Šta je novo?

Xbox One

Ugrabio sam jedan primerak za kolekciju.
67a6ec54ee27016695bca6dd87fcef4c.jpg
 
Microsoft UK, 69e. Mislim da ih nema više na stanju. Ladno taxista isporučio paket. [emoji23]
 
Dzoj predobro izgleda sto ne bih rekao za konzolu, ali mislim da je preskup i opet rado bih ga uzeo ali razmisljam sad ce za pola god novi Box i bolje sacekati i uzeti taj novi dzoj
 
Lepo si ovo formulisao :))
 
Forumaši, potrebna mi je pomoć. Nadam se da je OK što postujem direktno u ovoj temi.

Uzeo sam polovan/skoro nov/malo korišćen Xbox kontroler (tako kaže oglas jel'te) i zaista je u odličnom stanju. Jedina mana je što meni se čini da leva vibracija uopšte ne radi, tj. ne vibrira.

Video ovde (pojačajte zvuk): https://streamable.com/aihml3

Imam osećaj kao da motor vrti u prazno i ništa se ne dešava za razliku od desne strane gde sve radi kako treba. Da li je to normalno ili da vraćam nazad kontroler? Ako vam nije teško, okačite video klip levog triggera sa vibracijom da mogu da uporedim.

Inače Impulse triggeri rade kako treba.
 
Dzoj predobro izgleda sto ne bih rekao za konzolu, ali mislim da je preskup i opet rado bih ga uzeo ali razmisljam sad ce za pola god novi Box i bolje sacekati i uzeti taj novi dzoj
Uzeo sam ga da mi stoji na polici, ne koristim konzole ali volim Limited edicije. :)
 
Ljudi da li neko zna ko prodaje Fifa20 za xbox one, ovo na cd keys i g2a baš jake cene , 40e mislim da je to puno , da li zna neko nekoga da prodaje ovu igru?
 
Samo prati bude često na popustu ja sam je platio 22€ pred novu godinu.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kako si dobio igru digital code ili nov acc sa igrom?
Poslao sam mu poruku ali ne odgovara.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Odgovorice ti, nov acc

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi šta mislite o ovim punjivim baterijama i punjačem za xbox one joyped #Aliexpress RSD 529.59 | Lading Kabel Kit Draadloze Controller Play Accu Lading + Oplaadbare Batterij Voor XBOX ONE Batteries for XBOX ONE
https://a.aliexpress.com/_d9D33f5
 
Kupi AA punjive baterija od 2500mah i miran si. Ovo ti je samo bacanje para u njima se uglavnom nalaze AAA bateriju koje su mnogo manjeg kapaciteta.
Preporuka za baterije iz Ikee ladda od 2450
Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I iz lidla nisu loše s džabe su.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Imam i te Tronic eco energy 2400 iz lidl-a ali ladda su tri puta bolje ili mi je zapao loš primerak iz lidla. Inače punim ih preko brzog punjača upravo iz lidla

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ja imam slican ovakav punjac, uzeo sam na amazonu. Odlicna stvar i mnogo elegantnija resenje nego da vadis baterije i stavljas u punjac svaki put. Nebitan ti je kapacitet jer na kraju svakog dana kontroler samo bacis na dock. Baterija potraje 20-25 sati sto je meni dovoljno za barem 15-20 dana.
 
Stigao RDR2 na Game pass for console. Ono čemu se nisam nadao i nisam video kao najavu je MechWarrior 5 mercenaries na PC!

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Zna li neko jel moguce vise puta aktivirati game pass one month, pise samo za nove korisnike, pa se pitam jel moguce jednostavno napraviti novi Microsoft account pa aktivirati jos jedan one month kod?
 
Ja počeo tako da radim. Jednom mesecno. Jos kad sam prošli mesec ukinuo pretplatu, vratili mi i pare - jeste 1usd, ali ispade besplatno.

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Kako za 1 USD? Zar nije to sa jednim dolarom pretplata na 3 meseca od kojih je samo prvi mesec jedan dolar?
 
Pa iskreno nemam pojma, to je game pass ultimate mialim da je prvi mesec 1 usd a posle 15

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno