o One S ili Series S konzoli?
 
Pa šta znam, ako je običan PS4, onda se svodi na to čije ti ekskluzive više odgovaraju. Ako su ti nebitne, onda Xbox jer imaš Game Pass i povoljne igre na Argentini i Turskoj.

Ne znam po kojoj ceni bi ga kupio, ako je nešto jača, vidi da uzmeš Series S, ipak je to next-gen konzola.
 
@scylla xxlgamer.com (isto gledam live gold)
Ovo nesto kao allkeyshop. Svakako, nadje mi za 30e na gamivu BR xbox live. Turska opet jeftinija za 1 eur na Enebi.
Jedino ako sam nesto prevideo. Za koliko nalazis ti BR 12 month code?
Svakako nema neki poseban razlog zasto se ide na neku posebnu regiju. Jedini razlog je cena heheh.
Nego jel zna neko da li ima negde jeftini kod za PES 2021? Nigde ga takoreci nema. Postoje UK kodovi za nekih 5e ali su out of stock (duze vreme). Sad ispod nekih 25e mislim da nema koda. Nije bitna regija, pravicu poseban account ako treba. Naravno, ovi sto prodaju accounte ne dolaze u obzir.
 
Te cene se non stop smenjuju, eno trenutno vidim ima i Kanada za malo manje od 30e.

Vidim da je aktivacija kodova uglavnom vezana za sam momenat aktivacije, posle se može vratiti na zemlju koju god. Da li je onda realna situacija sledeća: US nalog (bez dodate kreditne kartice ), prebaci se na bilo koju drugu zemlju, VPN, aktivacija ključa, povratak na US. Znam da ovo za live gold/ GPU može, ali da li može i za igre? Tj, zašto čitam da dosta ljudi koristi 3 različita naloga (us, tr, arg)?
 
Može i tako kako si zamislio
Pa koriste se razni nalozi za različite akcije, pa juriš gde je kada šta jeftinije
 
Pitanje u vezi hladjenja i polozaja Series S:
1. Uvlaci vazduh gore i dole, a zbacuje samo na okruglu resetku tj front? Ako je tako onda je desna ivica blokirana za uvlacenje vazduha, gore na slici kod @Gicanljev?
2. Kad stoji vertikalno, da li moze i obratno da stoji? " Nogice" gore odnosno okrugla resetka dole?
 
Ajde dezurni sonijevci, monopol sad nista a? Ovo je u redu izgleda?
"Sony Interactive Entertainment has announced it will acquire Destiny developer Bungie for $3.6 Billion.

Bungie will be run as “an independent subsidiary” of SIE, and will remain a multiplatform studio with the option to “self-publish and reach players where they choose to play.”
 

Prilozi

  • 31efb88eb3404d0f3e332d5499986f45a424fa25.jpeg
    31efb88eb3404d0f3e332d5499986f45a424fa25.jpeg
    75.7 KB · Pregleda: 14
Ma nije meni zbog kupovine ali kad su uzeli Bethesta-u ili sad Blizzard to je kraj sveta, Ms monopolisticki se ponasa a kad Sony kad pazari Blue point, insomniac, Naughty Dog, Sucker Punch...to je normalno i dizu u nebesa. Nervira me ta dvolicost kod fanbojeva!
 
Ma nije meni zbog kupovine ali kad su uzeli Bethesta-u ili sad Blizzard to je kraj sveta, Ms monopolisticki se ponasa a kad Sony kad pazari Blue point, insomniac, Naughty Dog, Sucker Punch...to je normalno i dizu u nebesa. Nervira me ta dvolicost kod fanbojeva!
Pogrešna tema :) Sony je kupio timove s kojima je imao višegodišnju uspešnu saradnju kao što su Bluepoint, Housemark, Insomniac ili Naughty Dog (još 2001. godine). Kad Sony kupi jedan Take Two i zaključa već oformljene franšize (u čiji nastanak nije uložio jednog centa) na PS5 onda možemo da kažemo i za Sony da je monopolista. Ako sa Bungie zaključaju Destiny 2, 3, ili 10 to će isto moći da se kaže... samo što se to neće desiti više je nego jasno.
 
Pa i Ms je imao saradnju sa Insomniac, Bluepoint?! Btw dogovor ove kupovine je krenuo pre nego Ms i Activision Blizzard-a
 
Ajde dezurni sonijevci, monopol sad nista a? Ovo je u redu izgleda?
"Sony Interactive Entertainment has announced it will acquire Destiny developer Bungie for $3.6 Billion.

Bungie will be run as “an independent subsidiary” of SIE, and will remain a multiplatform studio with the option to “self-publish and reach players where they choose to play.”
Kada Sony kupi EA ili Ubisoft,T2 onda mozes da pitas slicno pitanje. Ovako si se izblamirao.
 
ah da kupe nintendo pa nek budu monopolisti zauvek, ali to je ravno tome da dobijemo novog velikog štrumfa
 
Ma kako je krenulo, uskoro će Nintendo kupiti sve 😂
 
Dal je realno da se poredi kupovina Activision Blizzard-a sa Bungie-em? :cautious: I pre toga dodaj i Bethesda-u.

Dakle na jednoj strani imas, Call of Duty, Crash Bandicoot, Tony Hawk, Guitar Hero, Warcraft, Diablo, Overwatch, Starcraft, Elder Scrolls, Fallout, Doom, Quake, Wolfenstein i Dishonored!

A sa druge Halo i Destiny. Nije da branim Sony, meni svejedno, ali zaista nema blage veze poredjenje.
 
Dal je realno da se poredi kupovina Activision Blizzard-a sa Bungie-em? :cautious: I pre toga dodaj i Bethesda-u.

Dakle na jednoj strani imas, Call of Duty, Crash Bandicoot, Tony Hawk, Guitar Hero, Warcraft, Diablo, Overwatch, Starcraft, Elder Scrolls, Fallout, Doom, Quake, Wolfenstein i Dishonored!

A sa druge Halo i Destiny. Nije da branim Sony, meni svejedno, ali zaista nema blage veze poredjenje.
Zaboravljas jednu fenomenalnu igru od Bungie - ONI.
 
Kakav blast from the past. Meni lično jedna od omiljenih igara, a nekako sam potpuno zaboravio na nju :)
 
Vrh Dno